10189 відвідувачів онлайн

Розслідування вбивства Гандзюк не є засекреченим, йдеться про таємницю слідства, - СБУ

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі "Громадського" заявив керівник апарату Служби безпеки України Ігор Гуськов.

"Є невдале висловлювання одного з громадсько-політичних діячів, який застосував термін "засекречено". Немає жодного засекречення в цій справі. Є вимоги Кримінально-процесуального кодексу, перш за все це стаття 222, яка визначає порядок, межі та спосіб розголошення даних досудового провадження. Слідчій, який здійснює досудове розслідування, приймає рішення, чи є необхідність повідомити якусь інформацію про хід слідства, і визначає обсяги. Тому йдеться про таємницю слідства, а не засекречення", - пояснив він.

Водночас Гуськов відмовився відповісти на запитання, чи має СБУ підозрюваних у замовленні нападу.

Він також не озвучив версії у справі про вбивство Гандзюк, пообіцявши відразу повідомити громадськості про результати розслідування, щойно буде така можливість.

"Ми будемо інформувати громадськість про хід слідства, якщо це не заважатиме проведенню розслідування", - сказав керівник апарату СБУ.

Нагадаємо, 31 липня, на в.о. керуючого справами виконавчого комітету, радника херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку. Невідомий облив її сірчаною кислотою.

3 серпня голова МВС Арсен Аваков повідомив, що поліція затримала підозрюваного в замаху на вбивство Гандзюк.

6 серпня нардеп від фракції "Народний фронт" Антон Геращенко повідомив, що підозрюваним є "Новіков Микола Миколайович, 1978 року народження, уродженець міста Херсон, раніше судимий за ст. "Крадіжка" та за незаконне поводження зі зброєю, який є членом одного зі злочинних угруповань Херсонщини". За його словами, мотивом злочину могла бути критика Гандзюк "на адресу чиновників і окремих осіб".

22 серпня підозрюваного в нападі на Гандзюк Миколу Новікова відпустили з-під варти.

Як повідомили у поліції, нападом на Гандзюк керував ветеран АТО, який використовував своїх товаришів по службі.

4 листопада потерпіла померла в лікарні.

Топ коментарі
+6
Интереса нет? Власть убивает активистов и тебе интереса нет? Тьі дерьмо рьігосоевое, вот тьі кто!
показати весь коментар
06.11.2018 10:26 Відповісти
+4
Катя мертва.

Офіційна причина смерті: поліорганна недостатність та хімічні опіки із залученням 39% тіла внаслідок нападу з використанням хімічної речовини.

Катю вбили
Її замовники живі.
І ми знаємо хто це.

Катя теж знала, хто її замовив і врешті вбив.

І ми не про п'ятьох екс-бійців УДА. Це лише виконавці.

Ми знаємо хто, коли і скільки їм заплатив.

Ми знаємо увесь ланцюг від виконавців, організаторів, посередників до замовників.

Ми знаємо за що саме її вбили.

У МВС та ГПУ все теж знають. Знають майже три місяці і нічого не роблять.

Знають, але покривають.
Знають, але домовляються.
Знають і стають на один рівень з вбивцями.
Знають і вбивають.

Посередник між виконавцями злочину та замовником - Ігор Павловський. Раніше судимий. Кличка «Собака».
Дуже любить розповідати про своє кримінальне минуле.

Павловський - колишній офіційний помічник депутата від Партії Регіонів Самойленка. Колишній неофіційний помічник депутата від Партії регіонів Журавка. Журавко зараз в ДНР. Павловський - офіційний помічник народного депутата від Блоку Петра Порошенка Миколи Паламарчука. Паламарачук - вічний смотрящий по темам МВС в Херсонській області.

Банда Торбіна останні пів року до нападу працювала на Павловського, виконувала його доручення. Саме Павловський передавав грошові кошти за вбивство Каті керівнику групи виконавців - Торбіну.

Ігор Павловський передав гроші від Замовника.

Так, ми знаємо, хто дав кошти Павловському.

І ми знаємо, що Павловський був готовий здавати Замовника.
Відразу після арешту банди виконавців, Павловський чекав зі своїм адвокатом на арешт. Але арештовувати вищі ланки замовних вбивств не в традиіях нашого МВС та ГПУ. Павловський домовився.

Павловський на свободі.
Павловський фігурує у справі.
Павловський - посередник між виконавцями та замовником.
Павловський відповість за злочин і здасть Замовника.

Чому? Тому що в нього та силовиків немає вибору.

Бо інашке діяти почнемо ми.

За нашу Катю. (с)
показати весь коментар
06.11.2018 10:23 Відповісти
+4
оно не засекречено - его просто нет!!!
показати весь коментар
06.11.2018 10:28 Відповісти

Завантаження...