7116 відвідувачів онлайн
5 132 130

Рада підтримала моє рішення про підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям з 1 січня 2019 року, - Порошенко

Рада підтримала моє рішення про підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям з 1 січня 2019 року, - Порошенко

Парламент підтримав рішення Президента України Петра Порошенка про підвищення грошового забезпечення військовослужбовців з 1 січня 2019 року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив глава держави на своїй сторінці у Twitter.

"Сьогодні парламент підтримав моє рішення про підвищення грошового забезпечення військових з 1 січня 2019 року. Це - достойна мотивація і оплата праці українського воїна", - повідомив Порошенко.

Як повідомлялося раніше, в Держбюджеті на 2019 рік на потреби армії передбачено 100,6 млрд грн. Грошове забезпечення військовослужбовців планується збільшити на 40%.

Топ коментарі
+18
Мое решение ,мой народ,моя армия.Это что страна Рошения?
показати весь коментар
23.11.2018 14:39 Відповісти
+14
превратить армию украинских добровольцев, от которых не было отбоя в 14-5 годах, в заробитчан, удавалось не каждому кондитеру
показати весь коментар
23.11.2018 14:51 Відповісти
+12
https://censor.net/user/145656 -

через 10 минут после этого мы его потеряем...
Ну если только он внутри ментовки стоять будет...., но там его засмеют..
показати весь коментар
23.11.2018 14:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
В венесуельских боліварах ще можна порахувати, там на мільярди рахунок піде. Або в російських рублях, кому що ближче ))
показати весь коментар
23.11.2018 15:29 Відповісти
врёш жюлябот намеренно перекручивая и манипулируя, говорили за 1000 именно гривен, врущий жюлябот уже прикрутил баксы, хотя курс мог быть любой. А прикинь жюлькобот гривна бы наоборот укрепилась и в баксах сумма бы выросла, что бы ты щас кукарекал??
показати весь коментар
23.11.2018 15:29 Відповісти
Ещё тогда было обещано построить в Житомире фонтан, лучший чем в Виннице.
показати весь коментар
23.11.2018 15:37 Відповісти
після децентралізації всі питання про непобудований фонтан до місцевої влади )))
показати весь коментар
23.11.2018 17:16 Відповісти
Сейчас наверное какая-то особенная децентрализация, старая децентрализация была не такая -
Розділ IX
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ УКРАЇНИ
Стаття 132. Територіальний устрій України ґрунтується на засадах єдності та цілісності державної території, поєднання централізації і децентралізації у здійсненні державної влади, збалансованості і соціально-економічного розвитку регіонів, з урахуванням їх історичних, економічних, екологічних, географічних і демографічних особливостей, етнічних і культурних традицій.
показати весь коментар
23.11.2018 18:00 Відповісти
не знаю, яка в вас децентралізація, в мене в Дніпрі нормальна. І дороги стали ремонтувати, і міст ремонтують, який 30 років не робили, і переход зробили, якій вілкуляка 6 років тому розпочав, зтибрив гроші, та так і кинув.
показати весь коментар
23.11.2018 18:02 Відповісти
в мае 2014 курс был 11,80
показати весь коментар
23.11.2018 16:34 Відповісти
І тут зрада, ну що ти будеш робити? Пора прибирати цього Пороха, дістав уже всіх зі своїми підвищеннями!
показати весь коментар
23.11.2018 15:27 Відповісти
Достал, это не то слово. При ворюге Януковиче минимальная пенсия была 119 $, а после всех повышений и осовремениваний, стала аж 52 $.
показати весь коментар
23.11.2018 15:47 Відповісти
Тобто при Януковичі пенсіонер міг купити 119 доларів на свою пенсію, а нині тільки 52 долари? Так? А російських рублів скільки міг купити при Януковичі і зараз? Вже інша картинка буде, правда? А юанів скільки? А тенге скільки? А взагалі як часто пенсіонери купують долари чи рублі чи юані? До чого ти цей розрахунок привів? Може треба би порівняти скільки хліба картоплі і молока може купити пенсіонер при Януковичі і зараз, як вважаєш? ))
