6897 відвідувачів онлайн
8 366 73

Адвокат колишніх "беркутівців" Варфоломєєв обізвав майданівців "бойовиками", а Майдан - "терактом проти держави".

Адвокат колишніх "беркутівців" Варфоломєєв обізвав майданівців "бойовиками", а Майдан - "терактом проти держави".

На думку адвоката, оскільки на майданівцях були шоломи, а в руках - палиці, то вони не можуть бути потерпілими.

Адвокат Ігор Варфоломєєв на засіданні Святошинського райсуду Києва, який розглядає справу колишніх бійців спецпідрозділу МВС "Беркут" за обвинуваченням у розстрілі учасників Революції гідності 20 лютого 2014 року, назвав учасників Майдану бойовиками, а їхні дії - терористичним актом проти держави України в особі правоохоронців. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на УНІАН.

Свою заяву адвокат зробив під час аналізу відеозапису розстрілу учасників Майдану, що відбувся 20 лютого на вулиці Інститутській у Києві.

Після перегляду чергового відео, на якому учасники Майдану стоять за барикадою біля Жовтневого палацу, одягнуті в шоломи та тримають у руках палиці, Варфоломєєв заявив, що наявність у руках цих людей палиць та шоломів на голові, згідно з відомчою нормативно-правовою базою МВС, ідентифікує їх саме як бойовиків, а не протестувальників. Також він додав, що учасники протестів є не потерпілими, як стверджує слідство, а бойовиками, які чинили терористичний акт проти держави України в особі правоохоронців.

Натомість правоохоронці, вважає Варфоломєєв, протидіяли скоєнню терористичного акту, тому їхні дії є законними.

На це прокурор Яніс Сімонов зауважив, що палиці та шоломи у протестувальників - це відповідь на неправомірні дії правоохоронців стосовно учасників акцій протесту.

Після завершення судового засідання прокурор Сімонов заявив журналістам, що на відео, переглянутому сьогодні, у переважній більшості було зафіксовано використання правоохоронцями зброї проти активістів, які не становили жодної небезпеки для силовиків.

Окрім того, Сімонов наголосив, що жоден із потерпілих - поранених або вбитих учасників Революції гідності - не мав при собі вогнепальної чи будь-якої іншої зброї, яка б дала підстави міліціонерам застосовувати проти них збою або інші спецзасоби: "У жодного потерпілого не було ніяких ознак вогнепальної чи будь-якої іншої зброї. Напевно, сторона захисту все ж таки перекручує, називаючи палицю зброєю, яку правоохоронець буде боятися".

За словами прокурора, у цій справі залишилося допитати ще двох потерпілих. До допиту свідків суд, ймовірно, перейде уже наступного місяця. Першими будуть допитувати свідків з боку обвинувачення.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України у 2014 році передала до суду кримінальне провадження стосовно екс-"беркутівців" Сергія Зінченка й Павла Аброськіна за підозрою у вбивстві 39 активістів Майдану.

10 лютого 2016 року в Генпрокуратурі заявили про завершення розслідування й направили до суду кримінальне провадження стосовно ще трьох екс-"беркутівців" Олександра Маринченка, Сергія Тамтури й Олега Янішевського.

Цим особам інкримінується скоєння теракту, перевищення службових повноважень, умисне вбивство, замах на вбивство, перешкоджання проведенню мирних мітингів і зборів, викрадення і приховування зброї після вчинення злочину. Кримінальні провадження щодо всіх підозрюваних колишніх бійців "Беркута" об’єднані в одне.

Станом на лютий 2018 року слідством встановлено 48 фактів убивств та 80 фактів замахів на вбивства людей 20 лютого 2014 року в центрі Києва













