11292 відвідувача онлайн

ЄС продовжить фінансову підтримку реформи держуправління в Україні

ЄС продовжить фінансову підтримку реформи держуправління в Україні

Європейський Союз готовий і надалі фінансово підтримувати реформу державного управління в Україні.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку в Фейсбук представництва ЄС в Україні.

"Європейський Союз уважно стежить за розвитком останніх подій із впровадженням реформ державного управління в Україні. Досягнуто значного прогресу, проте потрібно зробити ще більше. ЄС підтверджує готовність і надалі надавати фінансову підтримку в держбюджет України", - йдеться в повідомленні.

Дипломати поінформували, що в 2018 році Україні було виділено 15,5 млн євро.

"ЄС особливо сильно підтримує вдосконалену процедуру набору нових державних службовців на посади фахівців із реформ. Останнє вимагає активного залучення відповідних міністерств", - зазначили в представництві ЄС.

ЄС продовжить фінансову підтримку реформи держуправління в Україні 01

Топ коментарі
+4
Без лоха и жизнь плоха, - подумали соевые
показати весь коментар
26.10.2018 18:40 Відповісти
+4
Скажи, порохобот, а вот Чорновил, Лукьяненко, Горынь и другие кто боролся за независимость Украины и которых разыскивал НКВД СССР, они сепаратисты по-твоему?
показати весь коментар
26.10.2018 18:56 Відповісти
+2
ну и дураки если так. на тебе кохфетку тузик фабрики рашэн
показати весь коментар
26.10.2018 18:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Без лоха и жизнь плоха, - подумали соевые
показати весь коментар
26.10.2018 18:40 Відповісти
ЄС дає гроші Порошенку. Чому, якщо за словами зрадоботів він не має довіри?
показати весь коментар
26.10.2018 18:41 Відповісти
Реформы идут на местах, поддержка президента только законодательная, вообще перемены(реформы) это всегда очень болезненно, не только в политике или во власти, а даже в семье или в жизни простого человека. Да и вариантов у нас нет, не даст нам ЕС стать у них по соседству африканской страной, поэтому и помогают.
показати весь коментар
26.10.2018 18:47 Відповісти
Добре, якщо були би реформи. За всі роки я бачив лише знищення робочих місць та підвищення цін. Це реформи?
показати весь коментар
26.10.2018 18:49 Відповісти
А как же читаемые под дождем под топот проходящих мимо прихожан обьявления о работе
показати весь коментар
26.10.2018 18:52 Відповісти
Об'явлєнія об'явлєніямі, але рідню свою все ж таки краще заховати подалі від порошенківських реформ і військових перемог.
ЄС продовжить фінансову підтримку реформи держуправління в Україні - Цензор.НЕТ 3043
показати весь коментар
26.10.2018 19:35 Відповісти
ЄС продовжить фінансову підтримку реформи держуправління в Україні - Цензор.НЕТ 8528
показати весь коментар
26.10.2018 19:45 Відповісти
У нас хоть есть движуха, а значит что-то движется, цены будут расти, никто на все 100 процентов не оплатит инфляционные процессы для 40 млн. страны, сами должны разруливать. Либо колония.
показати весь коментар
26.10.2018 19:01 Відповісти
Все просувається, але завжди у напрямку економічного занепаду.
показати весь коментар
26.10.2018 19:04 Відповісти
Цифры говорят иначе, не все плохо, уровень доходов граждан низкий... это та проблема которую осталось решить. По науке инфляция ускоряет рост экономики, так как увеличивает в обороте денежную массу, но это по науке, а на деле увеличивает доходы только узкого круга людей... вот и все, задача ясна, её осталось решить.
показати весь коментар
26.10.2018 19:14 Відповісти
Інакше? Порівняй у доларах доходи за різні роки.
показати весь коментар
26.10.2018 19:16 Відповісти
Так у нас минус Крым и индустриальный Донбасс, мы в не чего себе в плюсе прем.
показати весь коментар
26.10.2018 19:18 Відповісти
Крим з Донбасом були дотаційними регіонами. Хоча ці регіони давали інші переваги. Звичайно, що треба розуміти скільки забирає війна, але є відсутність справжніх економічних свобод.
показати весь коментар
26.10.2018 19:22 Відповісти
Там дотации до людей не доходили, я про Донбасс, Крым - это Крым, за все нужно платить.
показати весь коментар
26.10.2018 19:26 Відповісти
Не вірю, бо у шахтарів раніше були високі зарплати за рахунок дотацій. Тепер цього нема.
показати весь коментар
26.10.2018 19:33 Відповісти
Это не правда, родственники есть, которые говорят про низкие зарплаты и сложные условия труда. Ну к примеру нахрен лезть в шахту, когда за те же деньги можно в Одессе ничего не делать(в сравнении). Сейчас на подконтрольной уже все намного лучше... и это правда.
показати весь коментар
26.10.2018 19:37 Відповісти
-Пане Порошенко, а чому в Україні весь час все дорожчає?
- Тут ви абсолютно неправі, ось гривня- наприклад! Честь, совість… Та й деякі депутати стали зовсім дешевими…
показати весь коментар
26.10.2018 19:30 Відповісти
Ми вже стали африканською країною. І ліберальні реформи, які просуває ЄС якраз цьому й сприяють.
показати весь коментар
26.10.2018 21:52 Відповісти
ЄС дає гроші Порошенку. Чому, якщо за словами зрадоботів він не має довіри?

