9985 відвідувачів онлайн

Україна скликає екстрене засідання Радбезу ООН, - МЗС

Україна скликає екстрене засідання Радбезу ООН, - МЗС

Посол України при ООН Володимир Єльченко вже звернувся з вимогою терміново скликати Радбез.

Україна скликає екстрене засідання Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй через загострення ситуації в Азовському морі. Про це колишній прес-секретар МЗС України і новий посол України в Естонії Мар'яна Беца написала у Twitter, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Сьогоднішні небезпечні події в Азовському морі свідчать про те, що новий фронт агресії Росії відкрито. Україна закликає до екстреного засідання Ради Безпеки ООН", - написала Беца.

Україна скликає екстрене засідання Радбезу ООН, - МЗС 01

Перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко повідомила, що посол України при ООН Володимир Єльченко вже звернувся до головуючої в Радбезі країни - КНР - із вимогою негайно скликати Радбез.

"Ми маємо пряму збройну агресію РФ проти України. Атакують наш морський простір", - написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Україна скликає екстрене засідання Радбезу ООН, - МЗС 02

Крім того, Геращенко повідомила, що вранці вилітає до Берліна.

"Разом із Hanna Hopko зробимо все, що в наших силах, щоб мобілізувати наших партнерів, і будемо вимагати жорсткої реакції на відкриту і нахабну військову агресію РФ проти України і загострення в Азові", - написала нардеп.

Україна скликає екстрене засідання Радбезу ООН, - МЗС 03

Топ коментарі
+28
пора вешать Медведчука!
показати весь коментар
25.11.2018 22:56 Відповісти
+26
Вылетаю в Берлин)))А чего не на фронт.При первой навале парашенцев,вся "гвардия" фейсбучная от пети улетит на запад.Пожалейте хоть жуляны,не выдержат столько бортов за раз.
показати весь коментар
25.11.2018 22:51 Відповісти
+24
Может сейчас мир наконец той поймет что такое россия.
показати весь коментар
25.11.2018 22:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Пипец новым выборам. Барыги просто так власть не отдают.
показати весь коментар
25.11.2018 23:17 Відповісти
https://www.facebook.com/EuroMaydan/?__tn__=kC-R&eid=ARBRP9pVWrqQo_Y0SM9KK2JsqQnkV6X6joUD6etCzvHUOr1h9SkQku_oiQhc0pEP2gU-1KaFQm5uHeVG&hc_ref=ARRt1J2j9xbUcdCRz-UJwBB6RnoQxDxRvhmtaf5pE7Gp7LN3PG8NelAWAEGWv84bcuI&fref=nf&__xts__%5B0%5D=68.ARAwwvkbRiqChhYK8gxsbeqPmV-P1NE74BZH8TsQ3KiVWqLbx9XifHE19JYchx4K7hjA9kKBfzgWzP6xyi2y8oGdP96v1pxZsm7Z7vvhe_wtlFLSJatVsJPFB5HCBoD_VS91oK4Y86HtrewTNizjYjT-wfgplaZvx_1Im2OUYJ0DRb6bpHLMoX6UkFbEk8H014JetMHny5Z5prInO8VKskF7WdAWJbghwcaQMB2qdlymdCJnBC2xTeXBVRCJGbqnhFrrqDvzmZvlvO6glUnus1hurDHZyF_s0qEEGamgMZ8QdFmdULY9B9AD80XlNQpt3cwH5QsTkg5n0ir2H0CkpLHOQNciTNRYdE4 ЄвроМайдан - EuroMaydan https://www.facebook.com/EuroMaydan/videos/2287552764826559/?__xts__%5B0%5D=68.ARD1x2-K3yw970oJpg5Iu9_ddlkRqPfdr9kbDToADPwi8N3iPOGh-Ds5qRihNL8R1j25vZT3Cr3O0iD_UARDEOB5azWw5o8MgXACs-GxgAksgddpI0FEs8_BPyFoDK9-*****************************************************************************************************************************-ai0_K70OWBIZ-YpwCQtZz4C-A8AyXKHlsmw2zM8kHBluIyGXj2c6kdDwB8VTMmlvTS7gLyJY0Kcdxbh74XR4drtwKh129SrEs1uNQ&__tn__=-R Записи радіопереговорів українських військових та російських під час захоплення кораблів ВМС України.
показати весь коментар
25.11.2018 23:18 Відповісти
ПОЗДРАВЛЯЮ ВАС УКРАИНЦЫ - ОДНОТУРОВЫЙ ГИДРАНТ ЧУВСТВУЯ 100% ПРОИГРЫШ С ТРЕСКОМ НА ВЫБОРАХ РЕШИЛ ВВЕСТИ В СТРАНЕ "ВОЕННОЕ ПОЛОЖЕНИЕ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
25.11.2018 23:19 Відповісти
это просчитывалось сразу , выбрал жертв и бросил в пасть медведю
показати весь коментар
25.11.2018 23:21 Відповісти
зрадо..оби.

