10342 відвідувача онлайн
2 964 13

Київський метрополітен підписав договір про будівництво гілки на Виноградар

Київський метрополітен підписав договір про будівництво гілки на Виноградар

Київський метрополітен уклав договір про будівництво метро на Виноградар з переможцем тендеру, проведеного в системі на Prozorro, - ВАТ "Київметробуд".

Про це повідомляє прес-служба КП "Київський метрополітен", передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що йдеться про продовження Сирецько-Печерської гілки столичного метро.

У рамках першої черги робіт на ділянці у майже 4 кілометри передбачається спорудження двох станцій - "Мостицька" та "Проспект Правда" - і відгалуження у бік станції "Виноградар" для подальшого продовження лінії.

Відповідно до документа, роботи триватимуть до 2021 року, а їхній бюджет становить 5 млрд 993 млн грн. Як повідомлялося раніше, у рамках цього проекту вперше в Києві планують використати технологію вертикальних тунелів. Також "Мостицька" будуватиметься як станція глибокого закладення, а "Проспект Правди" та наступні – передбачено споруджувати відкритим способом, як неглибокі.

Наразі триває оформлення всіх передбачених законодавством документів для початку робіт. При підготовці проекту Київрада уже підтримала виділення технічних земельних ділянок для облаштування необхідних будівельних майданчиків", - інформують у Київському метрополітені.

