Вперше за сім років Україна забезпечена всіма вакцинами, - Гройсман

Влада і медики мають разом ретельніше працювати над питанням вакцинації населення.
Про це прем'єр-міністр Володимир Гройсман сказав під час Всеукраїнської наради з питань реформи системи охорони здоров'я у Вінниці, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".
"Коли ми чуємо сьогодні, що виникають епідемії, виникають летальні випадки від того, що люди не є вакцинованими, це покладає на нас величезну відповідальність. Ми мусимо забезпечити і пропагувати захист людей від цих важких хвороб із серйозними наслідками. Я вважаю, що питання вакцинації має бути пріоритетом", - сказав Гройсман.
Він зазначив, що вперше за останні 7 років зусиллями уряду і Міністерства охорони здоров'я держава забезпечена всіма вакцинами, які передбачено в національному календарі щеплень. "Все повністю забезпечено, але люди цим не користуються", - додав прем'єр-міністр.
Глава уряду припустив, що кілька років тому спеціально проводилися свого роду кампанії проти вакцинації, "кампанії проти українців, щоб ми ослабли і були уразливі до відповідних епідемій".
Это все равно что директор ресторана бегал бы и кричал: "Наш ресторан полностью впервые обеспечен морковкой! Ура, мы герои"!!!
-
Вова Гросман, дурик с рынка! Вам народ за что зарплаты по 100 тис. платит ежемесячно???! Чтоб вы один раз выполнили то, что должно быть НОРМОЙ й и НЕ требует сверхспособностей?? А потом бегали и кричали "Перемога"????
---------
несколько лет назад специально проводились своего рода кампании против вакцинации, "кампании против украинцев, чтобы мы ослабели и были уязвимы к соответствующим эпидемиям".
-------
Пропаганду відмови від вакцинацій дійсно треба вважати вкрай небезпечною інформаційною диверсією.
От клемтопании ещё вакцину на Банковую и Грушевского не завезли.