Топ коментарі
+30
Мерзотник
показати весь коментар
23.10.2018 16:36 Відповісти
+11
Оденьте на него шлем и дайте палку, потом очередь с автомата.
показати весь коментар
23.10.2018 16:42 Відповісти
+10
таких адвокатов надо лупашить в дыню ,чтоб кровавой юшкой умылся и зубы выплюнул !!
показати весь коментар
23.10.2018 16:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мерзотник
показати весь коментар
23.10.2018 16:36 Відповісти
Точно? А не те саме нині "сама демократична влада" заявляє на рахунок тих, хто проти них протестувати надумує? Слова один в один, як і в цього адвоката, що складається враження - Варфоломеєв привласнив собі ці вислови, а ле вже відносно того часу.
показати весь коментар
23.10.2018 16:58 Відповісти
Хронология событий для ваты: 1.мирный протест украинцев (ст.5 конституции Украины), 2.янукович спускает своих собак на студентов 3.у украинцев палки в руках. Соответственно правонарушение было со стороны беркута, которое повлекло адекватную реакцию.
показати весь коментар
23.10.2018 18:00 Відповісти
Хронология событий для стецькив: сколько раз полиция избивала протестующих за последний год? Кто в нарушение всех правовых норм заставлял избитых полицаями людей стоять в снегу на коленях?
показати весь коментар
23.10.2018 19:16 Відповісти
де таке було?
показати весь коментар
23.10.2018 23:14 Відповісти
в Україні.
показати весь коментар
24.10.2018 07:03 Відповісти
Интересная логика. Например если в человека выстрелили, а у него в кармане был нож, то априори он не может быть потерпевшим?))! Адвокат круглый идиот!
показати весь коментар
23.10.2018 17:32 Відповісти
Ставлю гривню, що майданівців посадять, а беркутівців медалями нагородять. А що б не повадно було іншим проти влади іти, Петя то хоч і герой на словах, але розуміє, що може закіньчити гірше Яника
показати весь коментар
23.10.2018 16:42 Відповісти
ставлю сто баксів проти. піднімаєш ? )))
показати весь коментар
23.10.2018 16:49 Відповісти
а легко, кого із беркутівців посадили за 4 роки? і не посадять
показати весь коментар
23.10.2018 16:51 Відповісти
добре, нагадаю тобі коли перший отримає вирок, або ти мені - коли майданівця посадять, а беркутів відпустять )))
показати весь коментар
23.10.2018 17:54 Відповісти
показати весь коментар
23.10.2018 16:53 Відповісти
Оденьте на него шлем и дайте палку, потом очередь с автомата.
показати весь коментар
23.10.2018 16:42 Відповісти
Неинтересно, потому что не могу припомнить когда украинцы оккупировали чужие земли.
показати весь коментар
23.10.2018 16:44 Відповісти
Все досталось нашару.Мы хлеборобы.
показати весь коментар
23.10.2018 17:46 Відповісти
Мразь путинская. Вначале эти крысы прижали голову, но быстро поняли что Порошено на их стороне и стали наглеть с каждым днем.
показати весь коментар
23.10.2018 16:44 Відповісти
таких адвокатов надо лупашить в дыню ,чтоб кровавой юшкой умылся и зубы выплюнул !!
показати весь коментар
23.10.2018 16:45 Відповісти
І **** знов москальська морда - Варфоломєєв. Я пропоную всім тих, хто має такі прізвища взагалі забороняти обіймати будь-які державні посади. Ці тварюки можуть вдавати із себе великих патріотів, але коли треба буде остаточно вирішувати з ким вони - з Україною чи Росією - то, звісно, вони оберуть останню. І не треба мені розповідати про те, що люди з прізвищами, які закінчуютья на -ов і -єв, бувають різними. Вони ВСІ однакові!
показати весь коментар
23.10.2018 16:48 Відповісти
Адвокат бывших "беркутовцев" Варфоломеев обозвал майдановцев "боевиками", а Майдан – "терактом против государства". - Цензор.НЕТ 3168
показати весь коментар
23.10.2018 16:51 Відповісти
А цэ шо?
показати весь коментар
23.10.2018 16:56 Відповісти
Майбутній комендант Кремля.
показати весь коментар
23.10.2018 17:03 Відповісти
Олександр Валентинович, цэ вы?
показати весь коментар
23.10.2018 17:11 Відповісти
Такой ночью приснится,ссаться будешь.Не знаю на счет кремля,но береза этому вурдалаку готова.
показати весь коментар
23.10.2018 17:30 Відповісти
показати весь коментар
23.10.2018 17:35 Відповісти
ФАНТОМС
показати весь коментар
23.10.2018 17:19 Відповісти
І він також. Ця потвора почала з того, що здала Крим. А тепер піариться на виставках озброєнь, надягаючи оці свої дебільні сонцезахисні окуляри
показати весь коментар
23.10.2018 16:56 Відповісти
Чого ж ти, Крим не захищав?П...бол!
показати весь коментар
23.10.2018 17:30 Відповісти
О, ще одна потвора кацапська. Вали до своєї рашки, бєлов... А Крим здали всі ті військові, які мали російські прізвища.
показати весь коментар
23.10.2018 18:27 Відповісти
а Турчинов, коли став військовим?
показати весь коментар
25.10.2018 06:44 Відповісти
Він виконував обов'язки президента, а отже був головнокомандуючим.
показати весь коментар
25.10.2018 09:39 Відповісти
буков, а ти часом не з Маріуполя? Щось мені до болі знайомий твій нік. На online.ua ти у коментарях до новин не відписувався?
показати весь коментар
23.10.2018 16:58 Відповісти
Ні, буков це від Буковина, Чернівці, я більше ніде ніколи не реєструвався, колись ще у Кримського бандерівця був зареєстрований під цим ніком, але там дуже всі добреньки та м'якеньки, він кацапів не пускає на сайт.
показати весь коментар
23.10.2018 17:02 Відповісти
А, ну вибачай ))
показати весь коментар
23.10.2018 17:24 Відповісти
Ви шановний ідіот?! У мене російське прізвище, бо по дідівських лініях були вихідці з Росії, а по бабівській з України. І шо тепер всю родину розстріляти?! А те шо у нас повно "щирих українців" з українськими прізвищами, символікою на грудях, але бидлячими повадками з людьми у суспільстві це нормально по вашому. І таких людей треба просувати, а з російськими прізвищами знищувати. Ну і тупорилий ідіотизм! Сутність людини не в тому, яке у неї прізвище чи колір шкіри, а яке у неї нутро. Якщо воно гниле в середині і людина-бидло по відношенню до родини, близьких, сусіпільства, то це діагноз. От і мислять у нас деякі. Таких диванних експертів тільки у політику. Триндець!
показати весь коментар
24.10.2018 10:34 Відповісти
Ви, шановний, просто розумово неповноцінний. Чому? Тому що лише даун може зробити подібні висновки з прочитаного. Більше я нічого пояснювати не буду - з дурнями принципово у полеміку не вступаю. Тим більше з дурнями з москальськими прізвищами...
показати весь коментар
24.10.2018 11:04 Відповісти
угу, ну і мислять. У нас повно ідіотів з українськими прізвищами, які українську символіку використовують як простирадло, деручи горло, наприкладі вас, але ГОЛОВНЕ ПОВАГИ ДО ІНШИХ З БУДЬ-ЯКИМИ ПРІЗВИЩАМИ, які дійсно є патріотами не на словаха, а на ділі. То да, далеко підете. Майбутнє за бидляками з українськими прізвищами на ПРИКЛАДІ НАДІ САВЧЕНКО. КУДИ ТАМ СЄНЦОВУ. ЙОГО ЗА ВАШИМИ Ж СЛОВАМИ ТРЕБА РОЗСТРІЛЯТИ, БО ВІН МАЄ МОСКАЛЬСЬКЕ ПРІЗВИЩЕ. АЛЕ У НЬОГО НА ВІДМІНУ ВІД ВАС І САВЧЕНКО НАБАГАТО БІЛЬШЕ ПАТРІОТИЧНОСТІ І МУЖНОСТІ. Капець ну і тупізм. І це типу нормальна при здоровому глузді людина міркує
показати весь коментар
24.10.2018 11:39 Відповісти
Нехай тут люди почитають, що Надя Савченко еталон патріотичності, як і ви, бо у неї українське прізвище. А от у Сенцова МОСКАЛЬСЬКЕ, тому його розстріляти, четвертувати, на шпалю посадити, як тупого дурня. Жесть. Такого тупого висловлювання ще треба пошукати
показати весь коментар
24.10.2018 11:43 Відповісти
-ов, то прикацаплені прізвища, і кацапи є, а -єв, -ін, гнати в шию
показати весь коментар
25.10.2018 06:43 Відповісти
Путать адвокатскую профессию с пропагандистскими кличами настоит. Если адвокат полез дальше УПК в политику гнать его за хрен. У нас уже есть недоадвокат ушлёпок Медведчук. Хватит
показати весь коментар
23.10.2018 16:49 Відповісти
До речі - обвинувачуваний Павєл Аброськін , часом не родич потужного аваківського поліціянта? Міліцейсько-поліцейська династія?
показати весь коментар
23.10.2018 16:51 Відповісти
Кондитер говорил бы так же, если бы не имел шкурных интересов...
показати весь коментар
23.10.2018 16:52 Відповісти
Адвокат бывших "беркутовцев" Варфоломеев обозвал майдановцев "боевиками", а Майдан – "терактом против государства". - Цензор.НЕТ 1352

