8792 відвідувача онлайн
2 794 39

Укрлендфармінг Бахматюка вирощує худобу за передовою канадською технологією

Укрлендфармінг Бахматюка вирощує худобу за передовою канадською технологією

Один з найбільших в Україні виробників аграрної і м'ясо-молочної продукції компанія Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Олега Бахматюка активно впроваджує передовий світовий досвід в тваринництві. Так, худобу в господарствах вирощують за канадською технологією: на вільному випасі цілий рік. Це дозволяє отримувати продукцію високої якості під час прибутковості, значно перевищує середню по галузі в Україні.

У Деснянському кластері компанії Укрлендфармінг  - 5 тисяч корів та телят. Майже половина з них – м'ясної породи. Загалом, на фермах "Укрлендфармінгу" вирощують більше 40 тисяч голів великої рогатої худоби. Вільний випас та спеціальний раціон дозволяють отримувати тут ще й рекордні надої. Так, на Підліснівській фермі Північного кластеру корови дають понад 9 тисяч кілограмів молока на рік. Майже на третину більше, ніж в інших господарствах країни. Про це йдеться в сюжеті "24 каналу".

Як розповідає Василь Лобода, директор з виробництва Групи компаній "Укрлендфармінг", худобу тут відгодовують екологічно чистими продуктами:  "Говорили ізраїльтяни, які були на екскурсії, що це супер чистий продукт. В раціоні – силос з кукурудзою, синаш, фураш, білкова група та соя". 

Сьогодні рентабельність однієї ферми кластерів Укрлендфармінг становить приблизно 20% - це доволі високий показник, якщо врахувати, що на українських тваринницьких господарствах рентабельність 10% - вже успіх. До того ж передові методи відгодівлі дозволяють отримати продукти найвищої якості. М'ясні породи, які вирощує "Укрлендфармінг", є джерелом так званої "мармурової" яловичини, яка високо цінується в усьому світі. Головними ринками збуту цієї продукції є країни Близького Сходу і Північної Африки.

Загалом, в "Укрлендфармінгу" створено 12 кластерів, які працюють майже в усіх областях України. Окрім нашої держави, продукція компанії експортується ще у 40 країн світу. Агровиробник управляє земельним банком у понад півмільйона гектарів та володіє мережею елеваторів потужністю 2,5 млн тонн зерна.

