8663 відвідувача онлайн
3 605 64

Далекий безпілотник ВПС США здійснив розвідку поблизу Донбасу

Далекий безпілотник ВПС США здійснив розвідку поблизу Донбасу

Стратегічний безпілотний літальний апарат ВВС США RQ-4A Global Hawk напередодні здійснив багатогодинний розвідувальний політ вздовж лінії розмежування на Донбасі напередодні майбутніх виборів у самопроголошених Донецькій і Луганській народних республіках.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", це випливає з моніторингових даних західних авіаційних ресурсів.

За їхніми відомостями, дальній американський розвідник, який вилетів із авіабази Сігонелла на італійському острові Сицилія,  близько восьми годин курсував уздовж лінії розмежування на Донбасі напередодні початку виборів глав і депутатів народних рад самопроголошених "ДНР" І "ЛНР".

Під час польоту в повітряному просторі над Донбасом американський розвідник кілька разів підлітав на відстань приблизно від 40 до 60 км до районів Бєлгородської, Воронезької та Ростовської областей Росії. В той момент розвідник перебував над Новопсковським районом Луганської області України.

На Донбас американський безпілотник летів через повітряний простір Греції, Болгарії і Румунії.

Згідно з відкритими джерелами, RQ-4A Global Hawk, на борту якого розташована камера з високою роздільною здатністю, інфрачервоний сенсор і радар для відстеження рухомих об'єктів, призначений для ведення стратегічної повітряної розвідки на глибину понад 300 км на території супротивника.

Під час польотів на великих висотах Global Hawk здатний виробляти огляд великих територій, здійснювати розвідку точкових цілей з високою роздільною здатністю і передавати розвідінформацію командуванню в реальному режимі часу через супутниковий канал зв'язку. RQ-4A Global Hawk, що має злітну масу 15 тонн і розмах крила близько 40 метрів, може патрулювати протягом 30 годин на висоті до 18 тис. м.

Американські стратегічні безпілотники останнім часом регулярно здійснюють розвідувальні польоти поблизу Донбасу і російських територій.