Вот эта тварь.
показати весь коментар
23.10.2018 16:54 Відповісти
Всякая революция должна уметь себя защищать.Не помню какой полководец сказал?
показати весь коментар
23.10.2018 16:55 Відповісти
Если бы, толерантность бл...
показати весь коментар
23.10.2018 17:00 Відповісти
Подсказка. Это говорил не полководец, а политик. В.И. Ленин. Работа "О власти". "Всякая революция только тогда чего-нибудь стоит, если она умеет защищаться", И вообще у него много ценных рецептов было, например, шпионов, диверсантов и спекулянтов расстреливать на месте, всякая лотерея - обман народа и т.д. К сожалению, сейчас наши избранники пытаются изобрести давно изобретенный велосипед.
показати весь коментар
24.10.2018 10:41 Відповісти
не удивительно, каждый вечер из телеящика подобное свободно говорят всем известные рыго-организмы.
показати весь коментар
23.10.2018 17:07 Відповісти
Наши власти доиграются, до того, что эти адвокаты, после выборов марта 2019, будут судить их самих....
показати весь коментар
23.10.2018 17:18 Відповісти
Так воно і буде. Юльку ж посадили свого часу, і навіть доказів не знадобилося...
показати весь коментар
23.10.2018 17:25 Відповісти
без коментарів...
показати весь коментар
23.10.2018 17:22 Відповісти
Варфоломєєв Ігор Васильович