Топ коментарі
+3
Победитель тендера фирма, которую очолюе бывшая уборщица рошена? Случайно ессесна
показати весь коментар
20.11.2018 16:35 Відповісти
+1
быстро прочитал название статьи, и подумал: "зачем Киевскому митрополиту Онуфрию подписывать договор о строительстве ветки на Виноградарь...".. кароче, митрополитен...
показати весь коментар
20.11.2018 16:34 Відповісти
+1
Троєщиньсько - Борщагівська лінія!
показати весь коментар
20.11.2018 16:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
быстро прочитал название статьи, и подумал: "зачем Киевскому митрополиту Онуфрию подписывать договор о строительстве ветки на Виноградарь...".. кароче, митрополитен...
показати весь коментар
20.11.2018 16:34 Відповісти
Троєщиньсько - Борщагівська лінія!
показати весь коментар
20.11.2018 16:34 Відповісти
не плохо бы ещё зелёную ветку с синей соединить..скажем "Выдубичи" - "Голосеевская"..
показати весь коментар
20.11.2018 16:42 Відповісти
Победитель тендера фирма, которую очолюе бывшая уборщица рошена? Случайно ессесна
показати весь коментар
20.11.2018 16:35 Відповісти
Эти дебилы начинают новые проекты, а старые не доделывают, стоят заброшенные.
Та ветка на троещину метро, с недостроенным виадуком заброшена стоит. Кольцевую на оболони забросили на пощади Шевченко (теперь там жопа страшная), не дотянули 1 км до Богатырской, как планировали и множество других. Но начинают другие, на которые потом не хватит денег в связи с постоянной инфляцией и не умеренным воровством, и в итоге забросят и это..
показати весь коментар
20.11.2018 16:49 Відповісти
Віадук на Троєщину і метро на Виноградар і Новобіличі--це різні речі, і різні зацікавлені інвестори звертають на це увагу. Щоб збагнути причину затримки добудови віадуку, слід розкопати, чому власники дач заборонили будувати міст через їхні ділянки і хто за цим стояв. Я розумію так, що Москві вигідно зпровокувати напругу на дорогах Київа і дати хабара за зрив будівництва мосту.
показати весь коментар
20.11.2018 19:51 Відповісти
Метро на Виноградарь - это на самом деле, метро на новый микрорайон, который строят на месте бывших садов - Варшавский. Виноградарь, на самом деле, нахрен никому не нужен у Кличко. Хотя, косвенно тоже получит свои бонусы от этого.
показати весь коментар
20.11.2018 21:14 Відповісти
Положительная вроде бы новость, а ассоциации противоположные - 5 млр.грн. раздеребанят и как всегда, вытянут из бюджета ещё 5млр. Будет хорошо, если вообще достроят.
показати весь коментар
20.11.2018 17:49 Відповісти
Значит уже через 10-20 лет жители Виноградаря будут ездить на метро!
Кто нибудь знает города в мире - где метро строят медленнее чем в Киеве ? Я лично не знаю.
Знаю что везде быстрее раз в 10-100.
показати весь коментар
20.11.2018 17:50 Відповісти
Що візьмуть в Україні китайці в обмін на метро? Землю собі у власність? Де? Яку? Скільки? На яких умовах? Юрію, ти розкопай це діло, воно буде варте твоїй кваліфікації. Це буде матеріал високої журналістської якості. Звичайно, цей проект метро дуже доречний і розумний, та от якщо у обмін на метро китайці візьмуть землю в Україні, вважай, що там відкриється загальноєвропейська філія розвідки НОАК, а що це таке для України, можна збагнути, розписавши аббревіатуру: НАРОДНО ОСВОБОДИТЕЛЬНАЯ!!!!!!!!! АРМІЯ КИТАЮ. Цей матеріал пов'яжи зі ще одним проектом Київради--кільцевою дорогою довкола Київа. Досліди план тої дороги. Проект містить єдину і продуману диверсію проти України. Мій лист на сайт Київради має бути там у архіві, якщо його не видалили. Якщо виявиться, що влада розраховується з Китаєм землями, і якщо виявиться, що саме те креслення кільцевої дороги є остаточно вирішеним проектом, вважай, що тобі вдалось упіймати за хвіст пацюків Путіна у президенському кабінеті на Банковій і у кабінеті мера Київа. Загалом, проект дороги містить три глобальні хиби: 1. Економічне безглуздя велетенського мосту по Київсьому водосховищу на Овруч. Є готовий міст по греблі водосховища, який забезпечений новою міжнародною трасою, через Виноградарський ліс. 2. З огляду на проект мосту через басейн водосховища, постає потреба знищити величезну марну ділянку автостради через Виноградарський ліс і знову засадити його лісом. Якщо у Київраді лежав цей проект дороги, яка зараза понищила Виноградарський ліс марною дорогою? Міст через басейн водосховища не дає ніякого виграшу нікому. Ніхто не зуміє аргументувати потребу переносу кільця на п'ять кілометрів на північ, по водному бассейну, який забере марні мільярди долларів. 3. Міст південний, близько Українки, заплановано невігласом і шкідником. Він походить поруч з Трипільською ГРЕС по піску, розрізає житлову площину міста навпіл, і проходить по широкій низині Дніпра, виходить на лівий мокрий берег. Мостові опори величезного мосту будуть коливатись вібраціями шести турбін ГРЕС, а грунт там- мокрий білий пісок, який передає вібрації на далеку відстань. Цей фрагмент плану зроблений диверсійним шкідником, гляньте на мапу! Міст треба будувати ЗА УКРАЇНКОЮ, поруч з Витачівом, де є єдине місце між сухими берегами, саме туди і дороги підходять. 4. Два півкільця дороги--східне і західне, зпроектоване, як отой фрагмент в Виноградарському лісі. Це не дорога довкола столичного мегаполіса, а Берлінська стіна, кайдани на злочинцях, тюремна загорожа довкола резервації помешкання небезпечних злочинців. Відкриємо план Відня, на ньому ми бачимо системну павутину дугових, хордових, радіусних, діаметральних, багато разів продубльованих доріг. План викликає приязнь і симпатію, він життєвий, функціональний, продуманий, зручний. Хто зупинить злочинців у Київраді? http://ukrreporter.com.ua/business/okruzhna-kiltseva-doroga-navkolo-kyyeva-nevtishni-podrobytsi.html
показати весь коментар
20.11.2018 19:24 Відповісти
Приятно читать, плюсую. Как там дела с "Львовской брамой"? Давно ждем
показати весь коментар
20.11.2018 21:12 Відповісти
Львовской брамы не будет. Там все места, где можно было выходы на поверхность сделать, заставили новостроями.
показати весь коментар
20.11.2018 21:16 Відповісти
Пока не отказываются, см. здесь, на точке https://www.youtube.com/watch?v=p_Bv5ufkKss 3:04 .
показати весь коментар
20.11.2018 21:41 Відповісти