10214 відвідувачів онлайн
51 847 51

У "Дизель Шоу" підтвердили загибель Поплавської і розповіли про стан госпіталізованих

У "Дизель Шоу" підтвердили загибель Поплавської і розповіли про стан госпіталізованих

"Дизель Шоу" офіційно підтвердило загибель своєї актриси Марини Поплавської в аварії на трасі Київ-Чоп біля села Мила Київської області.

Про це повідомляється на сторінці "Дизель Шоу" у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Марина Поплавська сьогодні загинула унаслідок ДТП дорогою зі Львова до Києва. Яну Глущенко та Єгора Крутоголова госпіталізовано без загроз для життя. Решту акторів доставлено до Києва, їхньому здоров'ю нічого не загрожує", - йдеться в повідомленні.

Раніше поліція Київської області повідомила, що унаслідок дорожньо-транспортної пригоди на трасі Київ-Чоп у Київській області загинув пасажир автобуса, ще четверо травмувались. За даними dtp.kiev, загинула актриса "Дизель Шоу" Марина Поплавська, ще четверо акторів зазнали травм.

Марина Поплавська народилася в 1972 році в місті Новоград-Волинський. Закінчила Житомирський державний університет імені Івана Франка. Брала участь у команді КВН "Дівчата із Житомира". Після закінчення навчання пішла працювати в школу вчителем мови і літератури. Тривалий час поєднувала роботу в одній з житомирських шкіл із роботою на телебаченні.

У Дизель Шоу підтвердили загибель Поплавської і розповіли про стан госпіталізованих 01

Топ коментарі
+79
Печально.Гоподи, упокой душу погибшей
показати весь коментар
20.10.2018 13:01 Відповісти
+78
Царство небесне.
показати весь коментар
20.10.2018 13:01 Відповісти
+62
Очень жаль, комедийная актриса от Бога.
показати весь коментар
20.10.2018 13:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Печально.Гоподи, упокой душу погибшей
показати весь коментар
20.10.2018 13:01 Відповісти
Царство небесне.
показати весь коментар
20.10.2018 13:01 Відповісти
Очень жаль, комедийная актриса от Бога.
показати весь коментар
20.10.2018 13:03 Відповісти
Тяжело будет им найти замену, если вообще возможно..Мои соболезнования..
показати весь коментар
20.10.2018 13:09 Відповісти
из женской половины актеров Дизель шоу она была лучшей!! как же так?? и на фото у автобуса только передок пострадал?! водитель жив! Ну как же так получилось??

