Німеччина розчарована планами Трампа розірвати ракетну угоду з Росією

У Берліні обіцяють продовжити роботу з ядерного роззброєння.
Німеччина розчарована рішенням президента США Дональда Трампа розірвати договір з Росією, що обмежує виробництво ракет середньої і малої дальності, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW.
Реакцію німецької дипломатії сформулював у Twitter статс-міністр МЗС Німеччини Нільс Аннен.
"Ми розчаровані рішенням президента Трампа відмовитися від Договору про РСМД. І будемо продовжувати роботу з ядерного роззброєння", - написав Аннен.
При цьому дипломат підкреслив, що Росія також зобов'язана дотримуватися своїх зобов'язань.
"Європа повинна запобігти нарощування арсеналу ракет середньої дальності!" - пише дипломат.
Раніше стало відомо, що міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон підтримав позицію глави Білого дому. Він покладає провину на Росію, яка перетворила договір про РСМД в "посміховисько". "Це Росія його порушила, і це Росії треба привести себе до ладу", - наводить його слова видання Financial Times.
Раніше президент США Дональд Трамп заявив про намір США вийти з договору з Росією про ракети середньої і малої дальності (РСМД). Трамп підкреслив, що Росія порушила умови цього договору, однак не вдавався в подробиці. У МЗС РФ його слова назвали шантажем, підкресливши при цьому, що реагувати на них зопалу не будуть.
Договір між СРСР і США про ліквідацію ракет середньої і малої дальності був підписаний Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом у Вашингтоні 8 грудня 1987 року під час радянсько-американського саміту. Учасники зобов'язалися не виробляти, не випробовувати та не розгортати наземних балістичних і крилатих ракет середньої (1000-5500 км) і малої (500-1000 км) дальності.