7976 відвідувачів онлайн
3 426 22

Польща збільшує військо на кордоні з Росією, - Міноборони

Польща збільшує військо на кордоні з Росією, - Міноборони

Варшава відновить ліквідований 8 років тому військовий полк у місті Сувалки поруч із польсько-російським кордоном.

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак заявив про те, що країна відновить військовий полк у місті Сувалкі біля кордону з Росією і Литвою, розповіли в оборонному відомстві. Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на "Дзеркало тижня".

"Прийняв рішення про відновлення полку в Сувалкі. Безпека — один з наших пріоритетів. У найближчі місяці підрозділ, що діє в Сувалкі, буде збільшено чисельно", — сказав Блащак.

"Недалеко звідси розташовані війська НАТО, - нагадав глава Міноборони Польщі. - Але ми розуміємо, що самі маємо створювати свої оборонні можливості".

"Важливо, щоб армія була численною, добре оснащеною сучасним обладнанням і щільно включеною у структури НАТО", - констатував він.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати розглядають запит, що надійшов від Польщі, на постійну присутність американських військ на її території з наданням для них бази, фінансування якої візьме на себе польський уряд.

Нагадаємо, раніше Блащак повідомив про плани військового керівництва країни розмістити нову армійську дивізію на східному кордоні. До з'єднання будуть включені дві діючі бригади і ще одна, яка незабаром буде укомплектована. Командування дивізії дислокуватиметься в місті Седльце. У складі дивізії будуть служити 15 тисяч військовослужбовців.

Топ коментарі
+4
Польща збільшує військо на кордоні з Росією, - Міноборони - Цензор.НЕТ 79
показати весь коментар
18.10.2018 22:56 Відповісти
+3
Старий, видали коментар і не позорся. Польща має сухопутний кордон з РФ на пн-сх.
показати весь коментар
18.10.2018 23:33 Відповісти
+2
***** будет несказанно радо такой новости! многоховочки действуют!
показати весь коментар
18.10.2018 21:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В городе Сувалки...Вспомнил город Студзянки. Аналогия только по звучанию.
А по теме новости- раньше надо было.Финансирование сдерживало( скорее всего) это сделать
показати весь коментар
18.10.2018 21:45 Відповісти
С наших заробитчан что ли.
показати весь коментар
18.10.2018 21:47 Відповісти
Я так думаю, если бы поляки разрешили иностранцам служить в армии по контракту, нашлись бы желающие.
показати весь коментар
18.10.2018 22:04 Відповісти
А вас вьетнамцев что так много в Польше ? .
показати весь коментар
18.10.2018 22:17 Відповісти
***** будет несказанно радо такой новости! многоховочки действуют!
показати весь коментар
18.10.2018 21:50 Відповісти
Не ожидала мордовия что США так поддержат Украину .
показати весь коментар
18.10.2018 22:02 Відповісти
А ещё поляки как-то Москву взяли...так, вспомнилось...
показати весь коментар
18.10.2018 22:11 Відповісти
Польща збільшує військо на кордоні з Росією, - Міноборони - Цензор.НЕТ 79
показати весь коментар
18.10.2018 22:56 Відповісти
Польша увеличивает войско на границе с Россией, - Минобороны

====================================================
Кто-нибудь знает где проходит польско-кацапская граница?
Похоже наше Минобороны не в курсе, что у поляков нет границы с путинабадом.
показати весь коментар
18.10.2018 23:20 Відповісти
Старий, видали коментар і не позорся. Польща має сухопутний кордон з РФ на пн-сх.
показати весь коментар
18.10.2018 23:33 Відповісти
Ты хотел написать: Польща має сухопутний кордон з оккупованою РФ територією на пн-сх.
показати весь коментар
20.10.2018 00:32 Відповісти
https://censor.net/user/383760 Калининкрад это расея ???
показати весь коментар
19.10.2018 10:21 Відповісти
Кёнигсберг - не расея. Это оккупированная территория !
показати весь коментар
20.10.2018 00:28 Відповісти
https://censor.net/user/383760 я в курсе
показати весь коментар
20.10.2018 00:57 Відповісти
Вообще то Сувалки наход
ятся рядом с литовской границей.
показати весь коментар
18.10.2018 23:39 Відповісти
Там также недалеко и граница с Белорусью, и с Калининградской областью.
показати весь коментар
19.10.2018 02:07 Відповісти
Ближе всего литовская, потом беларуская, а уж потом рассейская. Пишут у рассейской...
показати весь коментар
19.10.2018 20:02 Відповісти
C этим не поспоришь, только некоторые выше по ветке считают, что общей границы у Рассиянии с Польшей нет.
показати весь коментар
19.10.2018 20:24 Відповісти
Ну так... Не должно быть. Как и с Литвой...
показати весь коментар
19.10.2018 21:00 Відповісти
В идеале - да. Впрочем и с Украиной тоже.
Но это пока из области фантастики.
показати весь коментар
19.10.2018 21:17 Відповісти
а у нас пограничники контрактники увольняются партиями по собственному желанию да еще и продажное командование Сумского гарнизона в лице Мейко Александра помогает увольнять неугодных под предлогом несоответсвия. хотя интересно соответствует ли он сам занимаемой должности...