8456 відвідувачів онлайн
3 444 49

У попередні роки "Укрзалізницю" "просто грабували", - Гройсман

Перевезення державними вагонами обходилося набагато дешевше, ніж приватними.

На думку прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, в попередні роки ПАТ "Укрзалізниця" "просто грабували". Про це глава уряду сказав на засіданні Кабінету міністрів у середу, 31 жовтня, повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

"Ми тільки недавно знайшли корупцію, яка існувала між державними і приватними вагонами. Державні вагони коштували для вантажів дешевше, ніж приватні. Це просто катастрофа. Уже вирівняли. Але це ж мільярди йшли в кишені. Я можу тільки здогадуватися", - сказав прем'єр.

Гройсман також нагадав, що в "Укрзалізниці" вперше призначено незалежну наглядову раду, очолювану екс-директором української філії Європейського банку реконструкції і розвитку Шевки Аджунером.

Нагадаємо, наглядова рада "Укрзалізниці" розпочала свою діяльність у липні. До її складу як незалежні члени входять Андерс Ослунд, Шевки Аджунер, Крістіан Кун і Андреас Матьє.

Як члени Наглядової ради-представників держави затверджені Даніель Білак, Іван Юрик, Костянтин Марьевич.

На наглядову раду покладені не тільки функції контролю, й регулювання, вона також є повноцінним органом управління.

Топ коментарі
+15
В предыдущие году "Укрзализныцю" "попросту грабили", - Гройсман.

А зараз її просто гвалтують...
показати весь коментар
31.10.2018 13:25 Відповісти
+13
В предыдущие году "Укрзализныцю" "попросту грабили", - Гройсман. "Теперь наша очередь!" - подытожил премьер...
показати весь коментар
31.10.2018 13:38 Відповісти
+11
ну в самой статье звучит как "просто грабили"
можно подумать, что её сейчас "сложно грабят"
показати весь коментар
31.10.2018 13:37 Відповісти

Завантаження...