7538 відвідувачів онлайн
4 151 53

Invictus Games: Бєлобоков та Ільчицький вибороли золоті медалі. ФОТО

Invictus Games: Бєлобоков та Ільчицький вибороли золоті медалі. ФОТО

Президент України Петро Порошенко привітав учасників Invictus Games у Сіднеї (Австралія) з перемогою у веслуванні на тренажерах.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це глава держави написав на своїй сторінці в Facebook.

"Перші золоті медалі для української збірної на Invictus Games Sydney 2018! Вітаємо Олександра Бєлобокова та Сергія Ільчицького, які здобули ці вражаючі перемоги з веслування на тренажерах. Так тримати! Не знижуйте темп", - написав Порошенко.

Invictus Games: Бєлобоков та Ільчицький вибороли золоті медалі 01

У неділю, 21 жовтня, Денис Фіщук виграв у велоперегонах на час бронзу, а Сергій Шимчак посів четверте місце.

Invictus Games: Бєлобоков та Ільчицький вибороли золоті медалі 02
Invictus Games: Бєлобоков та Ільчицький вибороли золоті медалі 03
Invictus Games: Бєлобоков та Ільчицький вибороли золоті медалі 04
Фото: Порошенко/Facebook

Топ коментарі
+12
От чего пэцько так любит открывать и поздравлять? Потому, что это ему ничего не стоит и врать при этом можно безнаказанно
показати весь коментар
22.10.2018 08:30 Відповісти
+10
Пане? пҐизиденте? Цей "пан" на більше звання, як Гівно-командуючий, не заслуговує. І то в якості клички на "зоні", де відбуватиме довічне після конфіскації
показати весь коментар
22.10.2018 08:34 Відповісти
+9
В унисон заблеяли рыго-мураевцы с адептами ваной на Президента страны 😀 Не надоело с утреца заниматься говнометанием , вместо ,, доброго утра " для украинцев ?!
показати весь коментар
22.10.2018 08:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
😀
показати весь коментар
22.10.2018 08:20 Відповісти
соевый и тут пиарится.
показати весь коментар
22.10.2018 08:41 Відповісти
а почему пиарится? Твиттер немца вчера так активно обсуждался, а вот Президенту Украины писать ничего нельзя....
показати весь коментар
22.10.2018 09:23 Відповісти
дать бы совковой лопатой по оплывшей морде...
показати весь коментар
22.10.2018 09:07 Відповісти
ПОКА ВЫ НЕ СНИЖАЕТЕ ТЕМП ПЕТЯ ПАКУЕТ БАБЛО
показати весь коментар
22.10.2018 09:19 Відповісти
Молодцы!
показати весь коментар
22.10.2018 08:23 Відповісти
Горжусь!
показати весь коментар
22.10.2018 08:57 Відповісти
Пане Президенте, дайте їм по квартирі,вони на це заслужили.
показати весь коментар
22.10.2018 08:24 Відповісти
Пане? пҐизиденте? Цей "пан" на більше звання, як Гівно-командуючий, не заслуговує. І то в якості клички на "зоні", де відбуватиме довічне після конфіскації
показати весь коментар
22.10.2018 08:34 Відповісти
Петр Алексеевич так держать! Не снижайте темп! Лучший Президент в истории Украины.
показати весь коментар
22.10.2018 08:29 Відповісти
От чего пэцько так любит открывать и поздравлять? Потому, что это ему ничего не стоит и врать при этом можно безнаказанно
показати весь коментар
22.10.2018 08:30 Відповісти
І тут ця брехлива тварюка примазалась. Може ще жим лежачи 150кг-штанги нафотошопиш?

