9506 відвідувачів онлайн
4 506 23

Поліція Києва затримала братів-розбійників, які викрали майнера криптовалют

Поліція Києва затримала братів-розбійників, які викрали майнера криптовалют

Київська прокуратура спільно з Національною поліцією затримала братів-розбійників, які викрали майнера криптовалют і заволоділи 50 тисячами доларів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

Зазначається, що чоловіки викрали киянина - майнера криптовалют з метою отримання викупу в березні 2018 року в Подільському районі столиці.

Дочекавшись потерпілого біля його будинку, злочинці натягнули йому мішок на голову, силоміць заштовхали в авто і вивезли за межі Києва. Погрожуючи вбивством, викрадачі наказали чоловікові віддати їм ключі від квартири і повідомити, де він зберігає гроші.

Щоб врятувати своє життя, потерпілий виконав вимоги викрадачів.

Після того, як зловмисникам вдалося відшукати і заволоділи грошовими коштами потерпілого в сумі 50 тисяч доларів США, вони відвезли його в Бровари і відпустили.

За результатами тривалих оперативних заходів та слідчих дій правоохоронці встановили нападників і затримали їх.

Двом зловмисникам, які виявилися рідними братами 1988 і 1984 р.н., оголошено підозру за ч. 4 ст. 187 КК України (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний із проникненням у житло, спрямований на заволодіння майном в особливо великих розмірах).

У Подільський районний суд Києва направили клопотання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Зловмисникам загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Топ коментарі
+6
Ах вот она причина падежа биткоина.
показати весь коментар
23.11.2018 19:32 Відповісти
+5
Ці розбійники мабуть не з тих, що грабують багатих і віддають бідним😵
показати весь коментар
23.11.2018 19:39 Відповісти
+4
биткойны, биткойны... ко ко ко на форумах и среди друзей, типа самый умный, майню крипту, а вы идиоты... ну и получил.
показати весь коментар
23.11.2018 19:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а дырку от бубл ика они как)))
показати весь коментар
23.11.2018 19:32 Відповісти
Ах вот она причина падежа биткоина.
показати весь коментар
23.11.2018 19:32 Відповісти
Ці розбійники мабуть не з тих, що грабують багатих і віддають бідним😵
показати весь коментар
23.11.2018 19:39 Відповісти
Они не успели. Если бы не мусора...
показати весь коментар
23.11.2018 19:43 Відповісти
аха робин гуды
девочка робин гуд - у богатых брала - бедным давала
показати весь коментар
23.11.2018 19:44 Відповісти
Пусть нету ни кола и ни двора,
Зато не платят королю налоги,
Работники ножа и топора,
Романтики с большой дороги.
Не желаем жить, эх, по другому,
Не желаем жить, ух, по другому.
Ходим мы по краю, ходим мы по краю,
Ходим мы по краю родному.
показати весь коментар
23.11.2018 20:11 Відповісти
биткойны, биткойны... ко ко ко на форумах и среди друзей, типа самый умный, майню крипту, а вы идиоты... ну и получил.
показати весь коментар
23.11.2018 19:39 Відповісти
а налоги на посылки свыше аж 100 евро ниче не заметили?
показати весь коментар
23.11.2018 19:39 Відповісти
ну не все же, как ты, занимаются контрабандой электроники с алиэкспресса, с занижением стоимости ))) мне как то побоку. хотя в свое время завозил товара на 360 баксов за штуку, попросив китайца написать в декланации что это запчасти за 15 долларов.
показати весь коментар
23.11.2018 19:58 Відповісти
а что такое уже претендуешь на чужое))))
показати весь коментар
23.11.2018 20:01 Відповісти
та мне не жалко ) мне есть чем заниматься ) просто нытье хитросделаных евроблахеров, алибаба-лошадок, биткойнеров, и просто уклонистов от налогов - начало раздражать последнее время. все **** бедные и несчастные, аж блевануть хочется )))
показати весь коментар
23.11.2018 20:03 Відповісти
Поліція просто не знала, що прийняли бюджет. У ВР самі "майнери" сидять...разом з братерством розбійників
показати весь коментар
23.11.2018 19:41 Відповісти
...они отвезли его в Бровары и отпустили.

Ну, то есть, с ним по-человечески, а он на них телегу?
показати весь коментар
23.11.2018 19:45 Відповісти
Полиция Киева задержала братьев-разбойников

как в сказке про красную шапочку
показати весь коментар
23.11.2018 19:45 Відповісти
братьев Гримм арестовали ? ужас.
показати весь коментар
23.11.2018 20:01 Відповісти
Ну,наші "брати-неГрімм" ще гуляють,про успіхи рехворм казкують
показати весь коментар
23.11.2018 20:14 Відповісти
Целых полгода мусора ламали майнера на откат. Бедный майнер не выдержал, наверное все 90% забрали. Хватит ему и $10000....... всеравно легко заработал...................
показати весь коментар
23.11.2018 20:17 Відповісти
Граждане! Храните деньги в сберегательной кассе
показати весь коментар
23.11.2018 20:27 Відповісти
Поліція Києва затримала братів-розбійників, які викрали майнера криптовалют - Цензор.НЕТ 613
показати весь коментар
23.11.2018 20:35 Відповісти
к неудачникам, которые не успели купить биткоин, прибавились неудачники, которые не успели его продать.
показати весь коментар
23.11.2018 20:41 Відповісти
Дмитра Суса???
показати весь коментар
23.11.2018 20:46 Відповісти
Розбійники на знали що зараз майнити біткоїн вже не дуже вигідно, і багато маленьких майнерів пішли з бізнесу ще в лютому.
показати весь коментар
23.11.2018 21:50 Відповісти
ТАК ВОТ КТО КРЫШУЕТ НЕЗАКОННУЮ КРИПТОВАЛЮТУ !!!
показати весь коментар
23.11.2018 22:28 Відповісти