6963 відвідувача онлайн

Суд випустив банду викрадачів автомобілів під мізерну заставу, - Аброськін. ФОТО

Святошинський районний суд м.Києва ухвалив рішення про арешт із правом внесення застави учасників злочинного угруповання, які викрадають елітні автомобілі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін.

"Ми місяцями документуємо автовикрадачів автомобілів преміум-класу. Намагаємося затримувати їх на гарячому, бо наші суди до цих злочинців дуже прихильні - не знаю чому саме до них, але справді, грошей у них дуже багато", - написав він.

Аброськін нагадав, що останню групу зловмисників було взято на гарячому - з погонею, за крадіжку джипа "Лексус".

Суд випустив банду викрадачів автомобілів під мізерну заставу, - Аброськін 01
Фото: Аброськін/Facebook

"А що за підсумком? Святошинський суд і до 334 тисяч гривень застави за кожного з трьох: Авдєєнко - арешт з правом внесення застави 264 000 грн, Корень - арешт з правом внесення застави 264 000 грн, Григорян - арешт з правом внесення застави 334 000 грн", - наголосив він.

"І ми знову на початку нашого безперервного забігу", - резюмував Аброськін.

Суд випустив банду викрадачів автомобілів під мізерну заставу, - Аброськін 02

Топ коментарі
+75
Наши суды удивительно гуманны к уголовникам, взяточникам и сепаратистам.
Зато если им попадается патриот-доброволец, активист-майдановец, то тут гниды впиваются в человека по-полной.
Сразу видно, кто для них социально близок, а кто для них враг.
показати весь коментар
06.11.2018 09:35 Відповісти
+59
Что менты, что прокуроры, что суды...Все вы упыри повязаны - СИСТЕМА коррупционная.
показати весь коментар
06.11.2018 09:34 Відповісти
+48
Глядя на наши суды понимаешь,что Чикатило посадили и расстреляли потому что у него не было денег!
показати весь коментар
06.11.2018 09:36 Відповісти

Завантаження...