10531 відвідувач онлайн
2 168 16

Заарештований Aston Martin олігарха Курченка можуть здати в прокат, - АРМА

Заарештований Aston Martin олігарха Курченка можуть здати в прокат, - АРМА

Національне агентство з виявлення, розшуку та управління корупційними активами вивчає можливість здачі в прокат переданого йому в управління автомобіля Aston Martin, який належить бізнесмену-втікачу Сергію Курченку і перебуває під арештом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це "Українським Новинам" повідомив керівник Нацагентства Антон Янчук.

Наразі автомобіль перебуває на діагностиці.

Він зазначив, що після цього вирішуватиметься його подальша доля, тобто чи виставлятиметься він на продаж, або ж буде використаний в інших цілях.

"Залежить від стану. Якщо будуть потрібні суттєві вкладення або ніхто не захоче брати в прокат, або щось інше, то тоді на продаж (піде)", - зазначив він.

Янчук додав, що спочатку потрібно вивчити технічний стан автомобіля і проаналізувати кон'юнктуру ринку прокату автомобілів.

Автомобілі марок Aston Martin та BMW, які належали олігархові Сергію Курченку, якій утік від українського правосуддя до РФ, були на підставі рішення суду передані в управління Нацагентства з повернення активів.

Топ коментарі
+6
это прямо пэрэмога. всем пэрэмогам пэрэмога.
зы а шКурченко в паРаше давно себе пару новых прикупил, причем на деньги украинцев, которые спокойно продолжает зарабатывать с помощью достойных торговых партнеров.
показати весь коментар
16.11.2018 11:54 Відповісти
+4
пожизненный прокат в бппе.....
показати весь коментар
16.11.2018 11:56 Відповісти
+4
А на аукцион, а на вырученные деньги лекарств в ОХМАДЕТ?
показати весь коментар
16.11.2018 11:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
это прямо пэрэмога. всем пэрэмогам пэрэмога.
зы а шКурченко в паРаше давно себе пару новых прикупил, причем на деньги украинцев, которые спокойно продолжает зарабатывать с помощью достойных торговых партнеров.
показати весь коментар
16.11.2018 11:54 Відповісти
пожизненный прокат в бппе.....
показати весь коментар
16.11.2018 11:56 Відповісти
А на аукцион, а на вырученные деньги лекарств в ОХМАДЕТ?
показати весь коментар
16.11.2018 11:58 Відповісти
А головним прокатником, ймовірно, буде пєдалік...
показати весь коментар
16.11.2018 11:59 Відповісти
За 1 грн в год
показати весь коментар
16.11.2018 12:05 Відповісти
Пэрэможна новость....особенно на фоне украденых 2х лярдов Укурченко через банк Мальдивской макаки!
показати весь коментар
16.11.2018 12:04 Відповісти
осталось добавить: Даешь страну в АРЕНДУ!!!!
показати весь коментар
16.11.2018 12:07 Відповісти
Когда видишь подобный прогресс в данном процессе,дар речи тупо пропадает!Может устроить всенародные гуляния по этому поводу...Я ни чего не попутала,они точно об активах Курченко говорят?Машинка,кАнеШнА не из дешёвых,но неужели кроме этого конфисковывать больше нечего?А главное,что напрягает,с каким пафосом это всё преподносится...
показати весь коментар
16.11.2018 12:08 Відповісти
він повинен бути проданий, а не збережений
показати весь коментар
16.11.2018 12:11 Відповісти
Бегло прочитал заголовок "Беглого олигарха Курченко могут сдать в прокат". Очень заинтересовался, и только начав читать статью понял, что речь идёт о его машине.
показати весь коментар
16.11.2018 12:21 Відповісти
Это несомненно усилит незалежнисть Украины.
показати весь коментар
16.11.2018 12:32 Відповісти
Как Шокину 600? за 10 тыс грн в месяц?
показати весь коментар
16.11.2018 12:37 Відповісти
Становись в очередь на прокат. Халява прямо.
показати весь коментар
16.11.2018 12:38 Відповісти
....есть ШАНС хоть ВЫСМАРКАТЬСЯ на ворованное имущество КУРЧЕНКА !!!!
показати весь коментар
16.11.2018 13:09 Відповісти
Лучше отдали бы бедному братке беларусу .
показати весь коментар
16.11.2018 19:43 Відповісти