4868 відвідувачів онлайн

США поки не розглядають питання введення нових санкцій проти Росії, - Болтон

США поки не розглядають питання введення нових санкцій проти Росії, - Болтон

Відповідно до прийнятої в Штатах практики, це питання можуть поставити тільки через 2 місяці.

США поки не розглядають питання введення проти Росії нових санкцій. Про це радник Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон заявив під час візиту в Азербайджан, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Washington Post.

Останні санкції проти Росії США ввели у відповідь на отруєння у Великій Британії колишнього російського агента Сергія Скрипаля та його дочки.

"Ми все ще розмірковуємо про потенційні додаткові санкції проти Росії", - сказав Болтон.

За його словами, останні американські санкції проти Росії, пов'язані з отруєнням Скрипалів, були введені 4 місяці тому. Усталена в США практика вимагає, щоб питання про введення нових санкцій розглядали не раніше, ніж через півроку після попередніх. За цей час має стати ясно, чи "виправилася" країна, проти якої Штати вводили обмежувальні заходи.

"Поки не ухвалено жодного рішення, і я не став би намагатися передбачити терміни, в які ми його приймемо. Процес триває", - сказав Болтон.

В Азербайджан радник Трампа з питань безпеки відправився з Москви, де зустрічався з Путіним, Лавровим і Патрушевим. З російським керівництвом він обговорював можливий вихід США з Договору про скорочення ракет середньої і малої дальності, підписаного в 1987 році.

Топ коментарі
+9
не надо рассматривать , надо просто вводить и все
показати весь коментар
24.10.2018 17:25 Відповісти
+6
Белый дом не собирается. Их Конгресс введет.
показати весь коментар
24.10.2018 17:34 Відповісти
+3
Странно, Волкер говорил что каждые 1-2 месяца будут вводить новые.
показати весь коментар
24.10.2018 17:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не надо рассматривать , надо просто вводить и все
показати весь коментар
24.10.2018 17:25 Відповісти
А как же в ноябре санкции?
показати весь коментар
24.10.2018 17:26 Відповісти
Странно, Волкер говорил что каждые 1-2 месяца будут вводить новые.
показати весь коментар
24.10.2018 17:26 Відповісти
Штатам спешить не куда,давят потихоньку,у них войны нет.
показати весь коментар
24.10.2018 17:26 Відповісти
США доиграется, что мокша навернет по ним какой - нибудь ядерной рухлядью...
Там она, что им досталась, после СССР,, еще не вся перержавела....
показати весь коментар
24.10.2018 17:29 Відповісти
А-а-а в чому резон такої акції? Не дали покористуватись доларами? Застосували хімічну зброю на території ВБ? Порушили будапештський меморандум? Що США можуть гарантувати комусь за відмову від ЯО? Ну наприклад Ірану? РФ через азейбарджан нападе на Іран і що тоді? Що конкретно зробило США проти РФ на території РФ що вимагає такої відповіді. Просто США обмежує користування РФ благами, які були розроблені на надаються США... Просто РФ перестає використовувати технології США, а також не може купити ці технології у третіх держав - наприкла Китай, яким США ці технології надали... Суть в тому, що США з 1991 року дає РФ пєченьки, і зараз прийнято рішення про політику дам печеньку якщо будеш слухняним хлопчиком. Точно хочеш пєчєньку? А ці канали пєчєнєк також можем перекрити за погану поведінку... ТАк що готуйтесь там на болотах до зменшення пєчєнько терапії, і імпорто-заміщеню...
показати весь коментар
24.10.2018 20:40 Відповісти
Ви мабуть трохи не зрозуміли, чи мо, я вже сильно так саркакстично - риторично подав текст...
На мій погляд, у США достатньо важелів розвалити рашку, для них тільки питання,у тому що б це пройшло керовано і без ексцесів.
показати весь коментар
24.10.2018 21:16 Відповісти
против кацапов само собой, но и против коррумпированной рошеновской мафией, в том числе
а не поддерживать ворье и ублюдков которые прикрываются авторитетом США
показати весь коментар
24.10.2018 17:31 Відповісти
Трамп - чмо.
Санкции у него не системные плюс пресует поставщиков нефти так, что барель больше 80 баксов.
А такая цена на нефть позволяет ***** и дальше издеваться над всем миром.
показати весь коментар
24.10.2018 17:33 Відповісти
Трам, в первую очередь, беспокоится и защищает ГРАЖДАН США.
На то он и Президент США.
показати весь коментар
24.10.2018 18:00 Відповісти
Белый дом не собирается. Их Конгресс введет.
показати весь коментар
24.10.2018 17:34 Відповісти
А торопиться не надо, кацапы от введенного еще всей пользы не прочувствовали.
показати весь коментар
24.10.2018 17:35 Відповісти
Процесс продолжается.
показати весь коментар
24.10.2018 17:39 Відповісти
Новости через пару дней: Трамп подписан новый пакет санкций в отношении рф, сaнкции решили вводить каждые две недели
показати весь коментар
24.10.2018 17:40 Відповісти
https://tsn.ua/********/andriyivska-cerkva-stane-posolstvom-konstantinopolya-v-********-upc-kp-1238502.html Андріївська церква стане "посольством" Константинополя в Україні - А Московия предлагала отдать Кремль в Татарстане под посольство" Константинополя
показати весь коментар
24.10.2018 17:45 Відповісти
Прикинулись дурачками перед листопадом, коли повині були введені санкції по Англії (Скрипалям). Які склизькі,брехливі недолюди.
показати весь коментар
24.10.2018 17:51 Відповісти
Роися выдохнула и пошла лечить попу пока опять не началось...
показати весь коментар
24.10.2018 17:52 Відповісти
Акции "Россвазелинпрома" слегка упали в цене...
показати весь коментар
24.10.2018 17:56 Відповісти
а ему про бомбочки для Хиллари, Сорроса и Обамы...уже сообщили?
может он не в курсе...
показати весь коментар
24.10.2018 17:56 Відповісти
Ты про что?
показати весь коментар
24.10.2018 18:21 Відповісти
Сегодня, 17:22