Бизнес совести не имеет.Как и политик!...
показати весь коментар
26.10.2018 22:30 Відповісти
ну и дураки если так. на тебе кохфетку тузик фабрики рашэн
показати весь коментар
26.10.2018 18:45 Відповісти
=Куме, - а ви чули як Порошенку і Гройсману не подобається політика субсидій і тарифів, низькі зарплати і пенсії?: Як вони, сердешні - денно і нощно вболівають за народ?
- Так, чув... Порошенко і Гройсман дійсно за те - щоб жити по-новому з цим народом. Шкода, що не вони вирішують все в цій державі…
показати весь коментар
26.10.2018 19:33 Відповісти
Хороший вариант - первая часть фильма Корабль-призрак, как реформировать госуправление.
показати весь коментар
26.10.2018 18:49 Відповісти
Тимошенко встретилась с лидером каталонских сепаратистов Пучдемоном, которого разыскивает полиция Испании. Нормально?
ЕС продолжит финансовую поддержку реформы госуправления в Украине - Цензор.НЕТ 6772
показати весь коментар
26.10.2018 18:52 Відповісти
ЕС продолжит финансовую поддержку реформы госуправления в Украине - Цензор.НЕТ 7143
показати весь коментар
26.10.2018 18:53 Відповісти
Це говорить про її антиєвропейську спрямованість, бо після цього її нормально не будуть сприймати в жодній європейській країні.
показати весь коментар
26.10.2018 18:55 Відповісти
Навпаки, розкол Іспанії вигідний ЄЕС (в першу чергу Франції). Ця світлина дуже символічна - зустріч двох успішних сепаратистів-компрадорів.
показати весь коментар
26.10.2018 19:43 Відповісти
Скажи, порохобот, а вот Чорновил, Лукьяненко, Горынь и другие кто боролся за независимость Украины и которых разыскивал НКВД СССР, они сепаратисты по-твоему?
показати весь коментар
26.10.2018 18:56 Відповісти
По твоей логике и лугандонцы не сепаратисты.
показати весь коментар
26.10.2018 18:57 Відповісти
Так він нічим від них не відрізняється.🤔
показати весь коментар
26.10.2018 18:59 Відповісти
Я вот не понимаю, чем визуально или по манере написания узбеки отличаются от киргизов, поэтому безаппеляционно о них не говорю, дабы не обидеть ранимую таджикскую душу. А вот когда порохоботы, неотличающие Оболонь от Минского массива, делают такие заявы это по крайней мере странно. К тому же это есть сознаваться в собственном коллаборационизме. Ибо ставить тождество между самостоятельным этносом каталонцев и лугандонами, есть признавать национальную идентичность последних. А это и есть сепаратизм во всей его уродливости
показати весь коментар
26.10.2018 19:18 Відповісти
конечно нет , Петя говорит что ониженаши , ты что соевый рупор против Петиных слов?

