5319 відвідувачів онлайн
3 165 59

Верховна Рада не стала розглядати питання перейменування Дніпропетровської області в Січеславську

Верховна Рада не стала розглядати питання перейменування Дніпропетровської області в Січеславську

Депутати тричі проголосували проти включення цього питання до порядку денного.

Верховна Рада відхилила постанову про внесення до порядку денного законопроекту №8329 про перейменування Дніпропетровської області в Січеславську і направлення її до Конституційного суду. Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Постанову підтримали 202 народні депутати з необхідних 226.

Спікер Андрій Парубій тричі безуспішно намагався повернутися до розгляду документа, після чого закликав підготувати і внести до сесійної зали нову постанову.

Законопроект передбачав внесення змін до ст. 133 Конституції України, замінивши слово "Дніпропетровська" на "Січеславська".

Дніпропетровська область - друга в Україні за територією та кількістю жителів.

Нагадаємо, 19 травня 2016 року Верховна Рада перейменувала обласний центр Дніпропетровськ у Дніпро. Перейменування відбуваються в рамках декомунізації, яка почалася в Україні в 2015 році.

Раніше 20 листопада депутати перейменували Кіровоградський район Кіровоградської області в Кропивницький.

Топ коментарі
+17
Краще просто Дніпровська область - і не кохати мозок.
показати весь коментар
20.11.2018 18:54 Відповісти
+16
А че так. Сичеславская область, это же круто.
показати весь коментар
20.11.2018 18:37 Відповісти
+15
Запоріжська СІЧ а не сеча, вчи матчасть історичну.
показати весь коментар
20.11.2018 18:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А че так. Сичеславская область, это же круто.
показати весь коментар
20.11.2018 18:37 Відповісти
Мочой попахивает.
показати весь коментар
20.11.2018 18:38 Відповісти
Вы правы, не стоит давать козломордым возможность для зубоскальства.
Увы, но действительно возникают ассоциации со словом "сеча" (которая, кхм, отнюдь не старинная битва...)
показати весь коментар
20.11.2018 18:41 Відповісти
січ а не сеча, якщо забути руцький язик нічого страшного, а так дійсно треба оглядатися к там на расеє.
показати весь коментар
20.11.2018 18:46 Відповісти
Запоріжська СІЧ а не сеча, вчи матчасть історичну.
показати весь коментар
20.11.2018 18:55 Відповісти
будет примерно так. Приходишь на почту сделать отправку, вам говорят , - куда?
В связи с тем что выговорить слово "січеслав" трудно, твёрдо звучит, будут говорить как попроще в Сечеславскую область. Вот вам и еще один обосцанный регион в Украине! Хотя по сравнению что все обосранные, этот только обосцанный то и не так уж плохо!
показати весь коментар
20.11.2018 19:00 Відповісти
"В связи с тем что выговорить слово "січеслав" трудно"

