8008 відвідувачів онлайн
13 302 73

Польща хоче купити у США потужну ракетну систему

Коли це вдасться, вона стане другою європейською країною після Румунії, що купила такий комплекс.

Польща подала офіційний запит на купівлю в США потужної ракетної системи, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Голос Америки".

Згідно з оголошенням Міністерства оборони Польщі від 19 жовтня, країна надала лист до США з запитом на купівлю високомобільної артилерійської ракетної системи M142, або HIMARS.

Країна ще в липні заявила, що планує прискорити закупівлю системи.

Польща планувала закупити системи виробництва компанії Lockheed Martin ще з 2015 року, однак, початкові плани спільного виробництва зіткнулись з перепонами у переговорах.

Цього літа країна оголосила про своє рішення закупити систему HIMARS у уряду США через прямі військові закупівлі, подібно до того, як зробила раніше цього року Румунія.

Румунія стала першою cхідноєвропейською країною, яка придбала HIMARS. Польща стане другою.

Обидві країни, як і решта країн Східної Європи, працюють над зміцненням протиповітряної оборони, щоб стримувати російську агресію в регіоні, що постала після незаконної анексії Криму Росією.

Державний департамент у листопаді 2017 року надав дозволи на можливий продаж 56 пускових систем HIMARS на суму 250 мільйонів доларів.

Польща також уклала офіціну угоду цього року про купівлю оборонної системи Patriot у США.



Топ коментарі
+17
зачем рыдать? Не надо!
Сейчас будете смеяться:
"Раскрыта главная ошибка сборщиков упавшего «Союза»,

«Сборщики при монтаже, когда соединяли ступени в "пакет" (четыре блока первой и вторая ступень - прим. https://lenta.ru/tags/lenta-ru «Ленты.ру» ), слегка загнули левый выступ [крепления шаровой опоры бокового блока первой ступени], он не сразу вошел в паз - и его вогнали с силой»,.

Бинго !
Виновата китайская КУВАЛДА !
показати весь коментар
20.10.2018 19:27 Відповісти
+9
І це ж мабуть, ще далеко зовсім не останні наслідки партії "многоходовочніков" ...
Там там далі будуть, ще такі ендшпілі-швілі, що "закачаєшься"...
показати весь коментар
20.10.2018 19:00 Відповісти
+9
Наверное, парашасосы, сами развели себя, когда перебросили в Кёнігсберг ("Калининград") ОТР Искандер с ядерными БЧ.
показати весь коментар
20.10.2018 19:11 Відповісти

Завантаження...