6292 відвідувача онлайн

Корупція під час воєнного стану - це мародерство, - Садовий

Корупція під час воєнного стану - це мародерство, - Садовий

Воєнний стан мав бути запроваджений ще тоді, коли російські війська захопили Крим.

Про це заявив мер Львова і лідер "Самопомочі" Андрій Садовий, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "канал 24".

"Коли ті ж російські війська захоплювали Схід, також мало бути введено воєнний стан. Я вже не кажу про Іловайськ, Дебальцеве. Це може комусь не подобатися, але це реалії. Нині є низка інших питань. Рівень корупції сьогодні в Україна є критичним. І за часів воєнного стану я б називав корупцію мародерством", - заявив він.

Також Садовий додав, що за це має бути жорстке покарання. І важливо, щоб громадськість, всі активні люди це розуміли.

"Ще одна думка, яка, я думаю, хвилює всіх нас. Як у час воєнного стану ми можемо терпіти пряму антиукраїнську діяльність російської агентури. Медведчук, Бойко, Рабінович та інші. Чому вони вільно почуваються? Президент зустрічається з Медведчуком, про що вони ведуть розмови? Це ті питання, на які суспільство вимагає твердої відповіді", - сказав лідер "Самопомочі".

Фракція "Самопоміч" чекає, щоб побачити текст про запровадження воєнного стану, який буде запропонований президентом. А позиція фракції - закон перш за все. "Щодо виборів. Місяцем раніше, місяцем пізніше, але все одно ми цю корумповану владу усунемо. Але зараз треба думати лише про інтереси країни", - сказав Садовий.

Нагадаємо, ВМС ЗС України 25 листопада повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт.

ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

Водночас у ФСБ Росії заявляють, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".

ВМС України оприлюднили правовий коментар, вказуючи, що відповідно до статей 17, 38 Конвенції ООН із морського права (далі - Конвенція ООН) та статті 2 Договору між Україною та Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки (далі - Договір), військові кораблі України користуються свободою судноплавства в Керченській протоці та Азовському морі, отже вони можуть здійснювати прохід через Керченську протоку в будь-який час за умови дотримання безпеки судноплавства.

На засіданні РНБО ухвалено рішення рекомендувати ввести в Україні воєнний стан терміном на два місяці. Його мають підтримати народні депутати. Позачергове засідання Верховної Ради призначено 26 листопада на 16:00.