№ Свідоцтва 2741

Дата видачі свідоцтва:
12.12.2007

Орган, що видав свідоцтво:
Донецька обласна КДКА
показати весь коментар
23.10.2018 17:24 Відповісти
О, тоді все зрозуміло.
А він не з Донецька зараз виступав у захисті?
показати весь коментар
23.10.2018 17:58 Відповісти
Адвокат, оратор чи ворожий агітатор?
показати весь коментар
23.10.2018 17:56 Відповісти
no comment.........😡😡😡
показати весь коментар
23.10.2018 18:04 Відповісти
Він же -єєв, а не -ко. Русский мір в одній особі.
показати весь коментар
23.10.2018 18:10 Відповісти
Надо же гад какой! Не хочет жить по новому наверно.
показати весь коментар
23.10.2018 18:20 Відповісти
ІЗ БЕРКУТА ЗРОБИЛИ ПІВНЯ
На висоті Карпатських гір,
Гніздиться Беркут-птах.
Він гордий, має добрий зір,
На інших, він наводить жах.

По класу соколоподібний,
Та із родини яструбів цей птах.
Красою до орлів подібний,
Недавно був у всіх він на устах.

Назвали птахом цим ментовську роту,
Як було просто «Беркута».
Зібрали в ротах всю босоту,
Мов в кожній області вона «крута».

Зарплата більш, чим в оперів
В незрозумілого людиноптаха,
Для захисту базарів й яничарів,
Беззахисних став бити цей невдаха.

Із «Беркута» зробили когута
Майдан цей півень розганяв.
«Відвага» їхня нами незабута,
Дітей вбивав, по вулицях ганяв.

Всих тих, хто його годував
Стріляв, в мороз, водою поливав.
Убитими майдан весь засівав,
А потім п'ятками в Росію накивав.

Не захистив свою державу,
За що зарплату в неї брав.
Для Беркута зробив погану славу,
Й на стороні агресора ще й грав.

