Російські військові масово відмовляються служити в ОРДЛО, - розвідка Міноборони

Їм не подобається висока смертність, низька зарплата і те, що в разі полону їх визнають військовими злочинцями.
Командування збройних сил Росії вживає інтенсивних заходів з підвищення рівня укомплектованості особовим складом російських окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Однак залучені на збори кадрові російські військові масово відмовляються від проходження служби в ОРДЛО. Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України, інформує Цензор.НЕТ.
За даними розвідки, свої рішення російські військові аргументують неофіційним статусом відрядження, визнанням їх військовими злочинцями у разі потрапляння в полон, низьким рівнем грошового забезпечення і великою кількістю безповоротних і санітарних втрат у підрозділах гібридної армії.
"Від початку листопада на території всіх військових округів ЗС РФ проходять збори з офіцерським, сержантським і рядовим складом служби за контрактом для забезпечення одночасного проведення ротації та комплектування підрозділів бойовиків, зокрема вакантних посад, на які раніше призначалися особи, призвані тільки з числа місцевого населення. У зв'язку з цим до підготовки на згаданих зборах залучено вдвічі більше російських військовослужбовців, ніж зазвичай", - сказано в повідомленні розвідки.
Забезпечення набору і морально-психологічна підготовка військовослужбовців під час зборів здійснюється безпосередньо під керівництвом представників Головного військово-політичного управління ЗС РФ, додали у розвідці.
А как хочется? Воинами-интернационалистами? Так это вы на 40 лет опоздали.