4341 відвідувач онлайн
1 673 31

Кабмін заклав до держбюджету 500 млн грн на доставку пенсій "Укрпоштою"

Кабмін заклав до держбюджету 500 млн грн на доставку пенсій "Укрпоштою"

Кабінет Міністрів передбачив виділення 500 мільйонів гривень Пенсійному фонду України на відшкодування витрат ПАТ "Укрпошта" за надання послуг, пов'язаних із виплатою і доставкою пенсій та грошової допомоги населенню.

Як передає Цензор.НЕТ, про це міністр інфраструктури Володимир Омелян написав на сторінці в Facebook.

"В проекті бюджету 2019 закладаються 500 млн грн для Укрпошти, вперше за десятиліття. Ці гроші будуть спрямовані виключно для фінансування заробітної плати поштарів "останньої милі". Таким чином, ми зможемо забезпечити безперебійну доставку пенсій і гарантуватимемо збереження робочих місць і зарплат тим співробітникам Укрпошти, які забезпечують присутність держави в найменших населених пунктах України", - повідомив він.

Раніше гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський в інтерв'ю газеті "Урядовий кур'єр" заявив, що компанія планує оптимізувати мережу в селах і припинити доставку пенсій, якщо тариф на її доставку не буде змінено.

На це прем'єр-міністр Володимир Гройсман відповів: Пошта буде доставляти пенсії, економити нехай починають зі своїх зарплат.

Топ коментарі
+9
А Шо, с зарплатами рукАвАдітЄлЄй уже пАрЄшалі? ТепЄрь с госбюджета выклянчили...
показати весь коментар
20.11.2018 13:12 Відповісти
+8
лютый п№здец. в антимонопольный Гройсман не хочет обратиться? устроить тендер между разными почтами по доставке пенсий? Укрпочта тупо щас нагнула налогоплательщиков.
показати весь коментар
20.11.2018 13:20 Відповісти
+6
А че не новой почтой?
Или КСД?
Fedex есть..... Надо же "заботится" и о пенсионерах вынужденных "страдать" за границей!

Т.е. огромные зп и премии менеджеров почты - никого не смущают. А за счет остальных налогоплательщиков давайте закроем дыры в бюджете Укрпочты!
показати весь коментар
20.11.2018 13:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
сикока-сикока?
показати весь коментар
20.11.2018 13:11 Відповісти
популізм штука дорога. Добре що Грося може турбуватись за пенсіонерів, за наш рахунок...
показати весь коментар
20.11.2018 14:14 Відповісти
за ваш - не забывайте платить налоги
показати весь коментар
20.11.2018 14:50 Відповісти
А Шо, с зарплатами рукАвАдітЄлЄй уже пАрЄшалі? ТепЄрь с госбюджета выклянчили...
показати весь коментар
20.11.2018 13:12 Відповісти
Ого. На таксі розвозити будуть? Раніше лісапета хватало.
показати весь коментар
20.11.2018 13:12 Відповісти
лисапет то не трусняково - только на мерсАх
так и на полбудки не хватит
показати весь коментар
20.11.2018 14:51 Відповісти
А че не новой почтой?
Или КСД?
Fedex есть..... Надо же "заботится" и о пенсионерах вынужденных "страдать" за границей!

