7569 відвідувачів онлайн
1 394 17

Інтерпол має очолити представник країни, яка поважає права людини, - Велика Британія

Інтерпол має очолити представник країни, яка поважає права людини, - Велика Британія

Лондон підтримує кандидатуру представника Південної Кореї.

Міністр внутрішніх справ Великої Британії Саджид Джавід заявляє, що новим керівником Міжнародної організації кримінальної поліції має стати представник країни, в якій з повагою ставляться до прав людини. Про це він написав у Twitter, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Для надійності Інтерполу важливо, щоб наступний президент був із країни, яка дотримується міжнародних правил та норм і поважає права людини. Виконуючий обов'язки президента Кім Йонг Ян має повну підтримку Великої Британії", - підкреслив Джавід.

Інтерпол має очолити представник країни, яка поважає права людини, - Велика Британія 01

Як відомо, колишній співробітник МВС РФ і чинний віце-президент міжнародної кримінальної поліції Олександр Прокопчук, підозрюваний у зв'язках з російською розвідкою, є одним з кандидатів на пост глави Інтерполу замість затриманого в Пекіні Мен Хунвея. Голосування має відбутися в середу.

Делегація України намагається перешкодити призначенню Прокопчука в Дубаї, де 18 листопада розпочалася 87-ма сесія Генеральної асамблеї Інтерполу.

Зокрема, як заявив глава МВС Арсен Аваков, наша країна розгляне питання про припинення членства в Інтерполі в разі обрання президентом представника Росії. Акцію проти цього призначення також запустили українські активісти і правозахисні організації.

Топ коментарі
+13
Как падло руснявогебнявое вообще затесалось на эту жирную должность????
показати весь коментар
20.11.2018 22:29 Відповісти
+10
Неудивительно. Разведчик бывшим не бывает.
Еще со времен СССР россияне переняли практику, где в международные структуры внедряются агенты которые годами ползут по карьерной лестнице в таких структурах.
показати весь коментар
20.11.2018 22:31 Відповісти
+6
Обычный тупой КРОТ!))),Бритов не проведешь!
показати весь коментар
20.11.2018 22:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Как падло руснявогебнявое вообще затесалось на эту жирную должность????
показати весь коментар
20.11.2018 22:29 Відповісти
По конкурсу дебилов...
показати весь коментар
20.11.2018 22:32 Відповісти
В цивилизованных странах это не жирная должность,а такая же как и менеджера среднего звена!!!,это только у совка стереотип может быть такой-жирная должность!
показати весь коментар
20.11.2018 22:34 Відповісти
А что странного? 190 стран участниц. Может десятка 3-4 нормальных, типа США, Западной Европы и т.п. А остальные сброд ещё тот - Вануату, Габоны там разные. Они за бусы кого-угодно выберут. А бус росися никогда не жалела. К тому же всем этим Зимбабве очень сподручно иметь не принципиального председателя, а с которым можно договориться. О одна страна - один голос.
показати весь коментар
20.11.2018 23:16 Відповісти
Неудивительно. Разведчик бывшим не бывает.
Еще со времен СССР россияне переняли практику, где в международные структуры внедряются агенты которые годами ползут по карьерной лестнице в таких структурах.
показати весь коментар
20.11.2018 22:31 Відповісти
Обычный тупой КРОТ!))),Бритов не проведешь!
показати весь коментар
20.11.2018 22:36 Відповісти
Предстаник Піденної Кореї підходить для цієї посади. Призначати росіянина, країна якого постійно зловживає міжнародним розшуком є нелогічним.
показати весь коментар
20.11.2018 22:37 Відповісти
Такой страны нету .
показати весь коментар
20.11.2018 22:44 Відповісти
Та его одно время гестаповец возглавлял,которого потом казнили.Украинцы,читайте историю.А то наш идеализм выглядит крайне глупо...
показати весь коментар
20.11.2018 22:49 Відповісти
В Китае коррупционеров расстреливают. Пример достойный уважения.
показати весь коментар
21.11.2018 08:12 Відповісти
Чтобы навсегда покончить с Интерполом
надо Югика выбрать!!
А шо-Копом-Терминатиром был-был!
Прокурор -который не посадил ни одного корупционера -достижение-еще какое!!
Может запросто возглавить Интерпол и Скотленд Ярд и ФБР и ЦРУ сразу и сейчас же!!
показати весь коментар
20.11.2018 23:28 Відповісти
А виманити цього вовка кудись на нараду? До Брюселю, наприклад? А там - хлоп! І кайданки на руки! Потім ще одного....
показати весь коментар
20.11.2018 23:40 Відповісти
Цікаво, а від Саудівської Аравії кандидат є?
показати весь коментар
20.11.2018 23:45 Відповісти
правильно гутарит