9633 відвідувача онлайн
43 345 217

Митрополит Вселенського патріархату назвав дії РПЦ "сатанинськими"

Митрополит Вселенського патріархату назвав дії РПЦ "сатанинськими"

Глава екзархату в Сіде й Анталії закликав православних віруючих не слухати вказівок РПЦ.

Глава екзархату Вселенського патріархату в Сіде й Анталії Сотірій у своєму окружному посланні до пастви назвав дії РПЦ "сатанинськими". Він також заявив, що православні, які живуть в Анталії й Аланії, не мають дотримуватися вказівок тієї церкви, яка розірвала євхаристійне спілкування зі Вселенським патріархатом, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на портал Alanya Orthodox.

"Ці їхні дії приносять радість лише антихристу, який бореться з Христом і Його Церквою. Всі мислячі люди глибоко засмучені такими сатанинськими діями", - сказав митрополит Сотірій про РПЦ.

Він зазначив, що паствою в кожній місцевості керує свій єпископ, тому ніхто не може втручатися в справи єпархії без його відома і ніхто не зобов'язаний підкорятися вказівкам інших єпископів, митрополитів і патріархів. І підкреслив, що національність також не є аргументом на користь виконання чужих рішень.

Нагадаємо, 11 жовтня за результатами засідання Синоду Вселенського патріархату було оголошено рішення, в якому йшлося, що Константинополь продовжує процедуру надання автокефалії церкві України.

Крім того, було скасовано лист Синоду від 1686 року, після якого Київська митрополія потрапила під юрисдикцію Москви, відновлено канонічні статуси предстоятеля УПЦ Київського патріархату Філарета та предстоятеля Української автокефальної православної церкви Макарія.

15 жовтня РПЦ розірвала євхаристійне спілкування зі Вселенським патріархатом. Згодом у РПЦ заявили, що віруючі не можуть молитися в храмах Вселенської патріархії після рішення Священного синоду. В "заборонені" потрапили храми Стамбула і храм в Анталії, а також низка церков у Греції і на Афоні. Віруючим, які порушують заборону наказали покаятися на сповіді. РПЦ дозволила відвідувати Афон тільки як туристи.

Топ коментарі
+73
знамо дело казламордіе завсегда рогатому поклоны били..............
показати весь коментар
06.11.2018 21:41 Відповісти
+66
НУ НАРЕШТІ назвалт речі своїми іменами -- РПЦ - московський сатанат
показати весь коментар
06.11.2018 22:02 Відповісти
+65
Кацапський сатанат довийожується, що Священий синод об"явить РПЦ сектою з усіма наслідками!
показати весь коментар
06.11.2018 21:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Митрополит Вселенського патріархату назвав дії РПЦ "сатанинськими" - Цензор.НЕТ 9949
показати весь коментар
07.11.2018 09:01 Відповісти
Сатанисты мечтающие попавсть в Рай.
показати весь коментар
07.11.2018 09:04 Відповісти
РАЗВЕ ШО СМЕРТЬЮ ИХТАМНЕТОВ У КРЕМЛЕВСКОЙ СТЕНЫ... Хотя о чем я , "нынче в моде" - номерным ихтамнетом в братскую канаву ( в лучшем случае).
показати весь коментар
07.11.2018 10:56 Відповісти
Кто скажет, Юля осудила Гадю? А то мы - все про ягелеядных сатанистов.
показати весь коментар
07.11.2018 11:00 Відповісти
Зы... хотя у кого я спрашиваю, бо после вчерашней развлекаловки в инете в рабочее время , Юлиным приверженцам начальство гайки прикрутило, ща, любо-дорого зайти в Инет, юльки забились в норки на своих рабочих местах.
показати весь коментар
07.11.2018 11:04 Відповісти
вот только кто бы еще на Цензоре убрал надоедливую Юлину рекламу на фоне никого больше из претендентов... SURE, Юля выложила солидный куш... Или просто все остальные считают зазорным тусовать на ее фоне.
показати весь коментар
07.11.2018 11:11 Відповісти
ЗЫ... лучше бы Юля тот куш выложила в качестве надбавки к пенсиям пенсионеров.
показати весь коментар
07.11.2018 11:25 Відповісти
Ты сам себе, Промежбулочный, не ******** писать?
показати весь коментар
07.11.2018 20:53 Відповісти
Да, амеры нервно курят, учились бы у хутина как валить скрепы ягелеядных... А ведь до вторжения кацапов в Украину, мы их держали за братьев , еще и Лавру им выделили... А ща шо мы слышим об их "величии" - если не анафему им, то сатанистическое отродье...
показати весь коментар
07.11.2018 11:19 Відповісти
ЗЫ.. да, Третий Рим для какцапов накрылся половым покрытием (ряднинкою)...
показати весь коментар
07.11.2018 11:22 Відповісти
MORE... ЗЫ... ТРЕТИЙ РИМ УХОДИТ В УКРАИНУ.
показати весь коментар
07.11.2018 11:29 Відповісти
Возвращается на свою историческую Родину!
показати весь коментар
07.11.2018 20:32 Відповісти
Ага, щас... держали прям и не отпускали. Последние нормальные люди их возненавидели еще после того что они натворили в Грузии.
показати весь коментар
24.05.2019 21:42 Відповісти
А как по мне, все эти церковные перепетии напоминают сосновый лес (во всяком случае пока) - наверху ветер шумит и колышет ветви, а внизу - тишина, как будто и нет никакого ветра. Возможно украинские православные верующие не настолько религиозные фанатики, чтобы принимать активное участие в поповских разборках - типа, вы там наверху меж собой разберитесь, а нам сообщите конечный результат. Мои знакомые и соседи десятилетиями ходят в привычный им храм, только недавно дочитались, что там висит табличка «УПЦ МП» и совершенно не заморачиваются какая табличка будет висеть дальше - лишь бы излюбленный храм не закрыли.
показати весь коментар
07.11.2018 12:20 Відповісти
Да и вообще христианство для терпил.Евреи придумали,а сами живут по Торе.
показати весь коментар
07.11.2018 13:14 Відповісти
Так естественно - они ходят молиться Иисусу Христу, а не Кириллу Гундяеву. Точно также верующие будут ходить молиться Христу в храмы украинской автокефальной церкви. Сатане ФСБшному пусть молятся ватники в Орде после исключения РПЦ из православия.
показати весь коментар
07.11.2018 14:43 Відповісти
Дії Варфоломія є послідовно християнськими і канонічними, які примушують християнство триматись християнства. Конструкція, московська, яка користується додатковими підпорами і демпферами під фундаментом, коли вона вже почала падати, є Пізанською вежею. Варфоломій почав прибирати зайві підпорки, розумючи, що Пізанська вежа впаде, а орфодоксальне християнство залишиться триматись на власній конструкції християнства, помазанства Ієшуа. Якою виявиться ця конструкція, це вже інший сюжет, та вона своя, рідна, така, яка є.
показати весь коментар
07.11.2018 13:58 Відповісти
Сторінка 3 з 3