8342 відвідувача онлайн

Порошенко 7-8 листопада відвідає Фінляндію з робочим візитом

Порошенко 7-8 листопада відвідає Фінляндію з робочим візитом

7-8 листопада Президент України Петро Порошенко здійснить робочий візит до Фінляндії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Президента.

"На запрошення Президента Європейської народної партії Глава Української держави візьме участь у Конгресі та виступить на розширеному Саміті Європейської народної партії", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в рамках візиту Глава держави зустрінеться з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, Президентом Фінляндії Саулі Нііністе, прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем, віце-президентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом та іншими лідерами інституцій і держав-членів Європейського Союзу, які входять до політичної родини Європейської народної партії.

Президент України порушуватиме питання подальшої підтримки України з боку європейських партнерів у впровадженні реформ та відсічі російській агресії, зокрема через забезпечення санкційної політики.

Топ коментарі
+6
от це соєве гузно мені нагадує передсмертні вояжі гниломордого перед виборами 2010р. теж саме зараз робить от ця соєва Бридота!!!
показати весь коментар
06.11.2018 14:16 Відповісти
+6
каким боком пепа к европейской народной партии?
будет рассказывать там как за 5 лет сделать государство самым нищим в европе?
показати весь коментар
06.11.2018 14:17 Відповісти
+5
Поехало кататься на народные деньги
показати весь коментар
06.11.2018 14:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поехало кататься на народные деньги
показати весь коментар
06.11.2018 14:15 Відповісти
Ленінським шляхом іде "товаріщь"..в разлів, в разлів.мальдівський..а потім знов на ...бульдозер!
показати весь коментар
06.11.2018 15:07 Відповісти
Да поехал бы он уже в Ростов поскорей с визитом, "рабочим" и безвременным! Пусть лучше там на лохах наживается.
показати весь коментар
06.11.2018 17:17 Відповісти
На седьмое может быть полно провокаций в стране. А этого мудило понесло погулять...
показати весь коментар
06.11.2018 14:15 Відповісти
Більшовики влаштують ліваруцію і братимуть штурмом Зимовий палац АП.
показати весь коментар
06.11.2018 14:23 Відповісти
- Почему финны не едят чахохбили?
- Потому что грузины не едят яйлокковистуарэ..
показати весь коментар
06.11.2018 14:15 Відповісти
Все никак не найдет место где его не выдадут?
показати весь коментар
06.11.2018 14:16 Відповісти
от це соєве гузно мені нагадує передсмертні вояжі гниломордого перед виборами 2010р. теж саме зараз робить от ця соєва Бридота!!!
показати весь коментар
06.11.2018 14:16 Відповісти
Таки так! Перед різними заворушеннями в країні , у них звичка-
кудись змотатися..😎
показати весь коментар
06.11.2018 14:24 Відповісти
Потом на Мальдивы? На важные переговоры на пляже?
показати весь коментар
06.11.2018 14:17 Відповісти
каким боком пепа к европейской народной партии?
будет рассказывать там как за 5 лет сделать государство самым нищим в европе?
показати весь коментар
06.11.2018 14:17 Відповісти
не, ну никто же не мешает Гонтаревой работать в Лондоне в Институте международных отношений школы экономики)))
показати весь коментар
06.11.2018 14:31 Відповісти
Нююю, це ж не на мальдиви з "робочим"...🤑
показати весь коментар
06.11.2018 14:22 Відповісти
"Трудяга" едет на поля
показати весь коментар
06.11.2018 14:25 Відповісти
ВІН працює.
показати весь коментар
06.11.2018 14:28 Відповісти
Умничка) через день с кем то из мировых лидеров встречается - кому то летать, а кому то прозябать с сепарастами, и нанимать бандюков, чтоб те били, на твоих же митингах, не согласный с тобой народ...
показати весь коментар
06.11.2018 14:25 Відповісти
Апостол Филипп , Гонорий (Гонорат) Амьенский, Лаврентий Римский Макарий Александрийский в помощь отцу украинской нации
показати весь коментар
06.11.2018 14:27 Відповісти
Можно к сватам заодно заехать. Санкт-Ленинсбург то рядом
показати весь коментар
06.11.2018 14:30 Відповісти
Порошенко українцям:
«Як цуп цоп парви каридола тык паривила тиц тандула
Диби даби дала руп-парирупирам курикан губкая кили-кан-ко.
Ра-цай-цай ариби даби дила бариц дан дила ...(с).
Слава Україні!
Я у сауну. Паритись. У Фінляндію. А ви? Ні?
Ну тоді - Героям слава!».
показати весь коментар
06.11.2018 14:57 Відповісти
Порошенко 7-8 ноября посетит Финляндию с рабочим визитом.
А что?, финнам уже в падлу самим ленточку пачикать, или они такое важное дело только профессионалу доверить могут ? :Порошенко 7-8 листопада відвідає Фінляндію з робочим візитом - Цензор.НЕТ 5620
показати весь коментар
06.11.2018 15:33 Відповісти