воскресенье, 02 сентября 2018 13:13

https://gazeta.ua/ru/news/donbas Донбасс "Мы ценим вашу преданность Украине" - Порошенко обратился к жителям оккупированных территорий...... это произошло в эфире "5 канала" в программе "Рандеву", в которой ведущая Янина Соколова общалась с жителями Донбасса и Крыма.
показати весь коментар
26.10.2018 19:03 Відповісти
Я бы хотел увидеть ответ на мой вопрос по поводу Черновола
показати весь коментар
26.10.2018 19:19 Відповісти
А це заборонено?
показати весь коментар
26.10.2018 19:10 Відповісти
Знаешь, говно тоже жрать не запрещено. Но люди как-то стараются его не кушать.
показати весь коментар
26.10.2018 19:19 Відповісти
Кстати. Ты можешь поведать тайну? В каком государстве состоялась возмутившись соевое сознание встреча?
показати весь коментар
26.10.2018 19:21 Відповісти
В Монако.
показати весь коментар
26.10.2018 19:25 Відповісти
Это кажется где-то в ЕС? И у княжества нет ни своих претензий к премьеру Каталонии, ни обязательств перед союзной Испанией по задержанию преступников? Эгеж?
показати весь коментар
26.10.2018 19:27 Відповісти
Кто потом будет ему финансовую помощь оказывать за последствия тройного перелома мозга такими вопросами?
показати весь коментар
26.10.2018 19:42 Відповісти
В Европе, к сожалению, не все легко и просто делается. Вон, например, Фирташа очень ждут в США, но Австрия его не спешит выдавать.
показати весь коментар
26.10.2018 19:58 Відповісти
А "Європейська правда" пише, що цю зустріч зафотографували у Женеві.
"Карлес Пучдемон, як і Юлія Тимошенко, був присутній на безпековому форумі у Женеві, де представляли учасників, а після панельної дискусії він підійшов до Тимошенко, щоби привітатися. А правила хорошого тону передбачують, що з людьми потрібно вітатися. Те, що зустріч не мала місце, підтверджує також твіт Пучдемона, який не згадує про "розмову" з Юлією Тимошенко".
показати весь коментар
26.10.2018 20:27 Відповісти
.https://www.eurointegration.com.ua/news/2018/10/26/7088649/ У Тимошенко спростували інформацію про зустріч з лідером каталонських сепаратистів
показати весь коментар
26.10.2018 19:41 Відповісти
Они дают деньги и не боятся,потому что знают что эти деньги будут мгновенно переведены в Европейские банки на счета причастных к "реформам управления".
показати весь коментар
26.10.2018 18:57 Відповісти
Панама в Європі? Не знав.
показати весь коментар
26.10.2018 19:11 Відповісти
Нельзя класть все яйца в одну корзину.А в Европе "Панам" тоже достаточно.
показати весь коментар
26.10.2018 19:16 Відповісти
Хто платить , той і музику замовляє...
-Це Європа фінансує Потроха-Гройсмана, щоб вони ставили експерименти над нами на предмет - скільки лишиться українців, якщо їх ще рік погеноцидити?
показати весь коментар
26.10.2018 19:26 Відповісти
https://antikor.com.ua/articles/266235-u_grojsmana_spalilisj_na_sajte_praviteljstva_sluchajno_raskryli_realjnye_tseny_na_gaz У Гройсмана «спалились»: на сайте правительства случайно раскрыли реальные цены на газ На правительственном сайте вечером в четверг, 25 октября правительство опубликовало проект постановления об условиях и цене поставок газа населению и предприятиям ТКЭ с 1 ноября 2018 года по 1 мая 2020 года.Однако документ был доступен несколько минут, затем его удалили Документом устанавливается цена газа с 1 ноября на уровне 8550 грн за тысячу кубометров. С 1 мая цена должна будет вырасти до приблизительно 10000 гривен, а с 1 января 2020 года - до 12000 грн.
показати весь коментар
26.10.2018 19:26 Відповісти
Как можно поддерживать то, чего не существует в принципе?
показати весь коментар
26.10.2018 19:49 Відповісти
Насправді ці гроші ЄС дає не Україні, а своїм консалтинговим компаніям, які надають свої консультації щодо реформ. На жаль, часто ця допомога оформлюється у вигляді кредиту, який Україна повинна повернути разом з відсотками.
показати весь коментар
26.10.2018 21:56 Відповісти