ви ж просили...
показати весь коментар
25.11.2018 23:44 Відповісти
соевые! вас никакое "положение" не спасет!
показати весь коментар
25.11.2018 23:55 Відповісти
Турчинов сказал о военном положении , это была искуственная провокация от шоколадного
показати весь коментар
25.11.2018 23:19 Відповісти
Теперь всё можно валить на военный стан.....барыги в масле.
показати весь коментар
25.11.2018 23:20 Відповісти
https://censor.net/user/40719

Хотелось бы поверить, может на 5 год войны введут военное положение на Донбассе и прекратят все поставки, что в Крым, что в дыру.
показати весь коментар
25.11.2018 23:20 Відповісти
может с диваном тебя на фронт отправят ?
показати весь коментар
25.11.2018 23:22 Відповісти
введут военное положение на 20 лет как было в Египте, отменят выборы и торговать будут уже не боясь народного гнева.
показати весь коментар
25.11.2018 23:22 Відповісти
Незважаючи на всю пасивність народу тут 20 років не пройде.
показати весь коментар
25.11.2018 23:45 Відповісти
В Израиле военное положение с 1948 года, если не ошибаюсь.
"Крепитесь" (С)
показати весь коментар
26.11.2018 03:32 Відповісти
Україна скликає екстрене засідання Радбезу ООН, - МЗС - Цензор.НЕТ 5056
показати весь коментар
25.11.2018 23:22 Відповісти
Постановка Порошенко...аля Медведчук!
показати весь коментар
25.11.2018 23:23 Відповісти
Потерпите украинцы и россияне, скоро кремлёвской банде конец, они ответят за все преступления, которые они совершили против многих народов.

Бог пришел как тать
показати весь коментар
25.11.2018 23:23 Відповісти
Думаю что не будет никакого "военного положения" Все это трёп!
показати весь коментар
25.11.2018 23:23 Відповісти
СНБО направил в Раду предложение ввести военное положение
Военное положение предлагается ввести сроком на 60 суток
показати весь коментар
26.11.2018 01:03 Відповісти
як і очікувалося за 4 місяці до виборів, з рекордно низьким рейтингом. 4 років війни для введення НС було недостатньо.

"На засіданні РНБО може бути оголошено воєнний стан
Про це повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов після засідання воєнного кабінету під керівництвом президента Петра Порошенка."
https://www.pravda.com.ua/news/2018/11/25/7199265/
показати весь коментар
25.11.2018 23:24 Відповісти
Для оголошення воєнного стану. Щойно заголовок на УП було змінено
показати весь коментар
25.11.2018 23:26 Відповісти
на телеканалах Турчінов вже зробив заяву. Рада о 24-00, з приводу чи часткового, чи повного введення воєнного стану в країні.
показати весь коментар
25.11.2018 23:28 Відповісти
Хомяки, токо шо Пастор сказал, шо будет сейчас обсуждаться введение военного положения. Вы хотели реакцию? Вот вам и реакция. Надеюсь шо запретят каменты в интернетах, будете на кухнях ***************.
показати весь коментар
25.11.2018 23:24 Відповісти
100 %.
показати весь коментар
25.11.2018 23:27 Відповісти
Шоколадный - провокатор
показати весь коментар
25.11.2018 23:25 Відповісти
блін, оці всі імпотентні організації.. А іншого шляху немає. Бюрократія страшенна, та на фінішу - немічність. Навіщо взагалі та рада оон потрібна, і сама оон, якщо вона ще не вирішила жодного гарячого питання на землі?
показати весь коментар
25.11.2018 23:25 Відповісти
На этот раз в ООН думаю озабоченности не будет, потому что военные суда США вышли уже по своим заданиям, ведь это касается не только Украины, а и всей мировой демократии.
Международное морское сообщение в этой связи под угрозой со всеми последствиями.
показати весь коментар
25.11.2018 23:28 Відповісти
https://censor.net/user/435671

сиди в дыре, встречайся с захарченко и моторолой.
показати весь коментар
25.11.2018 23:29 Відповісти
Так и ***** в наваре по-любому .
показати весь коментар
25.11.2018 23:32 Відповісти
***** . как и наш Барыга жрут доллары , а срут гривнями и рублями ,
показати весь коментар
25.11.2018 23:37 Відповісти
https://gordonua.com/news/crimea/rossiya-zahvatila-ukrainskie-*******-korabli-v-chernom-more-onlayn-translyaciya-533352.html 23:19
СНБО рассмотрит вопрос о введении военного положения
Военный кабинет счел инцидент в Азовском море актом агрессии со стороны России. В 00.00 начнется заседание СНБО Украины, на котором будет рассмотрен вопрос о введении военного положения.
показати весь коментар
25.11.2018 23:54 Відповісти
https://censor.net/user/435671
сиди в дыре, встречайся с захарченко и моторолой.
показати весь коментар
25.11.2018 23:30 Відповісти
Це були катери берегової охорони, які не призначені для ведення військових бойових завдань.
І це є основою у розгляді конфлікту.
Москалі не бажають підсилення берегової охорони України....... чому
ключева теза:
Москалі хочуть панувати........ не зважаючи ні на кого.
показати весь коментар
25.11.2018 23:33 Відповісти
Сторінка 3 з 3