5784 відвідувача онлайн
1 257 25

Тарифи на тепло в столиці до кінця року не зростатимуть, - "Київтеплоенерго"

Тарифи на тепло в столиці до кінця року не зростатимуть, -

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" не підвищуватиме тарифи на теплову енергію для населення до кінця цього року.

Про це повідомила прес-служба компанії, інформує Цензор.НЕТ.

"У зв’язку з підвищенням ціни на природний газ "Київтеплоенерго" ініціювало громадське обговорення щодо корегування чинних тарифів на виробництво теплової енергії на ТЕЦ на грудень 2018 року. Проект стосувався тарифів на виробництво теплової енергії для категорії "населення" та "релігійні організації". Однак, враховуючи довготривалу процедуру розгляду проекту тарифів у НКРЕКП, 30 календарних діб, "Київтеплоенерго" прийняло рішення, що до кінця 2018 року ці тарифи змінюватися не будуть", - йдеться в повідомленні.

Водночас зазначається, що після підвищення ціни на газ, 90% тарифу на виробництво теплової енергії становить паливо (природний газ). Тому, коли ціна на газ змінюється - пропорційно до неї коригується й вартість виробництва теплової енергії.

Топ коментарі
+8
Т.е. только месяц расти не будут?
А пока их усиленно подкармливают, для интенсивного роста.
показати весь коментар
13.11.2018 12:18 Відповісти
+4
Два месяца. А потом влупят с их учетом. Благодетели.
показати весь коментар
13.11.2018 12:19 Відповісти
+3
Тарифы на тепло в столице до конца года расти не будут, - "Киевтеплоэнерго" - Цензор.НЕТ 1318
показати весь коментар
13.11.2018 12:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а неплатежи будут
показати весь коментар
13.11.2018 12:17 Відповісти
субсидию за 0 дозодов отменили!!!
показати весь коментар
13.11.2018 12:18 Відповісти
Т.е. только месяц расти не будут?
А пока их усиленно подкармливают, для интенсивного роста.
показати весь коментар
13.11.2018 12:18 Відповісти
и это правильно ?№лядь! Пусть регионы за все заплатят, там у народа денег как у дурака фантиков!
показати весь коментар
13.11.2018 12:19 Відповісти
Два месяца. А потом влупят с их учетом. Благодетели.
показати весь коментар
13.11.2018 12:19 Відповісти
Тарифы на тепло в столице до конца года расти не будут, - "Киевтеплоэнерго" - Цензор.НЕТ 1318
показати весь коментар
13.11.2018 12:23 Відповісти
А ото Херло хіба внесли до того списку?
показати весь коментар
13.11.2018 13:42 Відповісти
Тарифы на тепло в столице до конца года расти не будут, - "Киевтеплоэнерго" - Цензор.НЕТ 6309
показати весь коментар
13.11.2018 12:23 Відповісти
А жаль. Украинцев надо взбодрить, что бы булки не расслабляли.
показати весь коментар
13.11.2018 12:26 Відповісти
Ты уже укусил себя за зад, добрый человек?
показати весь коментар
13.11.2018 12:44 Відповісти
Нічого, киян взбодрять рахунки в лютому.
показати весь коментар
13.11.2018 14:32 Відповісти
они уже бодрят - отключают целыми районами
показати весь коментар
13.11.2018 14:34 Відповісти
Думаю, у зв'язку з цим неодмінно має бути десь чи секретний лист з вимогами від МВФ чи звіт розвітки, що інакше путін нападе, вірю що знайдуться.
показати весь коментар
13.11.2018 14:50 Відповісти
И правильно сделают. Слишком много хорошо, это тоже плохо. А в Англии вон вообще отопления в жилых домах нет и ничего, никто не жалуется.
показати весь коментар
13.11.2018 14:43 Відповісти
Загартовуються брити? Тепер й в Україні такий фізіологічний експеримент ставлять в кількох містах, так що даремно Ви за булки переживали.
показати весь коментар
13.11.2018 14:48 Відповісти
Юйуля потратила на "новый курс" 100млн... Где танки, жуль?
показати весь коментар
13.11.2018 12:27 Відповісти
Наверно взорвались с большей частью боеприпасов на наших военных складах, добрая женщина.
показати весь коментар
13.11.2018 12:45 Відповісти
А если владельцев Киевтеплоэнерго и их хозяев повесить на Майдане, тарифы - о чудо! - начнут резко падать!
показати весь коментар
13.11.2018 12:38 Відповісти
И кто же эти владельцы?
показати весь коментар
13.11.2018 12:43 Відповісти
В то же время отмечается, что после повышения цены на газ, 90% тарифа на производство тепловой энергии составляет топливо (природный газ)Источник: https://censor.net/n3096600
-----------------------
А владельцы этих тепловых станций много установили современных с высоким кпд котлов, чтоб уменьшить потребление газа?
показати весь коментар
13.11.2018 13:40 Відповісти