"Склади. Корупція. Офшори. Ми йдемо своїм шляхом. Інкогніто Мальдівський".
показати весь коментар
22.10.2018 08:30 Відповісти
Хлебни Мильдонию, Удод
показати весь коментар
22.10.2018 08:32 Відповісти
Сам особисто бігає з сірниками по складах, розкидає сміття у дворах та на узбіччях доріг, гадить у під"їздах, вигулює собак у скверах і т .д.... чи не так?
Звичайно, недоліки є. Особливо зокрема в призначеннях на керівні посади.
показати весь коментар
22.10.2018 08:39 Відповісти
Ну да, к взрывам складов в очередной, уже который раз, после которых никто не был наказан он конечно не имеет отношения. Как к коррупции, состоянию экономики.
Зато вот победы различных сборных, новые школы, дорожные знаки etc - это всё его прямая заслуга.
показати весь коментар
22.10.2018 09:02 Відповісти
а безвіз - напевно твоя? Джавеліни - також твоя? Курс на НАТО - також "твоя" "заслуга"? Томос також лише "твоя" заслуга, децентралізація- теж твоя))), все тут лише твоє, бо "працюєш" не покладаючи рук, не прибираючи їх з клавіатури, пишуші маразматичні опуси ))
показати весь коментар
22.10.2018 13:08 Відповісти
ще і в штани зрадофілам гадить ))
показати весь коментар
22.10.2018 13:05 Відповісти
Порошенко отказался от Автокефалии и НАТО,будем в Тухлом Сцуюзи (ТС) с РАБссией и БелоРашкой бацьки Лукаша... Казахстан уже Китайский
показати весь коментар
22.10.2018 08:36 Відповісти
В унисон заблеяли рыго-мураевцы с адептами ваной на Президента страны 😀 Не надоело с утреца заниматься говнометанием , вместо ,, доброго утра " для украинцев ?!
показати весь коментар
22.10.2018 08:50 Відповісти
"Так тримати! Не знижуйте темп", - Порошенко привітав учасників "Ігор Нескорених" Бєлобокова та Ільчицького із золотими медалями - Цензор.НЕТ 5952
показати весь коментар
22.10.2018 08:38 Відповісти
А Гойсмана чего не поздравил?
показати весь коментар
22.10.2018 08:38 Відповісти
Вітаю! Пишаюся!!!
І вкотре запитую: так хто ж у нас з вадами?
показати весь коментар
22.10.2018 08:41 Відповісти
Де ця падаль справжня - тут з "поздоровленнями" чи тут у "спілкуванні" з громадянами України??? https://www.youtube.com/watch?v=vmf_hL14a7E "Ви на мене голос не підвищуйте , бо вас зараз швидко приберуть! Порошенко пригрозив українцю"
показати весь коментар
22.10.2018 08:43 Відповісти
та себя посмотри, петушок-жополиз
показати весь коментар
22.10.2018 08:47 Відповісти
ти маєш сцарю путькє в коліна валитися. Для чого тобі наш Петро?
показати весь коментар
22.10.2018 13:02 Відповісти
Петр Алексеевич лучший президент Украины!
показати весь коментар
22.10.2018 08:52 Відповісти
чем?
показати весь коментар
22.10.2018 08:55 Відповісти
может бухать до свинячего визга..
показати весь коментар
22.10.2018 09:50 Відповісти
в кращого президента найкращі сраколизи!
показати весь коментар
22.10.2018 09:32 Відповісти
то ти про свого *****? Напевно ! Тобі краще знати ))
показати весь коментар
22.10.2018 13:01 Відповісти
Солнышко встало Петушок прокукарекал -Мы ще не пьяни- Но повод нашел на офшорах сей час ночь можно и отдохнуть
показати весь коментар
22.10.2018 09:05 Відповісти
"Так держать! Не снижайте темп", - сказал Порошенко своей команде,после получения кредита МВФ..)
показати весь коментар
22.10.2018 09:38 Відповісти
штирить гебнявих ботів і від нашої перемоги, і від нашого президента )).. Ой штирить !!
показати весь коментар
22.10.2018 13:04 Відповісти
Бюст "херою" на родине,Пеця достоин..
показати весь коментар
22.10.2018 09:51 Відповісти
"Так тримати! Не знижуйте темп", - Порошенко привітав учасників "Ігор Нескорених" Бєлобокова та Ільчицького із золотими медалями - Цензор.НЕТ 5930
показати весь коментар
22.10.2018 11:05 Відповісти
наши лучшие , по определению
показати весь коментар
22.10.2018 12:47 Відповісти
Вітаю Вас, Герої!! Дякую за Перемогу !
показати весь коментар
22.10.2018 13:00 Відповісти