8455 відвідувачів онлайн
18 490 128

Медведєв розкрив суть антиукраїнських санкцій

Медведєв розкрив суть антиукраїнських санкцій

Санкції Росії проти Києва блокуватимуть українські активи на території РФ і передбачають заборону на виведення фінансових капіталів.

Про це заявив журналістам прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС.

"Про що йдеться? Йдеться, по-перше, про блокування їхніх активів, які перебувають на території Російської Федерації, тобто заборона здійснювати з ними будь-які дії. По-друге, заборона перерахування грошових коштів, які є в джерелах, розташованих на території РФ. Тобто заборона вивезення капіталу", - сказав Медведєв, додавши, що має намір підписати рішення щодо санкцій найближчим часом.

За його словами, санкції торкнуться великої кількості осіб в Україні. "Там буде багато досить відомих людей", - сказав прем'єр РФ.

Він повідомив, що на сьогодні вже підготовлено кілька версій постанов уряду РФ про введення санкцій проти України. "Пропозиції щодо указу (президента РФ) будуть підготовлені в найкоротший час. Я вже маю версію кількох постанов уряду. Ці постанови, звісно, відбивають сенс указу. Вони полягають у тому, що санкції вводяться стосовно осіб, які завдають шкоди інтересам Російської Федерації", - сказав прем'єр-міністр РФ.

Медведєв додав: "Якщо говорити про фізичних осіб, то, цілком ймовірно, це будуть сотні людей, які своїми діями завдавали шкоди нашій країні. Там будуть і представники бізнесу, й інші люди, це залежить від погляду російської сторони, тобто, від тих пропозицій, які сформулює уряд. Звісно, в список також включені українські компанії, тобто, юридичні особи, зареєстровані за законодавством України, які так чи інакше контролюються тими громадянами, проти яких будуть введені ці санкції".

Прем'єр-міністр РФ заявив, що Москва може заборонити для поставки на територію Росії низки українських товарів. "Йтиметься про те, щоб заборонити певні категорії товарів, які вироблені в Україні, для того, щоб постачати їх у Російську Федерацію", - сказав Медведєв.

Він запевнив, що відповідні заходи Росії не стосуватимуться більшості українців. "Санкції вводяться щодо осіб, які "завдають шкоди" інтересам Російської Федерації. Ні указ (президента РФ Володимира Путіна "Про застосування спеціальних економічних заходів у зв'язку з недружніми діями України щодо громадян і юридичних осіб РФ". - Ред.), ні постанови уряду не поширюватимуться на українців загалом, це абсолютно неприйнятно", - підкреслив російський прем'єр.

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що указ Путіна передбачає відповідні санкції на дії України, які не торкнуться українців, які перебувають у Росії.

Топ коментарі
+63
То есть все кто до сих пор не додумался и не захотел разорвать связи со скрепостаном влетят на бабло?

Это еще лучше чем бомбить Воронеж!
показати весь коментар
23.10.2018 16:10 Відповісти
+34
Карлик жжёт
показати весь коментар
23.10.2018 16:09 Відповісти
+31
По ходу ***** хочет забрать у жены своего кума Мертветчука нефтяную компанию...
Типа эти холуи не оправдали оказанного им доверия....
показати весь коментар
23.10.2018 16:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Cанкционеры херовы!..пфф)))Идите давить гусей бульдозерами,***** малахольные!!
показати весь коментар
23.10.2018 17:31 Відповісти
"Там будет много достаточно известных людей", Источник: https://censor.net/n3092905
Діма, давай, тільки не зволікай і, головне, список цих покидьків у вільний доступ виклади.
показати весь коментар
23.10.2018 17:32 Відповісти
Тут не совсем то написано, нет, то что сказал Медведе это так, но вот, что по факту, цитирую из первоисточника:
"Указ президента России о контрсанкциях в отношении Украины напрямую коснется конкретных людей, которые являются сторонниками церковного раскола. Об этом во вторник, 23 октября, рассказал замглавы экономического комитета https://lenta.ru/tags/sovet-federatsii Совета Федерации https://lenta.ru/tags/vasiliev-valeriy Валерий Васильев , передает http://www.ria.ru/ РИА Новости .По мнению Васильева, ответные экономические меры России будут направлены против бизнесменов, близких к украинскому президенту https://lenta.ru/tags/poroshenko-petr Петру Порошенко , которые разделяют позицию главы государства в отношении церкви и поддерживают вступление Украины в https://lenta.ru/tags/nato НАТО ."