Ну, может, у тебя в Мордовии єто считается трудньім словом, а у нас в Днепре мьі вьіговариваем "Січеслав" без проблем.
показати весь коментар
20.11.2018 20:42 Відповісти
Угу! Только украинскую клавиатуру установить никак не получается.
показати весь коментар
20.11.2018 21:07 Відповісти
Коли кацапу нагадуєш про Запорожську Січ, то з під нього починає сєча текти від переляку. Запорожці порізали кацапа в свій час добре. Загатили їми болота Конотопські у 1658му, досі роги торчать з омутів. 100 000 смердячого війська тоді вдобрило українську землю. Виговський постаравсь
показати весь коментар
20.11.2018 19:46 Відповісти
Для них кацапське "мнєніє" мабуть важливійше... Хохли млять!
показати весь коментар
20.11.2018 22:32 Відповісти
Краще просто Дніпровська область - і не кохати мозок.
показати весь коментар
20.11.2018 18:54 Відповісти
Кому краще?
показати весь коментар
21.11.2018 02:47 Відповісти
старинная-старинная... ссать против ветра еще какое старинное сражени))))))))))))))))))))))))))
показати весь коментар
20.11.2018 18:54 Відповісти
Мочой прокацапленных ватанов?
показати весь коментар
20.11.2018 19:01 Відповісти
Ну что за быдлота, а не депутаты?! Засранцы...
показати весь коментар
20.11.2018 18:37 Відповісти
Проголосуйте , чтобы ахметов установил фильтры на трубы приднепровской ТЭС . Народ Днепра потерпит без переименования области .
показати весь коментар
20.11.2018 18:39 Відповісти
Нет. Рыги в горсовете Днепра повесили затраты на эти фильтры на город. Ахметову все мало.
показати весь коментар
20.11.2018 18:41 Відповісти
бпп,бпп скандровали депутаты...но тема не денежная и их след простыл...
показати весь коментар
20.11.2018 18:40 Відповісти
Кіровоградську обл сьогодні перейменували , а Дніпропетровську ні, дивні підходи ВР.
показати весь коментар
20.11.2018 18:43 Відповісти
Тому що там менше рыгодрочеров
показати весь коментар
20.11.2018 19:02 Відповісти
Не область, а только район Кировоградский в Кропивницкий!!! И да, район Днепровский уже давно есть.
показати весь коментар
20.11.2018 22:55 Відповісти
Кіровоградську обл теж сьогодні переіменували 236 голосів депутатів "за" у ВР. Далі конституційний суд розглядає цей закон і область переіменована в Кропивницьку обл.
показати весь коментар
20.11.2018 23:07 Відповісти
БПП засрало переименование ибо БЮТ, Ляшковцы и Самопомощь с НФ проголосовали за переименование обеих областей одинаково. А вот БПП не нравится Сичеславская область, решили подыграть Жопоблоку
показати весь коментар
20.11.2018 18:46 Відповісти
Що БПП, що Жопоблок - одна шобла.
показати весь коментар
20.11.2018 19:32 Відповісти
Січеславщина - звучить дійсно круто. Але невже це так нетерпляче? Нема де діти грошей? Хоча б для розвитку, окультурення та наведення порядку в звичайній Дніпропетровщині?
показати весь коментар
20.11.2018 18:53 Відповісти
А я о чем? Не время лепить, бо это сейчас никому не надо!
показати весь коментар
20.11.2018 19:33 Відповісти
Угу, и учитывая, что разговаривает повальное большинство на суржике, будет Крутая Сечеславщина!!!
показати весь коментар
20.11.2018 21:01 Відповісти
ну если город Дніпро то и назовите Дніпровська область, че за дебилы
показати весь коментар
20.11.2018 19:07 Відповісти
Закарпатська обл. є? А Волинська?
Сиди у свойому кацапському Задроченську і "чокай", а в Україну тільки з чорним мішом по розміру
показати весь коментар
20.11.2018 19:28 Відповісти
Денисенко уже зае бал своей "сичеславской" областью. Вцепилось оно в свою больную идею и тащит. Иди ты на хер.
показати весь коментар
20.11.2018 19:20 Відповісти
Козли з БПП почали випєндрюватись, їх там засвистали. В мене на Майдані був прапор, на ньому я написав "Дніпро-Січеслав", через дефіс. Всі питали - де це? Пояснював. Тож Січеславська область вже тоді була Січеславською. А погоду по Першому Національному вже років з десять оголошують "на Січеславщині..."
_________________
Дєнісєнко добре виступив. Думаю все одно Рада проголосує, нікуди не дінеться. Бо будем трохи нагибати
показати весь коментар
20.11.2018 19:24 Відповісти
Дніпровська область... Зі столицею, місто - Дніпро...
показати весь коментар
20.11.2018 19:24 Відповісти
ну..самая большая синагога просто не может быть в такой области..
показати весь коментар
20.11.2018 20:17 Відповісти
Вообще-то это должны решать жители области на местном референдуме, а не всякие тупоголовые Барны!!!
показати весь коментар
20.11.2018 21:03 Відповісти
Вирішує як раз Київ, тому що унітарна країна а не федеративна.
показати весь коментар
20.11.2018 21:34 Відповісти
Депутат Ольга Богомолець демонстративно витягнула картку і вибігла із сесійної зали коли голосування було по переіменованню областей от і зрада.
показати весь коментар
20.11.2018 21:36 Відповісти
если назвали город Днепр, то логично и область назвать Днепровская. дебилам это сложно понять?
показати весь коментар
20.11.2018 22:20 Відповісти
5 із 8 січей знаходились саме на території цієї області.
показати весь коментар
21.11.2018 02:55 Відповісти
Козаки заселяли дикий степ і будували Січі. Яка проблема в тому, щоб назвати цю область Січеславською?
показати весь коментар
21.11.2018 12:46 Відповісти
Ну не нравиться Бене Сичеславская. Очень это как то по бандеровски.
показати весь коментар
21.11.2018 08:50 Відповісти
На території цієї області було три Січі. Ось тому область має бути названа Січеславською. А ті хто пропонує просто Дніпровська, то боїться за ту правду яку стирали царі та більшовики. В цій області було багато супротиву навязаного чужого, тож в цій області був ддуже жорсткий голодомор. А після знищення козаків під час голодомору завезли єшелонами, які і зривають перейменування області на ту, яка повинна бути.
показати весь коментар
21.11.2018 09:18 Відповісти