10064 відвідувача онлайн
21 491 113

Мін'юст скасував права Московського патріархату на Почаївську лавру

Мін'юст скасував права Московського патріархату на Почаївську лавру

Комісія Мін'юсту з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації скасувала незаконну перереєстрацію комплексу споруд Свято-Успенської Почаївської Лаври в Тернопільській області.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства юстиції.

"Комісія Мін'юсту на своєму засіданні задовольнила скаргу Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника, який просив скасувати рішення про державну реєстрацію права користування комплексом споруд Свято-Успенської Почаївської Лаври релігійною організацією Почаївська Свято-Успенська Лавра. Відповідний наказ Мін'юсту було підписано сьогодні", - повідомила перший заступник Міністра юстиції Олена Сукманова.

За її словами, члени Комісії дійшли висновку, що реєстратор здійснив державну реєстрацію права користування комплексом споруд Свято-Успенської Почаївської Лаври (Успенського собору, Троїцького собору, монастирських келій, архієрейського будинку, дзвіниці, надвратного корпусу) з порушеннями вимог чинного законодавства.

"Саме тому це рішення про державну реєстрацію було скасовано, а державному реєстратору, який його здійснив, блоковано доступ до державного реєстру прав на нерухоме майно", - зазначила Сукманова.

Топ коментарі
+80
«Какая боль, какая боль, Українська Помісна - РПЦ/ФСБ - 5:0 !»
показати весь коментар
23.11.2018 21:28 Відповісти
+68
Щя будет - БДЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫШ, и зарево от такой русофобии.
показати весь коментар
23.11.2018 21:28 Відповісти
+34
Що ти брешеш кремлядський пес.
показати весь коментар
23.11.2018 21:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Правильно, нужно таких регистраторов так "регистрировать", чтобы они в дальнейшем не могли работать на этой должности, пусть знают: противодействие вызывает действие
показати весь коментар
24.11.2018 14:52 Відповісти
Починати вигнання кацапських гундяєво-**********-феесбешних попів потрібно з саме з Києво-Печерської Лаври. Далі всі без винятку церковні приміщення зайняті сектою гундяєвав місті Києві мають бути очищені від цієї скверни. І вже після цього вся Україна. Жодного московського попа тут не має бути. МП в Києві взагалі потрібно оголосити "поза законом" і підтримувати будь яку силу, навіть місцевих "робін гудів"!, яка буде позбавляти кацапських попів майна, здоров'я та життя. Маю натхнення карабін, мачете, дві пачки пластикових затяжок і готовий в будь який момент прийняти участь в пакуванні цього свинособаого бидла в товарняки спрямовані в *********. А вже "тушками" чи "опудалами" залежить від їх бажання жити... І пожбурити на смітник прах окацапленого запроданця Столипіна щоб такими "служаками" навіть не смерділо в Лаврі!
показати весь коментар
24.11.2018 15:12 Відповісти
Глава Украинской православной церкви Московского патриархата митрополит Онуфрий попал в базу экстремистского сайта «Миротворец». Об этом свидетельствует обнародованная на сайте информация.
Его назвали агентом влияния РПЦ на Украине и противником создания независимой поместной церкви. Кроме митрополита Онуфрия, в базу «Миротворца» попал целый ряд архиепископов из-за категорического отказа поддержать автокефалию на Украине.
показати весь коментар
24.11.2018 16:07 Відповісти
Украина -- светское Государство!
И Германия -- светское!
...а гонки в обеих одинаковые! -- и шо интересно -- одновременно...
Щас в Бундесе тоже попы сцепились -- котолики с нововерами всякими... -- или наоборот?
-- я уже растерялся, хто из них меньше не наворовал, не убил и не ... ...и пр. и пр. и пр. ...*)
показати весь коментар
24.11.2018 18:02 Відповісти
З речами на вихід, кацапська пиз*обратія! Чумадан-магадан.
показати весь коментар
24.11.2018 18:11 Відповісти
До президентских выборов никаких вопросов по церквям не было. Сейчас П.Порошенко спе-
циально стравливает между собой верующих Киевского патриархата с верующимы Украинс-
кой православной церкви. Он, наверное, надеется что ему удасться организовать крававое
столкновение, что даст ему право объявить в стране чрезвычайное положение и перенести
все выборы на неопределённое время. Прошу украинцев не поддаваться провокациям П.По-
рошенко. Сейчас у нас главная задача выбрать нового Президента. Тогда Украина успокоится
и можно будет без всяких провокаций решать церковные противоречия. Держись братия! Бог
с нами. Если бы были живы запорожцы, они бы не позволили воду мутить.
показати весь коментар
24.11.2018 18:11 Відповісти
Провокация - это когда московские попы в церквях говорят за кого голосовать украинцам. И произносят молебны за Гундяева.
так что - вот бог, вот порог, давайдосвидания.
показати весь коментар
24.11.2018 18:45 Відповісти
"Місцезнаходження юридичної особи 47025, Тернопільська обл., Кременецький район, місто Почаїв, ВУЛИЦЯ ВОЗЗ'ЄДНАННЯ, будинок 8
Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі частки кожного із засновників (учасників); прізвище, ім'я, по батькові, якщо засновник - фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник - юридична особаДані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування ++++++++++++
Види діяльностіКод КВЕД 94.91 Діяльність релігійних організацій (основний)" це - з ЄДР ось тут https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch ЄРД Код ЄДРПОУ Почаєвської лаври - 14035189. Як бачимо, у Державному реєстрі відсутні дані про тих, хто є засновником (учасником) юридичної особи - Почаєвської лаври. І це неприпустимо. Якщо подивитесь інформацію по Київо-Печерській лаврі - там все є. І така ситуація склалася невчора.
показати весь коментар
24.11.2018 18:46 Відповісти
Це наша святиня.
показати весь коментар
24.11.2018 19:20 Відповісти
Це добре !!
показати весь коментар
24.11.2018 21:27 Відповісти
Шановні прихожани московського патріархату, пам'ятайте, що ви ходите в церкву ДО БОГА, звертаєтесь до Бога, просите в Бога, молитесь Богу, а не московським попам !
Почаєвську Лавру не руйнують, не зносять, не закривають, її просто повертають народу України. Для молитв, для добрих діл, для обрядів - вхід для вас залишається вільним!
показати весь коментар
24.11.2018 21:32 Відповісти
Сторінка 2 з 2