В доме бывшего президента США Билла Клинтона и его супруги, бывшего госсекретаря и кандидата в президенты страны Хиллари Клинтон обнаружили бомбу. Об этом сообщает агентство Associated Press в Twitter.
"Бомба найдена дома Хиллари и Билла Клинтона в пригороде Нью-Йорка", - говорится в сообщении. По данным СМИ, подозрительную посылку обнаружил работник, который занимается сортировкой почты. Мощность бомбы не уточняется.
Также The New York Times сообщает, что в офисе бывшего президента США Барака Обамы в Вашингтоне тоже нашли бомбу. Ее обнаружила также Секретная служба в утром. В NYT отмечают, что пока не ясно, где именно были обнаружены устройства, отправленные Клинтонам и Обаме. Мощность бомбы, а также отправитель не уточняются.
Ранее сообщалось, что взрывчатку нашли в почтовом ящике дома американского миллиардера Джорджа Сороса.
показати весь коментар
24.10.2018 18:40 Відповісти
Шо, ТВ Россия 1 , вже сказала, "Ето не ми ! "...
показати весь коментар
24.10.2018 19:50 Відповісти
ото не знаю..
да и кто им поверит?
показати весь коментар
24.10.2018 19:57 Відповісти
А зря .... все еще кладете руку в пасть хищнику в надежде что не цапнет
показати весь коментар
24.10.2018 18:09 Відповісти
для тех, кто неумеет читать, ключевое слово - ПОКА.
показати весь коментар
24.10.2018 18:28 Відповісти
Ляпнули , а тепер шукають причину щоб не вводити сакції . Донні ще поперідні не підписав .
показати весь коментар
24.10.2018 19:00 Відповісти
"пока"...