7590 відвідувачів онлайн

Слідчі експерименти на Інститутській під загрозою через будівництво Музею Майдану, - Горбатюк

Слідчі експерименти на Інститутській під загрозою через будівництво Музею Майдану, - Горбатюк

Проведення слідчих експериментів по вулиці Інститутській у Києві опинилося під загрозою через початок будівництва Музею Революції гідності.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це розповів журналістам керівник Управління спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

За його словами, 24 жовтня буде відомий переможець тендеру на будівництво музею, а незабаром розпочнеться його будівництво.

"Ми не можемо розпочати на цій ділянці проведення слідчих експериментів. Зупитини будівництво також не можемо... Тому є загроза, що просто розпочнеться будівництво й експерименти не будуть завершені", - сказав він.

Горбатюк розповів, що у липні прокурор видав постанову про заборону змінювати ландшафт по вулиці Інститутській до завершення проведення слідчих експериментів, однак заступник генпрокурора Анжела Стрижевська скасувала цю постанову. Надалі прокурор звернувся до Печерського райсуду з клопотанням про накладення арешту на ділянку по вулиці Інститутській до завершення слідчих експериментів. Горбатюк стверджує, що у судовому засіданні суддя Печерського райсуду Роман Новак сказав прокурору, що задовольняє його клопотання про арешт ділянки. Водночаса уже в офіційному рішенні суду було вказано про відмову у задоволенні цього клопотання.

"Тепер виникла ситуація, коли вже за десять днів можуть розпочатися роботи з будівництва музею, а до теперішнього часу будівництво не перенесено для того, щоб ми могли провести якісні слідчі експерименти", - зазначив керівник Управління спецрозслідувань.

"Склалася практично безвихідна ситуація, тому що нам не можуть чітко пояснити, хто приймає таке рішення. Коли ми зверталися до КМДА, то нам пояснили, що начебто на це немає згоди генпрокурора. Заступник генпрокурора мені каже, що генпрокурор не проти. Але, на жаль, наші слідчі дії гальмуються, тому я звертаюся до КМДА і генерального прокурора з тим, щоб вжити заходів, щоб ми могли звершити проведення слідчих експериментів", - сказав Горбатюк.

За його словами, для завершення слідчих експериментів на ділянці по вулиці Інститутській потрібно щонайменше 16 днів.

"Тут загинуло вісім чоловік, іще не менше восьми отримали вогнепальні поранення. Якщо якісний слідчий експеримент - це один день, то щоденної роботи потрібно не менше шістнадцяти днів. Крім того, на слідчому експерименті має бути судовий медик, медик-криміналіст, судовий баліст, геодезисти і відповідно це може ускладнювати процедуру", - пояснив Горбатюк.

Як повідомлялося, на початку липня поточного року прокурор видав припис про заборону будівництва Музею Революції Гідності по вулиці Інститутській в Києві.

У коментарі Укрінформу Горбатюк пояснив, що припис діятиме впродовж 2-3 місяців до завершення слідчих експериментів. Пізніше стало відомо, що заступник генпрокурора Анжела Стрижевська скасувала припис прокурора про тимчасову заборону будівництва музею.

Міжнародне професійне журі визначило переможця конкурсу проектів "Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності".

У березні 2017 року Президент Петро Порошенко узаконив надання землі під "Музей Революції Гідності".

Топ коментарі
+9
5 лет экспериментируют..
показати весь коментар
22.10.2018 12:49 Відповісти
+8
Они еще не начинали сказано в новости.
показати весь коментар
22.10.2018 12:51 Відповісти
+7
Следы заметают.
показати весь коментар
22.10.2018 12:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
5 лет экспериментируют..
показати весь коментар
22.10.2018 12:49 Відповісти
Они еще не начинали сказано в новости.
показати весь коментар
22.10.2018 12:51 Відповісти
И не собирались начинать.
показати весь коментар
22.10.2018 12:52 Відповісти
Следы заметают.
показати весь коментар
22.10.2018 12:52 Відповісти
Наверно дело будут доводить до конца уже археологи, с такой скоростью наших следаков
показати весь коментар
22.10.2018 12:52 Відповісти
"Обещания Порошенко" - уникальный исторический документ, найденный китайскими археологами в культурном слое древнего Киева.... Его подлинность многими учёными ставится под сомнение: "Невозможно, чтобы люди даже той древней эпохи могли верить подобному бреду"...
показати весь коментар
22.10.2018 13:13 Відповісти
Горбатюка призначав не Порошенко. Сам Горбатюк чотири роки роздає обіцянки і верещить, що йому заважають. Спроби передати справу та реорганізувати діяльність ГПУ в цьому напрямку були зустрічені гаслами про зраду та знищення слідчої групи. Ось так і ходимо по колу.
показати весь коментар
22.10.2018 13:24 Відповісти
Этот гомнатюк неплохо устроился. Расследовать ничего он не собирался и не будет никогда. А зачем? Стотысячные зарплаты падают на карточку, нужные люди охвачены благодарностью. Что еще нужно?
показати весь коментар
22.10.2018 12:57 Відповісти
Только что выходил туда курить. Никакого строительства там не начато.