Топ коментарі
+39
старый вояка пишет....- с 2014-го

https://twitter.com/pesekcot Коррупция во время военного положения - это мародерство, - Садовый - Цензор.НЕТ 5344 Белый Хозяин‏ @pesekcot https://twitter.com/pesekcot/status/1066932851784990720 5 ч.5 часов назад
"Спаситель Украины" - потрясает.
Нас расстреливали в Иловайске - у него парад.
Мы бились в полном окружении в Дебальцево - у него "Ситуация под контролем"
Нас месили в Широкино - у него вообще тишина.
Моряки сдались в плен без единого выстрела, получи Украина - военное положение
показати весь коментар
26.11.2018 12:49 Відповісти
+29
Ага. Особенно, когда приезжают братки с Киева и закрывают вокруг города все свалки, а следом приезжает телевизор и показывает , "какой засранец Садовой".))
показати весь коментар
26.11.2018 12:50 Відповісти
+27
Нам недавно сообщили, что наши политики крадут во благо страны и во имя укрепления ее обороноспособности. Поэтому, согласно этой логике, ИМЕННО СЕЙЧАС нужно благословлять больше воровства, больше продажности и больше лжи! Ведь иначе Путин окончательно нас захватит.
показати весь коментар
26.11.2018 12:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
... коррупция на свалках во Львове есть или нет?
показати весь коментар
26.11.2018 12:46 Відповісти
В Украине только один мусоросжигательный завод. В остальных городах ещё большие проблемы с мусором. Но почему-то об этом все молчат
показати весь коментар
26.11.2018 12:49 Відповісти
Ага. Особенно, когда приезжают братки с Киева и закрывают вокруг города все свалки, а следом приезжает телевизор и показывает , "какой засранец Садовой".))
показати весь коментар
26.11.2018 12:50 Відповісти
бастуга не бреши. У Львові було лише одне звалище в Грибовичах. Воно було закрите після пожежі, на якій загинули пожежники. До цього 27 організацій готові були побудувати сміттєпереробний завод, але Садовий і контрольована ним міська рада відмовила їм в наданні землі.
показати весь коментар
26.11.2018 14:09 Відповісти
а по якій ціні вони підряжались потім спалювати сміття не підкажеш часом?
показати весь коментар
26.11.2018 17:27 Відповісти
Ти читати вмієш? "побудувати сміттєпереробний завод", а не спалювати. Зараз відвели землю під завод і Садовий переконує як буде класно і безпечно для тих хто живе поруч. А відносно твого питання дешевше ніж возити в інші області. Просто дивно як містечкова самопоміч задурила людям голову європейськістю та чесністю. Через корупціонера Садового загинули три пожежники. Тіла двох не знайшли.
показати весь коментар
26.11.2018 18:07 Відповісти
Садовой, то что вы за 5 лет не справились с коррупцией и не усилили ответственность за нее до пожизненного заключения говорит о вашей беззубости и никчемности.Вы даже не подняли народ против торговли с агрессором и за визовый режим с ним. Вы плохие политики, трусливые и никчемные. Единственный политик, которому доверяю - это Анатолий Гриценко и его партия.
показати весь коментар
26.11.2018 12:51 Відповісти
Коррупция во время военного положения - это мародерство, - Садовый - Цензор.НЕТ 9455
показати весь коментар
26.11.2018 12:55 Відповісти
є
показати весь коментар
26.11.2018 12:57 Відповісти
именно отказ мусорных полигонов Львовщины послужил проблемой Львова с мусором.садовый-не губернатор Львовской области.А отказ ВСЕХ полигонов от львовского мусора поступил одновременно..Думайте дальше сами...
показати весь коментар
26.11.2018 13:06 Відповісти
віддуплився Андрюшка, але за пізно
показати весь коментар
26.11.2018 12:47 Відповісти
Сейчас умных разведется- не тогда, не туда....
показати весь коментар
26.11.2018 12:55 Відповісти
Зачет.
показати весь коментар
26.11.2018 12:47 Відповісти
Я не фанат Садового, но он ПРАВ.
показати весь коментар
26.11.2018 12:47 Відповісти
в чем? хотите сказать что ровно 60 дней красты не будут? А без ВП они мусять красты. Этакая оправданая "волоховщина"
да и не садовому о коррупции...
показати весь коментар
26.11.2018 12:49 Відповісти
Я о "на словах". Они все "мастера разговорного жанра", особенно - когда жопа подгорает.
показати весь коментар
26.11.2018 12:51 Відповісти
Будут красть и дальше. Не красть , они уже не смогут . И не надейтеся .
показати весь коментар
26.11.2018 13:59 Відповісти
"...Я не фанат Садового...", але корупція в будь-який час є кримінальним злочином, що має бути покараний. Достатньо було б такої заяви.
показати весь коментар
26.11.2018 13:05 Відповісти
А где ж Садовой поддержал введение гибридного ВП? Опять брехня из Будки
показати весь коментар
26.11.2018 12:48 Відповісти
А що скажет Багиня?
показати весь коментар
26.11.2018 12:48 Відповісти
Она ща в ШОКЕ
- не поддержит - скажут - предательница
поддержит - пролетает на выборах...
показати весь коментар
26.11.2018 12:52 Відповісти
Старая шкапа по любому пролетает.
показати весь коментар
26.11.2018 12:56 Відповісти
А в мирное - мелкое хулиганство?
показати весь коментар
26.11.2018 12:48 Відповісти
Не,просто подработка .
показати весь коментар
26.11.2018 12:49 Відповісти
Когда был Иловайск и Дебальцево не было угрозы потерять власть у соевых -потому то и о военном положении речи не было.
показати весь коментар
26.11.2018 12:48 Відповісти
Садовой, так не воруй.
показати весь коментар
26.11.2018 12:49 Відповісти
старый вояка пишет....- с 2014-го