Т.е. огромные зп и премии менеджеров почты - никого не смущают. А за счет остальных налогоплательщиков давайте закроем дыры в бюджете Укрпочты!
показати весь коментар
20.11.2018 13:13 Відповісти
о... та ты " Я тебя **** ватная точно переживу" как дезертир...лохматишь под сорока семью флагами по цензору...смотри копчик себе не обломай....
показати весь коментар
20.11.2018 13:18 Відповісти
Извини быдло ватное.
Я уже объяснял неграмотным троллям вроде тебя - если вы гопота не знаете что такое сервер, то флаг тебе в ж-пу!
И не вам указывать откуда мне заходить в инет!
Никакого воображения!
И по каким мусоркам вас петя собирает?
показати весь коментар
20.11.2018 13:23 Відповісти
ха...да меняй, лапоть, свои кровати скоко хошь, но говори людям правду, что ты путинский 3.14зденыш...
показати весь коментар
20.11.2018 14:31 Відповісти
Ты брехливый БАЛАБОЛ!
С чего ты вата взяла что тот бред шо ты выс-ешь на форуме - ПРАВДА!
Или в следующем своем высе-ре ты предоставляешь доказательства, или ты БРЕХЛО КОН-ОЕ!
показати весь коментар
20.11.2018 14:53 Відповісти
а GSN , твой обожатель , давно замечен, как - 3/14дарок лугандонский...
показати весь коментар
20.11.2018 14:54 Відповісти
а "Укрпочта" умнее евробляхеров...намекнула завуалировано и вопрос мгновенно решен....
показати весь коментар
20.11.2018 13:13 Відповісти
на самом деле нада писать так: ""а "Укрпочта" умнее контрабандистов"" и далее по тексту...
показати весь коментар
20.11.2018 13:25 Відповісти
41,6 мілліона в місяць, по 10 000 зарплати 4 160 листоношам, за 1-2 дні праці.
показати весь коментар
20.11.2018 13:17 Відповісти
лютый п№здец. в антимонопольный Гройсман не хочет обратиться? устроить тендер между разными почтами по доставке пенсий? Укрпочта тупо щас нагнула налогоплательщиков.
показати весь коментар
20.11.2018 13:20 Відповісти
Кабмин заложил в госбюджет 500 млн грн на доставку пенсий "Укрпочтой" - Цензор.НЕТ 7638
показати весь коментар
20.11.2018 13:27 Відповісти
До выборов хватит денег и хватит баловать пенсионеров за счет других....
показати весь коментар
20.11.2018 13:28 Відповісти
На утримання дармоїдів з ГПУ,НАБУ,САП,НАЗК - зменшити кошти.НЕ ЗАСЛУГОВУЮТЬ!
показати весь коментар
20.11.2018 13:39 Відповісти
Навіщо? Давайте їх просто ліквідуємо. Нехай йдуть по домах. Кому потрібні ці полуміри?
показати весь коментар
20.11.2018 14:13 Відповісти
лучше на осины - а барахло реквизировать
показати весь коментар
20.11.2018 14:48 Відповісти
Оно, наверное, очень доходно - госкорпорацию превращать в богадельню
показати весь коментар
20.11.2018 13:40 Відповісти
10% відсотків з цієї суми піде на річну зарплату смілянського, його замів та главбуга.
показати весь коментар
20.11.2018 13:45 Відповісти
а скока на занос трусняковому рехворматору?
показати весь коментар
20.11.2018 14:47 Відповісти
зацените красоты игры- немножко трындежа в интернете и 500млн бюджетных денег в след. году растворятся в недрах укрпошты. причем как доставляли пенсию так и будут это делать
показати весь коментар
20.11.2018 13:54 Відповісти
Матч "Укрпочта - Кабмин" закончился победой Укрпочты. Счет 1 : 0. С победой тебя, скромный украинский миллионер Игорь Смилянский!
показати весь коментар
20.11.2018 14:07 Відповісти
Грося, ***** верни мої податки! Я проти їх витрачання на цю куйню!!!
показати весь коментар
20.11.2018 14:12 Відповісти
ага... для доставки пенсій 4.8млн пенсіонерів у решти 12млн здерли по 40.5рн з кожного пенсіонера!! отакий каламбур... А це ж функції ДЕРЖСТРАХУ а не пошти чи пенсійного фонда
показати весь коментар
20.11.2018 14:14 Відповісти
Ты бредишь? и да, твои автолайки явное подтверждение тому.
показати весь коментар
20.11.2018 14:24 Відповісти
Да, блин, така зрада..... на радость мокше и доморощенным зрадофилитиков. И посты как из под копирки.
показати весь коментар
20.11.2018 14:20 Відповісти
вангую - сопрут