Не надо ля-ля!!!
показати весь коментар
22.10.2018 12:58 Відповісти
Ждите сообщения от Горбатюка, что сигаретный дым от курильщиков на Институтской делает невозможным проведение экспертизы.
показати весь коментар
22.10.2018 13:27 Відповісти
Нікому з влади не потрібно те розслідування, бо вони, як і овоч перед своєю погибеллю взяли шаленний кредит у 4 млрд.. Наспупна влада також визнає всі ті кредити незаконними та хабарями за знищення складів з озброєнням.
Людям вже набридло чекати закінчення цього беззаконня, проте сподіваються, що хоч в когось прокинеться совість з цих бариг.
показати весь коментар
22.10.2018 13:03 Відповісти
Не ну загоняют...у вас бл... времени мало б...ть было?😤
показати весь коментар
22.10.2018 13:05 Відповісти
Музей однозначно важнее, а что Пашинск... тьфу, кто-то в кого-то стрелял - то такэ...
показати весь коментар
22.10.2018 13:09 Відповісти
серьезно, хотели майдан восстановить!?
показати весь коментар
22.10.2018 13:10 Відповісти
от так они и жили...музей мешал следствию, следствие мешало музею.....
показати весь коментар
22.10.2018 13:11 Відповісти
Боже, идиоот.... у тебя было почти 5 лет !!! на следственные эсперименты. 5 ЛЕТ Карл !!!
показати весь коментар
22.10.2018 13:11 Відповісти
Cколько Вам надо 100 лет или бездари или власть прячет свои кровавые рученки
показати весь коментар
22.10.2018 13:11 Відповісти
Ось і є причина запхати справу Майдана в ящик (вже навіки). Гарна робота в Горбатюка-навіть горбатитись не потрібно. Сиди собі, перекладай бумажки, шукай причини чого справа вже 5 років стоїть там, де і почалася. А все тому, що, скоріше всього, ці розстріли і були організовані Порошенками-Пашинськими.
показати весь коментар
22.10.2018 13:14 Відповісти
Януковощ перелогинься))) И завязывай срюзькэ геббельс тв
показати весь коментар
22.10.2018 13:17 Відповісти
порошенко - организатор избиения студентов на майдане, именно с этого момента началась вся эта олигархическая "революция"
показати весь коментар
22.10.2018 13:17 Відповісти
поэтому для того, чтобы установить кто организовал все эти расстрелы - следствию необходимо выяснить всего лишь один вопрос - кто организовал избиение студентов и зачем.
показати весь коментар
22.10.2018 13:18 Відповісти
"Мы не можем начать на этом участке проведение следственных экспериментов"???

Охрененными темпами работает Горбатюк, если ему 5 лет понадобилось только для того, чтобы подготовиться к НАЧАЛУ следственных экспериментов.
показати весь коментар
22.10.2018 13:30 Відповісти
Нужна одна экспертиза - на профпригодность ГПУ провести следствие по "Небесной Сотне" и событиям 2 мая в Одессе.
показати весь коментар
22.10.2018 13:36 Відповісти
А что же за столько лет не провели следственные эксперименты? и сколько лет им еще понадобится для расследования, точнее для волокиты.
показати весь коментар
22.10.2018 13:38 Відповісти
Тут же дело как обстоит.Сначала надо поймать беркутасов,яки на Рашке.Потом,доказать их вину следственным экспириментом.А пока Рашка не отдаст беркутасов,то и следственный экспиремент невозможен,как и стройка.Можно предположить,що беркутасам,стройка даже на руку
показати весь коментар
22.10.2018 13:53 Відповісти
А что, кто то ещё не понял, кто и зачем стрелял на майдане? Среди украинцев есть идиоты?
показати весь коментар
22.10.2018 13:41 Відповісти
Если бы убийство Цезаря расследовало ГПУ, то Рим бы так и не застроили, всё проводили бы следственные эксперементы.
показати весь коментар
22.10.2018 14:03 Відповісти
І що заважало це зробити раніше ?
показати весь коментар
22.10.2018 14:09 Відповісти
Ах вот оно что Михалыч....., а мы думали вам просто пофиг. Следующей отмазкой будет повышенная Солнечная активность.
показати весь коментар
22.10.2018 14:22 Відповісти
Кто хочет работать - ищет способ. Кто не хочет работать - ищет предлог.
показати весь коментар
22.10.2018 14:49 Відповісти
Незабаром, нова революція "Відплати", в Горбатюка є всі шанси бути "віддяченим" за свій пятирічний мильний труд.
показати весь коментар
22.10.2018 14:53 Відповісти
Они ждут когда все свидетели от старости умрут и потом сказать, что к сожалению проводить следственные эксперименты не представляется возможным.
показати весь коментар
22.10.2018 16:04 Відповісти
Курви за пять років вже можна закінчити слідство і покарати винних,але комусь це не на руку..
показати весь коментар
22.10.2018 17:30 Відповісти
Настоящий тормоз. Нічого не зробив по справі розстрілу майданівців, та ще й тормозить побудові музею нашої історії. Всі йому заважають. Де справа проти нього за халатність???
показати весь коментар
22.10.2018 17:45 Відповісти
Музей майдана нужно делать на первом этаже дома профсоюзов, там где все происходило. А планируемый музей - это просто повод к очередному распилу денег и место для самопиара власти.
показати весь коментар
22.10.2018 18:10 Відповісти
Горбатюк це той прерсонаж, що ні вкрасти ні посторожити.
показати весь коментар
22.10.2018 18:22 Відповісти