показати весь коментар
26.11.2018 12:49 Відповісти
Садовой поцелуй Таруту в очко.
показати весь коментар
26.11.2018 12:49 Відповісти
Надо менять тематику постов, введут военное положение и кто против власти, тот враг. Так что подумайте, что клепать на клаве. Я сворачиваюсь, могут и не посмотреть, что КОСОЙ.
показати весь коментар
26.11.2018 12:50 Відповісти
Нессы - что значит будь спокоен как цветок лотоса у подножия храма истины...
показати весь коментар
26.11.2018 12:53 Відповісти
Та "косой" и не ссыт, а людей пытается напугать. Как ту бабу толстым черенком...
показати весь коментар
26.11.2018 14:17 Відповісти
Кровавая Кремлевская Мафия напала на Офшорников которые из-за своей жадности разоружили Неньку Украину,лишив ЯО, Взорвала арсеналы- хранилища с обычным БК вооружением,распродавала во время войны танки и другую бронетехнику,продавала вертолетные двигателя и подвозила гранит с Украины для строительства оккупантами Моста,эти ***** ПРоводили Парады когда украинских бойцов окружали и расстреливали в Дебальцево и Иловайске.....Вам ещё аукнутся Мураевы ,Муженки и ПРочая братия!
показати весь коментар
26.11.2018 13:08 Відповісти
Нам недавно сообщили, что наши политики крадут во благо страны и во имя укрепления ее обороноспособности. Поэтому, согласно этой логике, ИМЕННО СЕЙЧАС нужно благословлять больше воровства, больше продажности и больше лжи! Ведь иначе Путин окончательно нас захватит.
показати весь коментар
26.11.2018 12:51 Відповісти
А кто вам сообщил- голоса в голове?
показати весь коментар
26.11.2018 12:54 Відповісти
Вчора на роботу в стець взяли?? Завал з кадрами...
показати весь коментар
26.11.2018 12:59 Відповісти
Безапеляционное всезнайство, суждения без фактов- признак шизофрении. Хотя юлеботов так и подбирают.
показати весь коментар
26.11.2018 13:06 Відповісти
Корупція під час воєнного стану - це мародерство, - Садовий - Цензор.НЕТ 2051
показати весь коментар
26.11.2018 14:09 Відповісти
Смеяться можно?
показати весь коментар
28.11.2018 11:14 Відповісти
Ещё одно! Не ну чё, народ хавает!
показати весь коментар
26.11.2018 12:53 Відповісти
👍👍👍👍👍
показати весь коментар
26.11.2018 12:54 Відповісти
Ха!) Оказывается есть простые и очевидные решения по борьбе с коррупцией.Но есть более гениальное - отправить вас всех на фронт, до полной победы.
показати весь коментар
26.11.2018 12:55 Відповісти
Я не понял, так Садовый поддерживает расстрел на месте без суда и следствия пойманных с поличным коррупционеров?
показати весь коментар
26.11.2018 12:56 Відповісти
Очевидно да. Но только во время Военного Положения. Типа ответка пепе.....
показати весь коментар
26.11.2018 13:02 Відповісти
Кто ж их хоронить то всех будет.
показати весь коментар
26.11.2018 13:29 Відповісти
Мародерство? Тогда расстрел без суда и с минимальным следствием. Можно такую норму в положении о введении ВП дописать. Но тогда прийдется расстрелять 90процентов Верховной Рады и 100 процентов сотрудников АП во главе с Пепе. Не думаю, что такая норма пройдет.
показати весь коментар
26.11.2018 12:57 Відповісти
Я так зрозумів, що Садовий зняв гроші мерії з кацапського банку, куди завжди кладе для намиття в кишеню депозитів, і разом з прибутком почав на кінець освоювати на користь міста???
показати весь коментар
26.11.2018 12:59 Відповісти
У нас 4 года война и коррупция процветает и военное положение как раз пытаются ввести чтоб это мародерство продлить !
показати весь коментар
26.11.2018 13:00 Відповісти
Браво! Ти на кінець зрозумів наскільки могутній Порох, що змусив путіна допомогти йому правити далі.
показати весь коментар
26.11.2018 14:13 Відповісти
так у нас и ВП гибридное - себе все, народу - налоги и ограничения.
показати весь коментар
26.11.2018 13:05 Відповісти
Коли корупція процвітала останні 4 роки, це нормально, бо ж бюджетні грошенята якось необхідно освоювати, щоб і собі перепадала ДОЛЯ не мала, але під час ВП - це мародьорство. Ото "далекоглядний", бо НАСТУПНИЙ, тільки куди?
показати весь коментар
26.11.2018 13:12 Відповісти
Популист, ***. Абы ляп. Кто бы выполнял ВП в 2014 году? Государство было на грани полного исчезновения. А сделать красивый пук в воду - это к Садовому, он в этом мастер.
показати весь коментар
26.11.2018 13:22 Відповісти
А що підстилки прикоритні парашенки мають проти слів Садового??
показати весь коментар
26.11.2018 13:33 Відповісти
Садовой иди-ка ты лучше с мусором воюй--президента тебе не светит по любому сценарию.
показати весь коментар
26.11.2018 13:39 Відповісти
Получив пилюлю, в виде заявления Сыроид, Андрей переобулся в воздухе, увидев ясную перспективу потерять не только партию "Самопомощь,", но и перспективы в украинской политике. Явно "Доля" подрядился мочить Юлю в интересах олигархов, но не все соратники согласны с этой грязной, хотя и денежной, "работой". Имхо