6773 відвідувача онлайн
4 894 123

У Росії розбився вертоліт: пілот загинув, пасажири поранені

У Росії розбився вертоліт: пілот загинув, пасажири поранені

За попередніми даними, причина аварії - технічна несправність.

У Тверській області Росії під час обльоту газопроводу розбився вертоліт Мі-8, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Интерфакс".

"Під час жорсткої посадки вертоліт зазнав серйозних пошкоджень. Один із членів екіпажу, за попередніми даними - пілот, помер", - сказало джерело в оперативному штабі на місці НП.

За його даними, ще три людини, що перебували на борту, зазнали травм. Серед них - представник замовника.

У регіональному главку МНС РФ зазначали, що в серйозно пошкодженому вертольоті виявився затиснутим бортмеханік.

Вертоліт виконував обліт трубопроводу. Він прямував зі Смоленська в Андреаполь у Тверській області.

За попередніми даними, інцидент стався через технічну несправність.

Топ коментарі
+25
Якось байдуже.
Якби вся рашка спалахнула, то було би радісно.
показати весь коментар
08.11.2018 15:52 Відповісти
+20
правительственный?
аж дух перехватило...
показати весь коментар
08.11.2018 15:47 Відповісти
+20
яка сумна новина!!!
показати весь коментар
08.11.2018 15:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
АН-2 уже лет сорок - машина аварийная.
показати весь коментар
08.11.2018 16:47 Відповісти
Каковы шансы,что в вертолете не сидели заядлые путинисты и крымнашисты? Один процент от одной десятой. Поэтому-нас рать.
показати весь коментар
08.11.2018 16:12 Відповісти
нормально !!!!
показати весь коментар
08.11.2018 16:15 Відповісти
Да куда нам убогим с вашими богами из НАТы тягаться: те сразу корветами под воду ныряют, даже лохани с овцами не надо. Эти крутые вояки нефтевоз на 120 тыс. тонн в сумерках не заметили. Ну что сказать, бывает. НАТа богатая, вместо корвета авианосец построит, а то и два.
https://youtu.be/MyFw2C1dqv4
показати весь коментар
08.11.2018 16:25 Відповісти
Ваш Лиман вообще скотовозка потопила!
Уроды вы косолапые
показати весь коментар
08.11.2018 16:44 Відповісти
11.80

не знаю сколько это в центах
кароч пройдись по брайтон-бич
быть может хватит на бояру
you bitch
показати весь коментар
08.11.2018 17:01 Відповісти
Да этот убогий в параше на работе сидит, 146%. Ему до Брайтона, как мне до Китая ползком. У него американский только проксик.
показати весь коментар
08.11.2018 17:20 Відповісти
Ясное дело ))) тут недавно ещё "сэр" под юнионджеком был такой, что аж английскими портянками завоняло вместе с суточным чаем и боярышниковым виски.
Хотя... может, порридж на брекфест был ту мач скрепный, что эсквайра с самого морнинга так пучило
показати весь коментар
08.11.2018 17:44 Відповісти
Бг-ггг... ит из лонг бич...ХЕХ...
показати весь коментар
09.11.2018 11:11 Відповісти
У Росії розбився вертоліт: пілот загинув, пасажири поранені - Цензор.НЕТ 367
показати весь коментар
09.11.2018 11:58 Відповісти
Красава У Росії розбився вертоліт: пілот загинув, пасажири поранені - Цензор.НЕТ 7134
показати весь коментар
08.11.2018 16:26 Відповісти
>>Тем более, что только что по расейским новостям (РТР) передали ещё и о разбившемся самолёте. Сообщили о вынужденной посадке и множестве пострадавших, которым не могут оказать помощь, так как, спасательные вертолёты не могут сесть там, где упал самолёт.<<

Як тут не пригадати "пісню на одній ноті" Іващенка і Васильєва:
"У обрыва сижу на краю
И, что вижу, о том и пою.
Вот вдали пролетел самолет,
А за ним пролетел вертолет.

- А куда ты летишь, вертолет ?
- А туда же, куда самолет.
- А куда ты летишь, самолет ?
- А туда, куда хочет народ.

- А ты скажи мне, товарищ пилот,
А для чего тебе твой самолет ?
- А для того мене мой самолет,
Чтоб меня не догнал вертолет.

- А ты скажи мне, товарищ пилот,
А для чего тебе твой вертолет ?
- А для того мене мой вертолет,
Чтобы мог я догнать самолет..."
показати весь коментар
08.11.2018 16:34 Відповісти
Що знову?2018 - 61
показати весь коментар
08.11.2018 17:11 Відповісти
У Росії розбився вертоліт: пілот загинув, пасажири поранені - Цензор.НЕТ 8381
показати весь коментар
08.11.2018 17:13 Відповісти
Сегодня в России упал самолёт и разбился вертолёт.
А что, в России больше ничего сегодня не взлетало?
показати весь коментар
08.11.2018 17:20 Відповісти
Без украинского предприятия Мотор Сич - вертолетной авиации в России скоро не будет
показати весь коментар
08.11.2018 17:47 Відповісти
аминь
показати весь коментар
08.11.2018 18:42 Відповісти
Да скокА можна Атветок вже давать, мля?...
показати весь коментар
08.11.2018 18:50 Відповісти
Хороший вертолет...но мало. Почаще бы таких новостей.
показати весь коментар
08.11.2018 19:18 Відповісти
А что делать, он же тяжелее воздуха.
показати весь коментар
09.11.2018 11:28 Відповісти
Та ви що? І шо?
показати весь коментар
09.11.2018 14:08 Відповісти
Сторінка 2 з 2