9516 відвідувачів онлайн
1 076 18

Одеська поліція розслідує стеження за активістом Стерненком, - Форостяк

Одеська поліція почала досудове слідство за заявою голови громадської організації "Небайдужі" Сергія Стерненка щодо стеження за ним.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook повідомив радник начальника головного управління поліції Одеської області Руслан Форостяк.

"За фактом офіційного звернення громадянина Сергія Стерненка до поліції Одеської області про незаконне стеження за ним і тим самим порушення його недоторканності приватного життя, розпочато досудове слідство", - написав він

Відомості внесено до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 182 КК України (порушення недоторканності приватного життя).

Слідство проводить Шевченківське відділення Приморського відділу поліції в м.Одесі ГУНП в Одеській області.

Одеська поліція розслідує стеження за активістом Стерненком, - Форостяк 01

Зазначимо, раніше про стеження сам Стерненко неодноразово повідомляв на своїй сторінці у Facebook.


Одеська поліція розслідує стеження за активістом Стерненком, - Форостяк 02

Нагадаємо, пізно ввечері 24 травня стався конфлікт за участю колишнього керівника одеського "Правого сектора" і двох чоловіків. Стерненко заявив: на нього напали, коли він повертався додому з дівчиною. Активіст стверджує, що він відбивався і смертельно поранив суперника ножем у живіт. Ножові поранення - у самого Стерненка й у його іншого опонента, якого потім затримала поліція. Пізніше поліція відпустила другого учасника нападу на активіста Стерненка в Одесі, який проходить як свідок.

Топ коментарі
+5
Да вы шо!? не прошло и трёх покушений на человека. Созрели?
показати весь коментар
07.11.2018 10:01 Відповісти
+3
Самі слідкують - самі ж і розслідують!!!
показати весь коментар
07.11.2018 10:38 Відповісти
+2
Все в презент континиус и ничего в перфект хотя бы, молчу уж про паст.
Где результаты? Сволочи, просто сволочи! Нужно было , чтоб девушку убили , чтоб это кубок зашевелилось
показати весь коментар
07.11.2018 10:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да вы шо!? не прошло и трёх покушений на человека. Созрели?
показати весь коментар
07.11.2018 10:01 Відповісти
Я тоже так слежу... за собой то. Как и одесская пилиция за своими делами. И если сделаю шота не то, то буду следить более внимательно.
Стерненко, у тебя же не 15 жизней(ругается главарь пилиции), не ходи по улице - пуля башка попадет, совсем в Фейсбуке писать не будешь.
Удачи Сергею, но он похоже уже "доактивиствовался". Следующий раз будет без ножей...
Если Аваков демонстративно опускает страну(держ. мова - не, не слышал)... тогда фсе харашо прекрасное население, можете спать спакойно, храните деньги только на банковских счетах.
показати весь коментар
07.11.2018 10:15 Відповісти
Тому титухану раненому выдели, после неудачного нападения и даже посчитали его пострадавшим...
показати весь коментар
07.11.2018 10:31 Відповісти
У "Мясника" паранойя.
показати весь коментар
07.11.2018 10:25 Відповісти
и снова активисты с их партией, фондом и ..а что они собственно делают, организуют, защищают...Сейчас есть депутаты и активисты, которые опять же депутаты...
показати весь коментар
07.11.2018 10:30 Відповісти
Сталина на вас не хватает!
показати весь коментар
07.11.2018 10:34 Відповісти
ага а так уже любовь, комсомол и весна есть
показати весь коментар
07.11.2018 10:39 Відповісти
Все в презент континиус и ничего в перфект хотя бы, молчу уж про паст.
Где результаты? Сволочи, просто сволочи! Нужно было , чтоб девушку убили , чтоб это кубок зашевелилось
показати весь коментар
07.11.2018 10:32 Відповісти
Кубло
показати весь коментар
07.11.2018 10:32 Відповісти
Самі слідкують - самі ж і розслідують!!!
показати весь коментар
07.11.2018 10:38 Відповісти
Давно пора создавать подразделение которое будет расследовать нападения на украицев, а не заниматься отписками.
показати весь коментар
07.11.2018 10:43 Відповісти
А как закончилась история с убийством?
показати весь коментар
07.11.2018 10:48 Відповісти
В Украине сепары и коррупционеры благодаря Порошенко чувствуют себя прекрасно. Путлер наверняка доволен.
показати весь коментар
07.11.2018 11:27 Відповісти
..не завели...не включили...А ПОЧЕМУ?...потому что или боятся на себя выйти или работают в связке с титуханами.
Пару месяце назад в Одессу присылали орду Нацгвардии на зачистку города...и ШО?
Надо было отряд правого сектора....менее масштабнее и более эффективнее.
показати весь коментар
07.11.2018 11:48 Відповісти
Мені цікаво. а виявленні номерні GPS - трекери на днищі авто Стерненка. що вироблялися на замовлення спецслужб. включенні в це розслідування чи потрібне окреме провадження ?
показати весь коментар
07.11.2018 14:28 Відповісти
Одесса всё ещё гнилой коррумпированный город с вонючим русским душком -всё это ещё осталось от союза .
показати весь коментар
09.11.2018 16:28 Відповісти