3511 відвідувач онлайн

На реабілітації бійців АТО розікрали 6 мільйонів, - СБУ

На реабілітації бійців АТО розікрали 6 мільйонів, - СБУ

Під час тендерів на послуги з реабілітації ділки набрехали, що в їхніх установах є все необхідне.

Співробітники СБУ і прокуратура Києва викрили механізм розкрадання комерсантами бюджетних коштів, виділених на реабілітацію постраждалих учасників бойових дій. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на прес-центр Служби безпеки.

Оперативники спецслужби встановили, що під час торгів на надання послуг з реабілітації воїнів, проведених Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників АТО, ділки надали неправдиві дані про наявність у медичному закладі відповідних спеціалістів та матеріально технічної реабілітаційної бази.

У зв'язку з цим учасники бойових дій не отримали повний спектр реабілітаційних послуг, які передбачені за умовами тендеру.

Співробітники СБ України задокументували, що за цією схемою впродовж 2016-2017 років зловмисники протиправно заволоділи державними коштами на суму понад шість мільйонів гривень.

Зазначається, що в межах розпочатого кримінального провадження директору закладу, який є також депутатом однієї із місцевих рад, оголошено про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ст. 190 та 366 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство. -

Топ коментарі
+27
Тут нужно по Закону военного времени!
Иначе, толку не будет.
показати весь коментар
24.10.2018 14:22 Відповісти
+21
где только можно пилят кровопивцы, на святое покусились
показати весь коментар
24.10.2018 14:20 Відповісти
+15
Це так само гидко як і зрада. І карати таких п..арів треба по-максимуму. А коли був би військовий стан, то можна,треба булоб взагалі повісити гнид...
показати весь коментар
24.10.2018 14:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
где только можно пилят кровопивцы, на святое покусились
показати весь коментар
24.10.2018 14:20 Відповісти
и шо, так и будем терпеть терпилами?
показати весь коментар
24.10.2018 20:05 Відповісти
Нi не будемо, але на те що ви пропонуєте потрібен час. Лiсник вже спробував просто по-дурному стрибнути на владу, i Сашко Бiлий, i навiть одiозна Савченко. Такi методи - https://antikor.com.ua/articles/77124-pastka_dlja_patriotiv_ostannja_stattja_lisnika пастка для патрiотiв
показати весь коментар
24.10.2018 21:54 Відповісти
................ ................ ........................
показати весь коментар
24.10.2018 14:21 Відповісти
Тут нужно по Закону военного времени!
Иначе, толку не будет.
показати весь коментар
24.10.2018 14:22 Відповісти
Не говорите этого страшного слова Война - путя нападет!
Да и вообще уже 5 лет понятно, что ребята на передке и народ воюют, а чинуши и их детки живут в мирное время!
Никто не ужесточил уголовку за предательство, саботаж, диверсии, коллаборационизм и т.п.
Все предатели работающие на рашку и крысы, ворующие с армии - получают смешные сроки - до 3 лет!
И вообще на этот период надо было вводить смертную казнь! И суды - тройки! Что бы не годами судить! А затем отпускать из зала.....
показати весь коментар
24.10.2018 14:31 Відповісти
По законах??? Матіос і Луценко побриють ділків на пару міліонів і ніхто сидіти не буде.Максимум умовно.В Поросенка діє тільки такий закон!!!
показати весь коментар
24.10.2018 15:33 Відповісти
а будет по закону украинского военного времени-половину украденного придется отдать СБУшникам и судьям, ну и заплатить по решению суда штраф гривен 500.
показати весь коментар
24.10.2018 19:13 Відповісти
есть пару человек. чтоб привести закон в исполнение?
показати весь коментар
24.10.2018 20:07 Відповісти
и после этого кто-то возмущается что его называют братским народом?
показати весь коментар
24.10.2018 14:22 Відповісти
Ну,это не простые комерссанты. А козырные. Причем провинившиеся перед благодатной лапой. Иначе бы мы о них ничего не узнали.
показати весь коментар
24.10.2018 14:23 Відповісти
Це так само гидко як і зрада. І карати таких п..арів треба по-максимуму. А коли був би військовий стан, то можна,треба булоб взагалі повісити гнид...
показати весь коментар
24.10.2018 14:23 Відповісти
Дельцов поймать, провести разъяснительную работу среди каждого в отдельности и не оплачивать посттравматическую реабилитацию.
показати весь коментар
24.10.2018 14:25 Відповісти
Звичайно "не оплачувати" роботу по доведенню винних до..коми. Ну а подальшу реабілітацію , тих що вижили, провести за їх рахунок.
показати весь коментар