Вот в чем суть. Кто бы сомневался.
показати весь коментар
23.10.2018 17:33 Відповісти
Ну, зато теперь мы точно узнаем, кто у нас засланный казачек .
показати весь коментар
23.10.2018 17:34 Відповісти
Однозначно, ху йло против своих санкции не введет или введет чисто символические. Ждемс результатов санкций. Нам перед выборами это важно.
показати весь коментар
23.10.2018 20:41 Відповісти
А это супер прикол...)))
показати весь коментар
23.10.2018 17:37 Відповісти
Странно, а я, маленький украинец, чего-то и не переживаю за свои активы на Рашке...не, если они там их найдут, я не против, просьба только - верните хоть часть, мне здесь за газ- отопление платить надо, по-новому!
показати весь коментар
23.10.2018 17:39 Відповісти
Как то начхать на те санкции
показати весь коментар
23.10.2018 17:56 Відповісти
А я і не протів щоб козломорді ці активи конфісували.Будем бачити хто за чотири роки війни має бізнес в Козлобаді!!!
Ще цікаво чому ********т Геращенко не вніс в свою базу "Миротворця "Медвидчука і Ко?Це ж не мадярів з подвійним громадянством вносити.Тим більше ,що в ВР 30% депутатів має подвійне громадянство.Але з таким язиком потрібно лизати не тільки тарілки,але і срак........
показати весь коментар
23.10.2018 18:05 Відповісти
Ну наконец-то! Спасибо, Димон! А то наши и не чешутся.
показати весь коментар
23.10.2018 18:06 Відповісти
"не будут распространяться на украинцев в целом". А вот тут косяк. Распространяйте на всех. Я настаиваю.
показати весь коментар
23.10.2018 18:09 Відповісти
кто научит украинских гнид, что работать во время войны с агрессором нельзя? Одна надежда на Путина.
показати весь коментар
23.10.2018 18:43 Відповісти
шоби ты здох..шоби ти жил на одну зарплату и работа на лекарства..гном ..
показати весь коментар
23.10.2018 18:55 Відповісти
кремлевскую калясочницу не тронут, она своя, у нее задание Украину развалить
показати весь коментар
23.10.2018 18:58 Відповісти
У нее есть бизнес на Рашке?
показати весь коментар
23.10.2018 21:11 Відповісти
Ну и вот нафига теперь безвизовый режим с РФ ? ,,Заробітчані,, гайда додому !
показати весь коментар
23.10.2018 19:00 Відповісти
Хоч Дімон зробить те що мала б зробити поросяча влада ще в чотирнадцятому.
показати весь коментар
23.10.2018 19:02 Відповісти
поддерживаю.включить в список нефтегазовые фирмы медведчука.он же украинский бизнесмен?
показати весь коментар
23.10.2018 19:10 Відповісти
Гут Вальдемар!Перший раз ставлю лайк козломордим
показати весь коментар
23.10.2018 19:12 Відповісти
Медведєв розкрив суть антиукраїнських санкцій - Цензор.НЕТ 4935
показати весь коментар
23.10.2018 19:19 Відповісти
Медведєв розкрив суть антиукраїнських санкцій - Цензор.НЕТ 8421
показати весь коментар
23.10.2018 19:21 Відповісти
А я і не протів щоб козломорді ці активи конфісували.Будем бачити хто за чотири роки війни має бізнес в Козлобаді!!!
Ще цікаво чому ********т Геращенко не вніс в свою базу "Миротворця "Медвидчука і Ко?Це ж не мадярів з подвійним громадянством вносити.Тим більше ,що в ВР 30% депутатів має подвійне громадянство.Але з таким язиком потрібно лизати не тільки тарілки,але і срак........
показати весь коментар
23.10.2018 19:29 Відповісти
КАК МЫЖЕБРАТЬЯ?????
показати весь коментар
23.10.2018 20:13 Відповісти
Судя по комментам, санкции Украине только на пользу. О пользе санкций я уже от кого-то слышал. Неужели все они перебрались на Цензор?
показати весь коментар
23.10.2018 20:29 Відповісти
буде залізна відмазка чому гривня по 40
показати весь коментар
23.10.2018 21:15 Відповісти
Теперь украинским заробитчанам нет смысла ехать в рашку, зачморят суки.
показати весь коментар
23.10.2018 22:16 Відповісти
Даже не могу себе представить людей, которые "имеют активы" на территории козлостана и одновременно с этим "причиняют ему вред". Какой-то когнитивный диссонанс получаецца!
показати весь коментар
24.10.2018 00:53 Відповісти
шыкарно а в ответ заблочить цапские активы в Украине