Топ коментарі
+19
краще б ударний безпілотник попробували.....
показати весь коментар
11.11.2018 08:39 Відповісти
+13
Ватник, этот беспилотник полностью просматривает территории лугандонии и крыма, ему нет необходимости над ними летать.
показати весь коментар
11.11.2018 08:55 Відповісти
+12
Сложно подумать? Во первых- разведданные о наличии и местоположении техники РФ как на територии Украины, так и вблизи границы для наших военных. Второе- так как пролеты Хавка регулярные (раз в 4-7 дней), то можно отслеживать перемещение техники (для Гааги). К примеру- неделю назад на военной базе рф вблизи границы стояло 287 танков. А вчера их уже 263. Зато в Макеевке стало больше на 24 танка. Математика несложная.
показати весь коментар
11.11.2018 08:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
краще б ударний безпілотник попробували.....
показати весь коментар
11.11.2018 08:39 Відповісти
штук 5 и с самого утречка поди и выборов козлов не состоялось бы...
показати весь коментар
11.11.2018 08:43 Відповісти
По ком? По Петиных торговых партньорах? Да Петя тебе за такие слова..... сам знаешь... Группа Эндрю не даст соврать.
показати весь коментар
11.11.2018 10:25 Відповісти
Все видивився ? А яка від цього користь ?
показати весь коментар
11.11.2018 08:43 Відповісти
Когда он в воздухе, никто не знает он ударник или разведчик. Пусть у членистоногих очко играет, а вдруг навесят
показати весь коментар
11.11.2018 08:48 Відповісти
Американці не козломорді. Просто для залякування не запускали б.
показати весь коментар
11.11.2018 08:51 Відповісти
та какое залякування?), просто фотоют позиции и сливают нам)))
показати весь коментар
11.11.2018 09:45 Відповісти
ага, білі та пухнасті твої америкоси....
ти про це лівійцям та іракцям розкажи
показати весь коментар
11.11.2018 10:12 Відповісти
це ті, яких кацапи прийшли рятувати ?
показати весь коментар
11.11.2018 13:33 Відповісти
Сложно подумать? Во первых- разведданные о наличии и местоположении техники РФ как на територии Украины, так и вблизи границы для наших военных. Второе- так как пролеты Хавка регулярные (раз в 4-7 дней), то можно отслеживать перемещение техники (для Гааги). К примеру- неделю назад на военной базе рф вблизи границы стояло 287 танков. А вчера их уже 263. Зато в Макеевке стало больше на 24 танка. Математика несложная.
показати весь коментар
11.11.2018 08:53 Відповісти
Ксения, твой 'оптимизм' просто вражае
показати весь коментар
11.11.2018 09:03 Відповісти
Жалко, что на его борту не было ядерной бомбы, которая....."она сорвалась с подвеса..."
показати весь коментар
11.11.2018 08:45 Відповісти
И упала куда? Беспилотникова летал вблизи линии разграничения (30-40км), упала б прямо на наши позиции. Класс
показати весь коментар
11.11.2018 08:58 Відповісти
Ядерная - это перебор, вполне хватило бы и обычной.
показати весь коментар
11.11.2018 14:38 Відповісти
Высоко сижу, далеко гляжу.(С) А де ж хвалені кацапські РЕБи?))
показати весь коментар
11.11.2018 08:46 Відповісти
Скорее всего кацапы видят ету бандуру в воздухе но стрелять очко сжимается. Ето вам не беспилотник слепых ОБСЕ сбить.
показати весь коментар
11.11.2018 10:28 Відповісти
А шо тут дивного? Україна співпрацює з НАТОЮ, а щодо збити - нехай спробують.
показати весь коментар
11.11.2018 08:53 Відповісти
Они даже не будут пытаться сбить натовский беспилотникова, так как изжога потом замучает
показати весь коментар
11.11.2018 08:55 Відповісти
Ватник, этот беспилотник полностью просматривает территории лугандонии и крыма, ему нет необходимости над ними летать.
показати весь коментар
11.11.2018 08:55 Відповісти
Пару дней назад вблизи Керчи летал противолодочный самолёт США.
показати весь коментар
11.11.2018 08:56 Відповісти
😀😀😀
показати весь коментар
11.11.2018 09:10 Відповісти
И получить, с размаху, "по ****.ку"?... "С ноги"? Это не гражданский "Боинг"... Каждую секунду его отслеживает спутник (а то и не один), куда беспилотник "сливает" полученную информацию в режиме реального времени... И спутник точно определит, не только из каких "******" стартует ракета, но и её систему... Это "сбитие" будет равноценно объявлению Россией войны США... Даже "закоксованные" прибабахнутые "кремлёвские" это понимают... ("ВнутриМКАДовский", не строй из себя дурака...).
показати весь коментар
11.11.2018 09:18 Відповісти
Украине иметь бы такие цяцьки,да видно с этим командованием не светит развивать украинскую разведку???
показати весь коментар
11.11.2018 09:07 Відповісти
это стратегический разведчик.они вряд ли нужны Украине.нам бы оперативно-тактических.хотя и такие есть-только устаревшие и прожорливые.
показати весь коментар
11.11.2018 09:12 Відповісти
Когда ТУшка разведчик упала на Донбассе, то по ТВ в РФ ее называли чуть ли не фау-2, и причитали, что злые укропы геноцидят мирное население страшными вундервафлями.
показати весь коментар
11.11.2018 09:16 Відповісти
Пролет такой цацки стоит очень дорогой (25-30к долларов живых денег). А так нам предоставляют всё разведданные бесплатно.
показати весь коментар
11.11.2018 09:13 Відповісти