24.10.2018 14:41 Відповісти
Хто тільки не наживається на ціх бідних хлопцях з ато....Реально тре шоб війскова хунта прийшла до влади , бо нічого не буде..
показати весь коментар
24.10.2018 14:26 Відповісти
В ШТРАФБАТ!
показати весь коментар
24.10.2018 14:27 Відповісти
А любой комерсант, может поучаствовать в закурках.
Или тока избранные?
показати весь коментар
24.10.2018 14:29 Відповісти
Ого, ще АТО не закінчилось, а так вже до військових ставляться, гроші в них крадуть, а що буде далі?!!!!!
показати весь коментар
24.10.2018 14:32 Відповісти
а далі - мы вас туда не посылали (как с афганцами было)
показати весь коментар
24.10.2018 14:44 Відповісти
Чекая, не дочекаюсь, коли покажуть як Петя ворюгам руки рубатиме 😁
показати весь коментар
24.10.2018 14:45 Відповісти
+100%. И лишь бы не хуже: "...они убивали свой народ...". Власти плюют на отработанный "материал".
Слава павшим и живым Защитникам Украины!!!
показати весь коментар
24.10.2018 20:39 Відповісти
Дорогие друзья! Пожалуйста,в следующий раз выбирайте себе депутатов тщательнее.
показати весь коментар
24.10.2018 14:45 Відповісти
Та вже 26 років обираємо. Результати невтішні. Мабуть ми всі не є нормальними людьми. Alas.
показати весь коментар
24.10.2018 16:30 Відповісти
И снова перемога реформаторского таланта Пети-Гройсмана-Полторака-Муженко.
показати весь коментар
24.10.2018 14:46 Відповісти
Спорим, что тем, кто украл на реабилитации воинов АТО - ничего не будет! Это же "життя по-новому", в нём элит сажать нельзя.
показати весь коментар
24.10.2018 14:49 Відповісти
яка еліта? там звичайні комерсанти ворюги...і це робота правоохоронних органів залучити їх до відповідальності
показати весь коментар
24.10.2018 15:31 Відповісти
Есть примеры кого реально наказали?
показати весь коментар
24.10.2018 22:41 Відповісти
Мона подумать шо "дельцы" сами всё организовали а в МО упервые слышат...попахивает патужными риформами
показати весь коментар
24.10.2018 14:50 Відповісти
показати весь коментар
24.10.2018 14:56 Відповісти
На святе скоти позарилися...
показати весь коментар
24.10.2018 15:00 Відповісти
Всё-таки есть что-то хорошее в законах шариата, например,отрубание рук за кражу.В данном случае надо рубить инструмент воровства-голову.
показати весь коментар
24.10.2018 15:00 Відповісти
уявляю верховну раду, міністрів і всіх інших можновладців безголовими
показати весь коментар
24.10.2018 16:14 Відповісти
Показову страту усіх причетних. Тільки так. А шо робити ?
показати весь коментар
24.10.2018 15:09 Відповісти
Ось за таке - згоден з тими, хто за показову страту в надзвичайному порядку.
Бо ТАКЕ свідчить, що здатні на це злочинці - абсолютні скоти та нелюди.
Тобто жодного спокутування або виправлення тут бути не може.
Отже - На реабілітації бійців АТО розікрали 6 мільйонів, - СБУ - Цензор.НЕТ 924
показати весь коментар
24.10.2018 16:18 Відповісти
На передовую их к бойцам АТО на пару дней хотя бы. А потом - под суд.
На Петю Инкогнито с его топором надежды нет. Наврал как всегда для пиара.
показати весь коментар
24.10.2018 16:34 Відповісти
звісно. при янукодлі ти б про такі справи навіть нічого не знав і не чув би.. януковічвашпрєзідєнт...
показати весь коментар
24.10.2018 17:15 Відповісти
в нас реально півкраїни потрібно пересадити !
показати весь коментар
24.10.2018 17:14 Відповісти
отут не треба попускати ***** з липкими руками
показати весь коментар
24.10.2018 18:27 Відповісти
Неудивительно. Воруют практически ВСЕ чиновники.
показати весь коментар
24.10.2018 19:36 Відповісти
Да кто бы сомневался...всех сук под суд и приговор -в Ато!
показати весь коментар
24.10.2018 21:23 Відповісти
Какой суд, какое ато? Ты в своем уме? Это для добровольцев "суд" и "апартаменты" с вертухаями, а этим никогда ничего при рыгопецыном режиме ничего не грозит.
показати весь коментар
25.10.2018 08:13 Відповісти
Реал по этому ******** я лично голову с катотркзал бы твари вонючей гербе ***** ******* жирной представляет Лю суке
показати весь коментар
24.10.2018 22:21 Відповісти
Скандал набирает обороты: в Краматорске вместо детей АТОшников на отдых в Хорватию поехали дети чиновников (https://www.unian.net/society/10207773-skandal-nabiraet-oboroty-v-kramatorske-vmesto-detey-atoshnikov-na-otdyh-v-horvatiyu-poehali-deti-chinovnikov-video.html видео )
показати весь коментар
24.10.2018 22:26 Відповісти
Дивує позиція Ірини Геращенко
показати весь коментар
25.10.2018 01:07 Відповісти
Маловато что-то. Один Сёмочка и то больше поцупыв.
показати весь коментар
25.10.2018 08:11 Відповісти