9326 відвідувачів онлайн
5 606 22

У столичного адвоката вимагали $30 000 через "поганий захист". ФОТО

У столичного адвоката вимагали $30 000 через "поганий захист". ФОТО

Вимагачі - уродженці Вірменії, їх затримала поліція.

Правоохоронці затримали в Києві двох уродженців Вірменії, які вимагали в адвоката $30 тис. Їм оголошено підозру, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу столичної прокуратури.

Раніше адвокат захищав інтереси одного зі зловмисників. Тоді за вчинення розбійного нападу чоловіка засудили до 10 років позбавлення волі, але через 6 років він звільнився умовно-достроково.

"50-річний зловмисник вирішив повернути свої кошти за нібито незадовільну роботу свого захисника. Разом зі спільником чоловік почав вимагати в адвоката сплатити 30 тис. доларів США матеріальної компенсації, а в разі відмови погрожував застосувати насильство до нього і його родичів, а також оприлюднити компромат, що стосується його професійної діяльності", - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці затримали вимагачів в одному зі столичних ресторанів під час одержання вказаної суми.

У столичного адвоката вимагали $30 000 через поганий захист 01
У столичного адвоката вимагали $30 000 через поганий захист 02

Зловмисникам інкримінують скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України (замах на вимагання).

Здирникам повідомили про підозру. Незабаром суд вирішить питання про обрання їм запобіжного заходу.

Топ коментарі
+13
4 года УДО приплюсуют к новому сроку, и поедет он на родной дом тюрма...)
показати весь коментар
02.11.2018 15:06 Відповісти
+5
Вспомнился древний анекдот. Звонок в дверь ночью. Мужик трет репу и идет открывать. Открыл, Стоят два амбала и спрашивают - рэкет вызывали? Мужик вмиг проснулся и стал божитья - да вы что, нет! никогда! Амбалы ему - не переживай, сто баксов за ложный вызов
показати весь коментар
02.11.2018 15:08 Відповісти
+4
ապուշ идиот
показати весь коментар
02.11.2018 15:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ապուշ идиот
показати весь коментар
02.11.2018 15:05 Відповісти
մոռացանmorrats'an дэбил
показати весь коментар
02.11.2018 15:06 Відповісти
красиво звучит..
показати весь коментар
02.11.2018 15:12 Відповісти
Я не націоналіст, але кримінальники з кавказу вже *******...
показати весь коментар
02.11.2018 20:32 Відповісти
4 года УДО приплюсуют к новому сроку, и поедет он на родной дом тюрма...)
показати весь коментар
02.11.2018 15:06 Відповісти
А это адвокат денюшка брал? брал. Работа сделать обещал ? Обещал. Работа сделал плохо? Плохо........ Так что претензии к нему вполне обоснованы
показати весь коментар
02.11.2018 15:08 Відповісти
За плохую работу, а своё время в итальянсвом Ладисполи, чел расстрелял адвокатское бюро. Положил четырёх.Обещали защиту в трудовом споре.Не выполнили.После новостей больше нигде не упоминался.Значит правильно сделал! Не помню точно но 2011-12!
показати весь коментар
02.11.2018 15:19 Відповісти
"Работа сделал плохо? Плохо......" ошибка, //Разбой, направленный на завладевание имуществом в больших ли особенно больших размерах или совершенный организованной группой, или соединенный с причинением тяжелых телесных повреждений, -

карается лишением свободы на срок от восьми до пятнадцати лет с конфискацией имущества//,претензии арме,котор. денюшка хотел вернуть не обосноваль,а лохануль, при чем сам себя = тэпэрь новий перекурь 4 УДО + от10 до 15лет бонуса (ст. 189 УК Украины (вымогательство) . наказывается лишением свободы на срок от пяти до десяти лет с конфискацией имущества.) барань блат
показати весь коментар
02.11.2018 16:23 Відповісти
так может оно не адвокат, а помощник прокурор-вимагатель...занось занёс...прокурор взяль работа не сделаль...а теперь еще и второй раз подставиль...вийду зарэжу
показати весь коментар
02.11.2018 20:39 Відповісти
У столичного адвоката вимагали $30 000 через "поганий захист" - Цензор.НЕТ 480ота куйня малятаУ столичного адвоката вимагали $30 000 через "поганий захист" - Цензор.НЕТ 5937
показати весь коментар
02.11.2018 16:25 Відповісти
Вспомнился древний анекдот. Звонок в дверь ночью. Мужик трет репу и идет открывать. Открыл, Стоят два амбала и спрашивают - рэкет вызывали? Мужик вмиг проснулся и стал божитья - да вы что, нет! никогда! Амбалы ему - не переживай, сто баксов за ложный вызов
показати весь коментар
02.11.2018 15:08 Відповісти
Хай адвокати беруть приклад з мертведчука! І заробив і не відповідає! (справа Стуса)
показати весь коментар
02.11.2018 15:09 Відповісти
После отсидки явно тот, кто в полосатых штанах...
показати весь коментар
02.11.2018 15:18 Відповісти
Цікаво, захищатиме на цей раз той же адвокат? Постійним клієнтам знижки!
показати весь коментар
02.11.2018 15:38 Відповісти
Если ты не понял суть статьи, попытаюсь объяснить.
Скорее всего адвокат взял у этих красавцев $30 тыс., а потом всю адвокатскую информацию слил следователю. В результате никакой защиты не было... Так что он и первый раз скорее всего не защищал и во второй не будет.
Есть такие адвокаты, которые вместе с обвинением в сговоре и их большинство...
Правосудие - это большая сказка про честного судью и порядочного адвоката ...
показати весь коментар
02.11.2018 18:56 Відповісти
ОБЪЯВЛЕНИЕ:
Ритуальные услуги.
Оптовикам и постоянным клиентам СКИДКИ.
показати весь коментар
02.11.2018 18:34 Відповісти
Мало грузин и доморощенной цыганвы, так еще и эти носороги быкуют в Украине
показати весь коментар
02.11.2018 18:42 Відповісти
А все таки хитрий адвокат, перехитрив хачіків. У київських адвокатів все по іншому, там якщо не заплатив йому то прийдуть до тебе, усі судді поліцейскі та прокурори у них в друзях. Ну який прокурор відмовиться "просто пообщатся без всяких обязательств" при хорошій каві дорогому коняку і сигарі (приємно і 500грн. не витратив).
показати весь коментар
02.11.2018 19:15 Відповісти
А все таки хитрий адвокат, перехитрив хачіків. У київських адвокатів все по іншому, там якщо не заплатив йому то прийдуть до тебе, усі судді поліцейскі та прокурори у них в друзях. Ну який прокурор відмовиться "просто пообщатся без всяких обязательств" при хорошій каві дорогому коняку і сигарі (приємно і 500грн. не витратив).
показати весь коментар
02.11.2018 19:17 Відповісти
Скоріше всього що хачікі йому не платили 30тис.дол. А це вони умняки і такий счетчик поставили за той час що сидиіли, бо вважали що могли не сидіти