с "вашим" командованием от армии останутся рожки да ножки, как уже было, в общем-то
показати весь коментар
11.11.2018 09:14 Відповісти
шо,хуже стало,чем при чивокуне? самому то не стыдно такое заявлять?
показати весь коментар
11.11.2018 09:31 Відповісти
если оппонент заявляет, что текущее командование разваливает армию, а я пишу, что "его" командование (вероятно тулькино или грицацуенксое) от армии оставит только одни воспоминания... то причём тут чивокуня?
ты бы мозг иногда подключал бы к беседе...
показати весь коментар
11.11.2018 11:55 Відповісти
показати весь коментар
11.11.2018 12:03 Відповісти
И что? Кацапы сбили бы их в первый же день если конечно Мудэнко с Полторашкой на складе их не сожгли бы.
показати весь коментар
11.11.2018 10:31 Відповісти
правильно.нато и всу должны знать состояние дел на оккупированной территории.
показати весь коментар
11.11.2018 09:10 Відповісти
Кремлёвский Фюрер так осторожно крадётся по Донбассу, чтобы американцы не разрешали Украине подводить "Джавелины" к линии фронта
показати весь коментар
11.11.2018 09:21 Відповісти
Беспилотникам США , союзникам Украины, ДА. Беспилотникам Израиля, союзникам РФ,НЕТ.
показати весь коментар
11.11.2018 09:26 Відповісти
Вот если бы американский беспилотник летал на высоте 5 метров,то тогда другое дело.
показати весь коментар
11.11.2018 10:05 Відповісти
на такие беспилотники, руцкие ответят, как всегда, нессиметрично и дёшево))) к танчикам, самалётам, искандёрам,.. сошьют есчо и надувной гиперзвуковой беспилотник! месяцами будет летать, пока американцы дырку не просверлят. правда по ветру )))
показати весь коментар
11.11.2018 10:12 Відповісти
наверное с подзарядкой в воздухе...
показати весь коментар
11.11.2018 10:28 Відповісти
Далекий безпілотник ВПС США здійснив розвідку поблизу Донбасу - Цензор.НЕТ 8185
показати весь коментар
11.11.2018 10:29 Відповісти
Мабудь,вже давно настав час запросити шановних американських друзів розмістити ці чудові безпілотники в Харківській,Сумській,або Чернігівській областях.Ну щоб дарма горючку на палити.А заодно і інфраструктуру для його обслуговування можна побудувати.І не тільки його,а й F-15, F-16, B-1В Lancer, та B-52 Stratofortress.А чого,власне кажучи,дарма час витрачати?
показати весь коментар
11.11.2018 10:53 Відповісти
Це межконтінентальні беспілотники - їм близьки бази на кордонах не потрібні - оператор їми керує десь з Каліфорнії.
показати весь коментар
11.11.2018 11:16 Відповісти
А є різниця в тому,скільки RQ-4 Global Hawk спалить горючки,вилетівши з Італії,чи вилетівши з наших приграничних областей? Все одно,він проводить розвідку кацапської території.А оператори можуть сидіти,де завгодно,хоч у Трампа в кабінеті...
показати весь коментар
11.11.2018 16:47 Відповісти
Ці беспілотники це остання розробка американського ВПК і вони нікому не довіряють використання цього беспілотника, тому він завжди стартує с США.
показати весь коментар
11.11.2018 18:08 Відповісти
Для тих,хто на бронепоїзді: місто дислокації цього безпілотника - база ВПС НАТО Сігонелла на італійському острові Сіцілія. "Карту купи,лапоть"...(с)
показати весь коментар
11.11.2018 19:31 Відповісти
Пішов ти у дупу лапоть, навіть якщо це база, то вона американська дятел, що ніяк не буде десь в Харківській чи Сумський області. Карту купи лапоть - де Сицілія, а де Україна)
показати весь коментар
12.11.2018 08:00 Відповісти
З дурнями полемізувати- це все одно,що воду в решеті носити.А якщо дурень ще й хамло,то це взагалі безнадійна справа...
показати весь коментар
13.11.2018 08:57 Відповісти
Нафіг нам американська розвідка - нам треба гарне озброєння таке щоб кацапи ляхи обсирали, наприклад ракети для знищення кацапських РЕБ, та інша новітня зброя. Це добре що американці як би за нас, але вони нам так допомагають як гниле горить - повільніше нікуди.
Слава Україні.
показати весь коментар
11.11.2018 10:55 Відповісти
Он там так часто летает , что это уже обычная рутинная работа , а не какая не новость. И это не может не радовать , что ВСУ разведданными обеспечены отлично из за чего сепарне и оркам очень часто прилетают подарунки разных калибров , от которых они плачут .Уже не один раз было когда наши наносили арт удар по бататеям кацапов еще только в момент разворачивания и до первого выстрела , что их просто в ступор приводило.
показати весь коментар
11.11.2018 11:03 Відповісти
НЕ ДАЛЬНІЙ,А "ВЕЛИКОГО РАДІУСУ ДІЇ"
показати весь коментар
11.11.2018 11:06 Відповісти
Путин!
мультики хочу!
как падают с неба сотни пиндосских беспилотников...

а то настроение плохое.. сутра ютуб пасматрел про буксировку "гордости русского флота"
)
ватник тамбовский
показати весь коментар
11.11.2018 11:11 Відповісти
и зачем из Италии так далеко летать, построить базу у нас и все станет намного проще.
показати весь коментар
11.11.2018 12:14 Відповісти
Можна в нас і базу зробити І обслугу, тілько дорого все вийде, он -в Маска спитайте.
показати весь коментар
11.11.2018 13:49 Відповісти
Что разведывать скоро всю Украину евреи отдадут !!!
показати весь коментар
11.11.2018 18:43 Відповісти