При слові беркут всіх коробить,
У генах нас уже майдан.
Та нація все гідне зробить
Щоб беркут-птах позбувся цих кайдан.
11.07.2018Анатолій Березенський
показати весь коментар
23.10.2018 18:42 Відповісти
"БЕРКУТА"
Беркут повітря рве..
А півень не літає.
Сам в курнику живе,
Бо мізки курки має.

Такі ж оті «бійці»,
Що форму гарну мали.
Захвалені «герої» всі,
Законів геть не знали.

Червоний був берет,
Як в десантури світу.
Та тоненький хребет,
Зігнувся весь під Вітю.

Все краще «Беркутам»,
Майбутнім цим катам.
В міліцію підрозділ вліз,
А там таким їх став девіз:

«Безбройних розігнати,
Державу ворогові здати,
Сто доларів в день мати,
Й невинних катувати».

Така доля «Беркута»,
Продажного бика.
Живи тепер у курнику,
Із курми, дурнику.

06.08.2018Анатолій Березенський
показати весь коментар
23.10.2018 18:45 Відповісти
У этого говна есть машина ..ВО ...ТАК СПАЛИТЕ
показати весь коментар
23.10.2018 19:30 Відповісти
ПЕРВЫМИ НАСИЛИЕ ПРОТИВ ЛЮДЕЙ ПРИМЕНИЛА ТА ВЛАСТЬ/ГОСУДАРСТВО/ЧИНОВНИКИ!!!
Поэтому народ имел абсолютно законное право снести ту власть любыми доступными способами! Увы...
показати весь коментар
23.10.2018 19:47 Відповісти
Нет смысла искать логику в квалификации случившегося. Не видел еще ни одного, которого переубедила бы чужая логика, все остаются на своих идейных позициях. Достойную оценку смогут дать только потомки, ну, или новая власть.
показати весь коментар
23.10.2018 22:32 Відповісти
...Адвокат колишніх "беркутівців" Варфоломєєв обізвав майданівців "бойовиками", а Майдан - "терактом проти держави". - Цензор.НЕТ 5144...
показати весь коментар
23.10.2018 20:02 Відповісти
Адвокати, як водиться, захищають так , я к можуть. Але прокурору варто було би спитати того пана, яким законом заборонено ходити в шоломі? Де заборонено ходити з палкою? Я багато знаю людей, що ходять з палками. В них в когось нога бодить, хтось собак відганяти палку взяв, а хтоь, як на майдані, птиць оскаженілих.
показати весь коментар
23.10.2018 23:17 Відповісти
Я впевнений, що так званні "беркута" чи "соколи" не мали права застосовувати спецзасоби до мирних людей, які вийшли на протест, особливо бити по голові кийками, стрілями із помпових рушниць, кидати "печеньки" привезені із параші, від взриву яких відривали руки.А потім ше й застосували автомати, снайперські гвинтівки. Ці підрозділи на кошли тих людей готувались для боротьби з організованними злочинними групами, бандитами. "Бандитами", а не людьми.
Якщо вийшла така маса людей і висловлюють претензії на дії влади, яка обрана народом і служить народу, то командири цих покидьків повинні були порушити зі своїми кураторами із УМВС,кримінальні справи до злочинців у владві та їх затримати. Для цієї функції їх прийняли на роботу люди (громада) України, одягла їх, вивчила, добре фінансувала, а вони їх вбивали. А злочинців не затримали, а виконували злочинні накази. А вже особисто кожний працівник спецпідрозділу порушив КК, АК коли били людей кийками, особливо дітей та жінок. Це не правоохоронці- це злочинці.
показати весь коментар
24.10.2018 09:45 Відповісти
Как всегда... ворюга кричит - "держи вора", отводя от себя подозрение, фашисты перекрасились в антифашистов, перепокраска никак не избавила грязную нечисть от фашистского и коммунистического человеконенавистнического ества....
показати весь коментар
24.10.2018 10:32 Відповісти
Для кого расчитан этот спектакль?
Шоколадное шобло и прихлебатели продолжают воровать, а на сцену выпускают подкацапского клоуна которого даже не тронут за базар...ведь он в личине адвоката...Зато все внимание на него в шоколадном театре
показати весь коментар
24.10.2018 11:52 Відповісти
От этого чудилы другого и нельзя было ожидать. Оно в 2007 году в Донецке свое адвокатское свидетельство получало...