Земля пухом!
показати весь коментар
20.10.2018 13:11 Відповісти
так и получилось. она сидела на переднем правом..
земля пухом и вечная память..
показати весь коментар
20.10.2018 13:48 Відповісти
Ужасно.....
показати весь коментар
20.10.2018 13:16 Відповісти
Сумна, вельмі, вельмі шкада.Пару дзён таму глядзеў іх, сумна, маё спачуванне.
показати весь коментар
20.10.2018 13:19 Відповісти
В "Дизель Шоу" подтвердили гибель Поплавской и рассказали о состоянии госпитализированных - Цензор.НЕТ 5560
показати весь коментар
20.10.2018 13:24 Відповісти
Я Дизель шоу смотрела ради нее. Очень жаль. Земля пухом! Соболезнование родным.
показати весь коментар
20.10.2018 13:26 Відповісти
Без нее дизель шоу с большой вероятностью обречено на забвение...
показати весь коментар
20.10.2018 13:28 Відповісти
Без нее Дизель шоу не какой. тёщи нету.....
показати весь коментар
20.10.2018 17:52 Відповісти
Хорошие дороги - зло в нынешней Украине. Царствие Небесное погибшей...
показати весь коментар
20.10.2018 13:29 Відповісти
Потому что у водил мозгов нет и гоняют как с цепи сорвавшиеся...
показати весь коментар
20.10.2018 17:55 Відповісти
RIP
показати весь коментар
20.10.2018 13:35 Відповісти
Скорбим! Смерть выбрала лучшую. А причина трагедии? Будет много версий...Но ! "Не справился с управлением."-это что? Заснул? Сколько водитель провел за рулем? Как не вспомнить Европу....там при перевозке пассажиров жесткие требования. Водителей должно быть двое. Время работы водителей и автобуса(!)+ СКОРОСТЬ строго контролируется. А что у нас? На самых продолжительных рейсах ,например, Винница -Харьков,где один водитель завершает поездку утром .....он не устал?
показати весь коментар
20.10.2018 13:50 Відповісти
Винница-Харьков это продолжительный? А Ужгород-Северодонецк? Выехали со Львова, утром были возле Киева, значит ехали всю ночь.
показати весь коментар
20.10.2018 14:06 Відповісти
стрілка спідометра застигла на 100 км/год. на фото видно гальмівний шлях, проте чи належить він неоплану? Характер пошкоджень свідчить, що фура отримала їх під час руху. В будь-якому випадку вина на водієві автобуса.
показати весь коментар
20.10.2018 17:03 Відповісти
Водій найбільше хоче спати коли виїзджає під ранок...Оці перші годину-дві найважче перебути...А от коли їдеш цілу ніч то втома є але сну нема...Автобус стоїть на своїй правій полосі...Сто км для нього,як Ви кажете на спідометрі - це не швидкість...Тому думаю,що водій "зустрічної вантажівки" просто заснув...
показати весь коментар
20.10.2018 18:44 Відповісти
якби навіть вантажівка стояла на місці, у водія автобуса мали б бути відкриті очі (бо кажуть, що врізався на повній швидкості, не гальмуючи). Не виключено, що був туман, але 100 км - це занадто навіть для легковика.
показати весь коментар
21.10.2018 10:33 Відповісти
Скорее всего Марина спала и ее выбросило в переднее стекло, а водила уснул.
показати весь коментар
20.10.2018 14:05 Відповісти
Ничего русскоязычного принципиально не смотрим. Но вот Марину Поплавскую по старой памяти искренне жаль.
показати весь коментар
20.10.2018 14:06 Відповісти
А у них есть на украинском.
показати весь коментар
20.10.2018 14:07 Відповісти
На украинском еще не видел. Очень бы хотелось, а то обилие сельского (жлобского) юмора "на суржике" просто зашкаливает. Особенно "самозакоханий" Притула со своими жлоб-варьянтами.
показати весь коментар
20.10.2018 14:14 Відповісти
очень жаль.
показати весь коментар
20.10.2018 14:10 Відповісти
Ну вот чего было не поехать в купе поездом? Спешили? Ну так опоздали...
показати весь коментар
20.10.2018 14:16 Відповісти
..какое купе??Электричку "Житомир-Киев" и ту убрали по "просьбе" барыг-маршрутчиков...
показати весь коментар
20.10.2018 14:45 Відповісти
Из Львова поезда на Киев ходят регулярно.
показати весь коментар
20.10.2018 14:51 Відповісти
Хюндаи регулярно ходит.И быстро
показати весь коментар
20.10.2018 18:45 Відповісти
пересматриваю любимый номер "Девчонок из Житомира" на Юрмале 2011 , разрывают зал , Марина безусловная Звезда .... слезы .....
Светлая Память...
показати весь коментар
20.10.2018 14:37 Відповісти
16 часовой рабочий день водителей на подобных проектах это норма и возможно водитель просто уснул за рулём....
показати весь коментар
20.10.2018 14:53 Відповісти
Хорошая была артистка и без нее шоу будет уже не то..
показати весь коментар
20.10.2018 14:56 Відповісти
Светлая память и царствие небесное....
показати весь коментар
20.10.2018 15:07 Відповісти
Ужас! Это потеря. И для дизель- шоу. Что- то оно проиграет. Незаменимых нет. Но! Это будет, что-другое!
показати весь коментар
20.10.2018 15:09 Відповісти
Очень соболезную родным и близким, ужасная потеря (((
показати весь коментар
20.10.2018 15:43 Відповісти
земля пухом.
показати весь коментар
20.10.2018 16:10 Відповісти
Очень ,очень жаль , земля пухом , царство небесное
показати весь коментар
20.10.2018 16:26 Відповісти
У "Дизель Шоу" підтвердили загибель Поплавської і розповіли про стан госпіталізованих - Цензор.НЕТ 4855
показати весь коментар
20.10.2018 17:09 Відповісти
знову смерть підступно вириває одну з найкращих українських людин..
показати весь коментар
20.10.2018 17:23 Відповісти
Когда погибают известные и многими любимые, то мы вспоминаем ,что мы не вечны и никакие регалии нам не защита!
показати весь коментар
20.10.2018 17:59 Відповісти
Такая милая, славная и талантливая. Смотришь ее сценки и получаешь простое удовольствие, поскольку они все о нашей жизни. Тонкий юмор, актерское природное мастерство. Глубочайшие соболезнования родным и коллегам. Вы замечательные. Крепитесь. Вечная память, Мариночка...
показати весь коментар
20.10.2018 18:18 Відповісти
Нормальные люди гибнут,а гниды жируют,ещё и страной управляют
показати весь коментар
20.10.2018 18:27 Відповісти
РИП!Всего то надо было пристегнуться.Но,увы,мы не привыкли беречь себя
показати весь коментар
20.10.2018 18:47 Відповісти
Соболезнования. Смотрим Дизель-Шоу на ютюбе регулярно, Марина - одна из их ярчайших звезд.
показати весь коментар
20.10.2018 18:57 Відповісти
Иди на Небо, Марина.
показати весь коментар
20.10.2018 19:17 Відповісти
Співчуття близьким..
показати весь коментар
20.10.2018 19:18 Відповісти
Даа..Не верится.Мои соболезнования родным и близким.
показати весь коментар
20.10.2018 20:12 Відповісти
Соболезную. Великолепная была актриса. Улицу в ее родном городе надо назвать в ее честь.
показати весь коментар
20.10.2018 21:16 Відповісти
Новина аж вдарила ... Я не знала про них. Хтось з форумчан колись поставив лінк на сценку про українську мову ... З тих пір почала періодично дивитися, почитала про групу, акторів.
Чула давно про Дівчат з Житомира ...

Страшенно жаль ... Не можу повірити, бо минулих вихідних якраз передивлялася їхні старі випуски... насміялася...

Там хороша дорога, це - ранок, траса ще не завантажена ...

Світла пам*ять, Марино Францівно.
показати весь коментар
20.10.2018 22:03 Відповісти
нда... дизель уже не дизель...печально...Земля ей пухом...достойный человек был...