показати весь коментар
23.11.2018 15:59 Відповісти
При ворюге Януковиче пенсионер мог купить всего больше, а бензина в три раза больше.
показати весь коментар
23.11.2018 17:42 Відповісти
Якраз менше ))
показати весь коментар
23.11.2018 22:12 Відповісти
чтоб каждый ( из двести пятидесяти тысяч) военнослужащий армии получал ежемесячно штуку баксов и плюс плановая закупка по вооружениям, достаточен военный бюджет в 140-148млрд гривен...
показати весь коментар
23.11.2018 15:58 Відповісти
в ЗСУ нет 250 тысяч, как не было и нет нового вооружения, какую бы лапшу ты тут не втирал
а тех кого ты называешь военнослужащими, имеют такое же отношение к военнослужащим, как я к китайскому императору
показати весь коментар
23.11.2018 16:25 Відповісти
я это писал нормальным людям , а не тебе, чалдон...
показати весь коментар
23.11.2018 22:10 Відповісти
как со своего кармана заплатил.. по ушам ездит и ворует... совсем потерялся...
показати весь коментар
23.11.2018 16:11 Відповісти
Как довольствие повышать так решение 'мое'
А как ответить за два миллиарда , пересланные через свой банк, так тишина гробовая
показати весь коментар
23.11.2018 16:17 Відповісти
Ага... А кто ответит за 5 взорваных арсеналов?
Арсен? (От слова "АРСЕНал).
Или Ху*ло?
Ответь, ПОРОХу*ло!
показати весь коментар
23.11.2018 16:45 Відповісти
Пром взорванные арсеналы уже все забыли. Как и о многом другом.
показати весь коментар
23.11.2018 16:50 Відповісти
*как и о многом другом*,- загадочная таинственная информация ,высосанная из *пальца************** пропагандонами...
показати весь коментар
23.11.2018 17:17 Відповісти
І про російського шпійона сємєчку - теж гробова тиша.
показати весь коментар
23.11.2018 21:00 Відповісти
...вопрос только в том, как это будет реализовано - так, как должно быть, или так как было раньше, когда все повышения проводились в виде увеличений всяческих допвылат и надбавок? Ведь если официально увеличивать оклады за звание, за должности, за выслугу, за секретность, за условия службы - автоматом нужно пересчитывать пересчитывать пенсии всем военным пенсионерам... "...меня терзают смутные сомнения..."(с)
показати весь коментар
23.11.2018 16:18 Відповісти
Порохатий, без КМ такі речі не робляться. Тому засунь свій дешевий ПіАр собі в шоколадну дупу.
Ти особисто, якщо і можеш підвищити то лише за свої офшорні гроші.
Але ти за копійку готовий в церкві "повітря зіпсувати".
Тому твоя роль тут не більша тієї, котру ти зіграв в отриманні безвізу (менше б піарився і пи...дів - отримали б на два роки раніше).
показати весь коментар
23.11.2018 16:41 Відповісти
Молодець ПОРОХ, все вірно, потрібно дбати про наші Збройні Сили! Наснаги Вам пане Президент!!
показати весь коментар
23.11.2018 18:11 Відповісти
Петя, ну не ти приймав рішення. Причому кособоке. От же ж як хочеться на другий термін.
показати весь коментар
23.11.2018 18:18 Відповісти
до 1 січня бійцеві на передку ще треба дожити. а от щодо копійок ,зідраних з євроблях, у такого жлоба буде те саме,що і з культурним фондом.
показати весь коментар
23.11.2018 20:48 Відповісти
а непогано було б головнокомандувачу- кондитеру утвердити свій особистий солодкий приз за кожну збиту ворожу одиницю техніки -від літака до "мухи".,якщо зарплати вояк такі мізерні!
показати весь коментар
23.11.2018 20:54 Відповісти
до 1 січня бійцеві на передку ще треба дожити. а от щодо копійок ,зідраних з євроблях, у такого жлоба буде те саме,що і з культурним фондом.
показати весь коментар
23.11.2018 20:55 Відповісти
А вот у ***** с деньгами уже проблемы. Нефть продолжает падение.
Рада підтримала моє рішення про підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям з 1 січня 2019 року, - Порошенко - Цензор.НЕТ 739
показати весь коментар
23.11.2018 21:02 Відповісти
Сторінка 2 з 2