Укрлендфармінг Бахматюка вирощує худобу за передовою канадською технологією 01

Новина публікується на правах реклами

Топ коментарі
+12
ну зачем вы так бахматюка палите?
и технологии передовые, и корма украинские, и экспортирует все это наверняка ж по мировым ценам, а зарплаты все украинские мизерные людям платят
показати весь коментар
05.11.2018 19:45 Відповісти
+7
и ваще косюки и бахматюки лучшие люди страны
вот они и будут жить - остальным - как получится
показати весь коментар
05.11.2018 19:41 Відповісти
+6
Янки,гоу хоум!
показати весь коментар
05.11.2018 19:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
и ваще косюки и бахматюки лучшие люди страны
вот они и будут жить - остальным - как получится
показати весь коментар
05.11.2018 19:41 Відповісти
а что тебе мешает взять в аренду землю (люлька же только по продаже возрожает и дураков ловит)закупить коз и в перёд - козый сыр дорогой и возтребован.
показати весь коментар
05.11.2018 19:45 Відповісти
землю дают тильки самим самим близьким и не бидним
показати весь коментар
05.11.2018 21:18 Відповісти
Пастбище для бпп
показати весь коментар
05.11.2018 19:41 Відповісти
молодцы, правильно, надо перенимать позитивный опыт других людей.
показати весь коментар
05.11.2018 19:42 Відповісти
Скот надо растить на пазтбищах и точка.
показати весь коментар
05.11.2018 20:35 Відповісти
тогда будешь удивлён, например в Скандинавие мясные сорты в принцыпе почти всегда пасётса только в лесах и местах с кустарником - честно, особенно перед вырубкои (освобождает от мелкого леса(незнаю как по руски, типа подлес, если дословно перевести)) и два года после вырубки - не даёт вырасти не желаннои розтительности перед посадкой нового леса. Вот так вот.
показати весь коментар
05.11.2018 23:01 Відповісти
вирощують скотиняк
показати весь коментар
05.11.2018 19:43 Відповісти
"новость на правах рекламы"
Капец, мало рекламы на политсайте, так еще и в новостную ветку воткнули
показати весь коментар
05.11.2018 19:43 Відповісти
ну зачем вы так бахматюка палите?
и технологии передовые, и корма украинские, и экспортирует все это наверняка ж по мировым ценам, а зарплаты все украинские мизерные людям платят
показати весь коментар
05.11.2018 19:45 Відповісти
Давайте здрадофилы обьясните что в Украине ничего не делается , все плохо и скоро все умрут .
показати весь коментар
05.11.2018 19:45 Відповісти
Янки,гоу хоум!
показати весь коментар
05.11.2018 19:50 Відповісти
не пали контору ксюха
показати весь коментар
05.11.2018 19:53 Відповісти
Скрепные- чемодан вокзал расея !
показати весь коментар
05.11.2018 20:05 Відповісти
А що взагалі тут роблять втікачі від рехворм?Поїхали на все готовеньке,а нас закликають "житипоновому"? Чи пан працює на дві ставки--в дипмісії України в США й ботом Мінстеця?
показати весь коментар
05.11.2018 20:11 Відповісти
На все готовое ? Попробуйте сами , потом расскажете какое оно готовое . А то сидите там и плачете что вам то не дают и это не положено .
показати весь коментар
05.11.2018 20:33 Відповісти
Да не ной. При вашей зарплате в долларах вы себе можете позволить гораздо быстрей ту долларовую продукцию, на которую нам в Украине нужна не одна гривневая зарплата
показати весь коментар
06.11.2018 08:49 Відповісти
"...Но на всех расчитано не было..."
показати весь коментар
05.11.2018 19:47 Відповісти
Укрлендфарминг Бахматюка выращивает скот по передовой канадской технологии - Цензор.НЕТ 2341
всего 5 лет понадобилось кабмину чтобы вывести породу свиней приспособленную к украинским зимам
показати весь коментар
05.11.2018 19:52 Відповісти
есть такая порода
показати весь коментар
05.11.2018 19:54 Відповісти
Давненько про него уже ни писакали, а так каждый день, в депутаты готовится???
показати весь коментар
05.11.2018 19:53 Відповісти
ну да а почему нет
бойки и прочие жлобинские уже там
показати весь коментар
05.11.2018 19:54 Відповісти
Укрлендфарминг Бахматюка выращивает скот по передовой канадской технологии - Цензор.НЕТ 943
показати весь коментар
05.11.2018 19:54 Відповісти
Не дадим, а продадим!
показати весь коментар
05.11.2018 20:26 Відповісти
Давать то они может и давали . А вот насчет выработки - вопрос.
показати весь коментар
05.11.2018 20:51 Відповісти
Нонэйм, а вы не хотите спросить у него прямо, в лицо?
показати весь коментар
05.11.2018 20:52 Відповісти
"Вести с полей... олигархов".... Совок такой совок...))
показати весь коментар
05.11.2018 21:22 Відповісти
зараз перейшло все на химию шо корма для скота шо продукти в маркетах. а вигон скота був ше в союзи
показати весь коментар
05.11.2018 21:25 Відповісти
Вінницька мафія: Косюк знову отримав від Гройсмана "братську допомогу"! 800 млн, тільки в цьому році! Навіщо йому курей вирощувати, якщо він вміє видоювати з держави "золоті яйця"!
А мені все одно, незрозуміло, хто такий Юрій Косюк, що в його кошик лягають ті "золоті яйця"...
показати весь коментар
05.11.2018 21:31 Відповісти