8767 відвідувачів онлайн
7 327 26

Буксир "Паралель" дістав пробоїну в Чорному морі

Буксир "Паралель" дістав пробоїну в Чорному морі

Катер Державної прикордонної служби України та пошуково-рятувальні катери надали допомогу чотирьом членам екіпажу буксира "Паралель", який дістав пошкодження корпусу в Чорному морі в районі Тендрівської коси.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні, близько 9.30, через загальний канал безпеки на морі прикордонні пости технічного спостереження та морський координаційно-рятувальний центр отримали сигнал SOS. Відповідно до координат надходження сигналу було встановлено, що в районі Тендрівської коси, приблизно за 9 миль від берега, потерпає буксир "Паралель"", - йдеться в повідомленні.

За інформацією прикордонників, судно прямувало в Скадовськ. Екіпаж виявив пошкодження корпусу, внаслідок чого до моторного відсіку почала надходити вода.

Для порятунку екіпажу буксира в зазначений район висунулися два пошуково-рятувальні катери з м. Чорноморськ і катер Морської охорони Держприкордонслужби з м.Очаків.

"До моменту прибуття рятувальників на місце екіпаж буксира, який зазнавав лиха, був підібраний судном закордонного прямування, яке проходило поруч. Діставшись до району події, катер Морської охорони прийняв на борт екіпаж з 4 осіб", - сказано в повідомленні.

Зараз всі члени суднокоманди буксира "Паралель" прямують у порт Очакова.

Топ коментарі
+12
Нет. Столкнулся с буксиром "Перпендикуляр".
показати весь коментар
19.11.2018 18:26 Відповісти
+8
Айсберг?
показати весь коментар
19.11.2018 17:36 Відповісти
+4
Не гоните на буксир. Вода могла пойти в моторный отсек при переходе в Скадовск из-за разрушения сальников/подшипников в дейдвуде. Капитан принял решение аварийнт выброситься на мель Тендровской косы.
показати весь коментар
19.11.2018 20:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Молодці!
показати весь коментар
19.11.2018 17:34 Відповісти
Айсберг?
показати весь коментар
19.11.2018 17:36 Відповісти
Нет. Столкнулся с буксиром "Перпендикуляр".
показати весь коментар
19.11.2018 18:26 Відповісти
Чё-то в голосину орнул Буксир "Паралель" дістав пробоїну в Чорному морі - Цензор.НЕТ 7850
показати весь коментар
19.11.2018 18:37 Відповісти
Не.Торпеда.
показати весь коментар
19.11.2018 20:05 Відповісти
атомная
показати весь коментар
19.11.2018 20:35 Відповісти
Это еще что, неделю назад затонул новейший военный фрегат столкнувшись с танкером, фрегат возвращался с учений НАТО.
показати весь коментар
19.11.2018 17:37 Відповісти
Ну да, затонул не полностью. Только всем корпусом.
показати весь коментар
19.11.2018 17:53 Відповісти
А что с буксиром? Пошел ко дну?
показати весь коментар
19.11.2018 17:38 Відповісти
Зачем? Это ведь не фейковый ордынский крейсер "Варягъ".
показати весь коментар
19.11.2018 17:49 Відповісти
Экипаж говорит,что по идее должен утонуть.
показати весь коментар
19.11.2018 17:50 Відповісти
А буксир то чий?
показати весь коментар
19.11.2018 17:52 Відповісти
Приватный
показати весь коментар
19.11.2018 17:54 Відповісти
Все одно, навіть у приватного буксира є порт приписки
показати весь коментар
19.11.2018 18:10 Відповісти
Измаил
показати весь коментар
20.11.2018 00:21 Відповісти
А причина пробоины??? В ЧМ вроде рифов нет... Варианты: 1. Рука мАсквы. 2. Визитка Яроша. 3. Боевой дельфин. 4. Экипаж в трюме в дартс "гулялся" ... пожарными топорами.
показати весь коментар
19.11.2018 18:29 Відповісти
Четвёртый вариант понравился, сурово так...
показати весь коментар
19.11.2018 18:38 Відповісти
Чтобы так круто в дартс "погуляться", надо перед этим хорошенько накатить. Где-то по "килограмму" на душу населения.
показати весь коментар
19.11.2018 18:42 Відповісти
Браконьерские сети на стойках расставленные сотрудниками рыбинспекции в районе косы
показати весь коментар
19.11.2018 20:10 Відповісти
Не гоните на буксир. Вода могла пойти в моторный отсек при переходе в Скадовск из-за разрушения сальников/подшипников в дейдвуде. Капитан принял решение аварийнт выброситься на мель Тендровской косы.
показати весь коментар
19.11.2018 20:19 Відповісти
Буксирчик цей втопити доволі складно, якщо все в порядку... просто приватні власники бувають дуже жадібні, щодо ремонтів...
показати весь коментар
19.11.2018 21:33 Відповісти
https://dumskaya.net/news/nedaleko-ot-odessy-tonet-buksir-ekipazh-spasen-092431/ Буксир «Параллель», приписанный к Измаилу, терпит бедствие в 15 милях от Одессы. Как стало известно «Думской», сегодня ночью судно вышло из Херсона и попало в шторм. Буксир "Паралель" дістав пробоїну в Чорному морі - Цензор.НЕТ 4213
показати весь коментар
19.11.2018 21:37 Відповісти
А при этом вез очередной кантробас в болшарию. Полную баржу сигарет.
показати весь коментар
19.11.2018 21:59 Відповісти
https://dumskaya.net/news/popavshiy-v-shtorm-vozle-odessy-buksir-poteryal-092454/
На борту баржи UDP-DM-2309-УДП, которая, кстати, принадлежит ЧАО «Украинское Дунайское пароходство», находится 10 тысяч коробов, в каждом из которых по 500 пачек сигарет. Всего, таким образом, в трюме судна 5 миллионов пачек!
показати весь коментар
20.11.2018 10:50 Відповісти