10143 відвідувача онлайн

Застосування збройного насильства російськими військами не має жодного виправдання, - Німеччина про напад РФ на українські кораблі

Застосування збройного насильства російськими військами не має жодного виправдання, - Німеччина про напад РФ на українські кораблі

Німецька сторона із занепокоєнням стежить за ситуацією в Азовському морі і заявляє, що застосування збройної сили не може бути нічим виправдане.

Про це заявив офіційний представник федерального уряду Штеффен Зайберт у понеділок на брифінгу в Берліні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Застосування збройного насильства російськими військами на підставі тих фактів, які ми маємо на цей момент, не має жодного виправдання", - сказав Зайберт.

Він закликав російську сторону відпустити українські кораблі та моряків.

Зайберт сказав, що уряд Німеччини уважно і з великим занепокоєнням стежить за розвитком подій і закликає обидві сторони до стриманості та деескалації, негайного початку переговорів. Також зазначив, що уряд, канцлер і МЗС перебувають у тісному контакті з обома сторонами.

Зайберт укотре запевнив у цілковитій підтримці суверенітету і територіальної цілісності України, куди належить також право судноплавства у Керченській протоці. "Вільний прохід кораблів в Азовському морі має бути забезпечено", - наголосив він.

Прес-секретар Меркель також нагадав про ставлення Берліна до незаконної анексії Криму. Що стосується будівництва Керченського моста, то його ФРН також вважає незаконним, оскільки "Україна не брала в ньому участі".

Представник МЗС ФРН Райнер Бреуль сказав, що уряд вимагає зняття заборони на прохід кораблів в Азовському морі та Керченській протоці. "Ми вимагаємо вільного судноплавства у Керченській протоці", - сказав він. "Блокада моря неприйнятна", - заявляють в МЗС.

Нагадаємо, ВМС ЗС України 25 листопада повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт.

ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

Водночас у ФСБ Росії заявляють, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".

ВМС України оприлюднили правовий коментар, вказуючи, що відповідно до статей 17, 38 Конвенції ООН із морського права (далі - Конвенція ООН) та статті 2 Договору між Україною та Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки (далі - Договір), військові кораблі України користуються свободою судноплавства в Керченській протоці та Азовському морі, отже вони можуть здійснювати прохід через Керченську протоку в будь-який час за умови дотримання безпеки судноплавства.

На засіданні РНБО ухвалено рішення рекомендувати ввести в Україні воєнний стан терміном на два місяці. Його мають підтримати народні депутати. Позачергове засідання Верховної Ради призначено 26 листопада на 16:00.

Топ коментарі
+9
меркельшайзы - стройте северный поток 3...
показати весь коментар
26.11.2018 15:29 Відповісти
+5
не имеет никакого оправдания - но северный поток строить не бросим...
показати весь коментар
26.11.2018 15:35 Відповісти
+4
А им видео с предыдущего поста дали послушать?
показати весь коментар
26.11.2018 15:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А им видео с предыдущего поста дали послушать?
показати весь коментар
26.11.2018 15:29 Відповісти
меркельшайзы - стройте северный поток 3...
показати весь коментар
26.11.2018 15:29 Відповісти
Все оправдания путину ищут.
показати весь коментар
26.11.2018 15:30 Відповісти
Отмазки и игра Меркель на поле пуйла.
Ощутимо отрезвить пуйла может например, приостановка строительства Северного потока-2...
Но Меркль этого никогда не сделает.
показати весь коментар
26.11.2018 15:33 Відповісти
Щас появиться какой ни будь Хуг и скажет что ничего не видели.
показати весь коментар
26.11.2018 15:33 Відповісти
Да он не Хуг, он Хугло!
показати весь коментар
26.11.2018 16:17 Відповісти
меркельша - комсомолка ГДР...
показати весь коментар
26.11.2018 15:34 Відповісти
тазиком отШтазиная
показати весь коментар
26.11.2018 19:04 Відповісти
не имеет никакого оправдания - но северный поток строить не бросим...
показати весь коментар
26.11.2018 15:35 Відповісти
***** ляпотное:"Житие мое..."
А дальше все мужики в курсе про пса сердящего... Как с ***** сценарий писан
показати весь коментар
26.11.2018 19:08 Відповісти
Советую им отпустить мовчки с компенсацией наши корабли в Мариуполь, а то придется убираться с Крыма.
показати весь коментар
26.11.2018 15:35 Відповісти
Применение вооруженного насилия российскими войсками не имеет никакого оправдания, - Германия о взятии штурмом рейхстага в Берлине....
показати весь коментар
26.11.2018 15:37 Відповісти
да не следить надо, орки уже наследили, а реагировать и к тому же быстро.
показати весь коментар
26.11.2018 15:41 Відповісти
Германия озабоченно дудит в трубу СП2. Отакi от нiмецькi трембiти.
показати весь коментар
26.11.2018 15:41 Відповісти
СП2 то вже навіть не труба - то цілий ВУВУЗЕЛ!!!
показати весь коментар
26.11.2018 19:10 Відповісти
Так. Це нiмецька нацiональна вувузела.
показати весь коментар
26.11.2018 19:21 Відповісти
Складається враження, що Анжелка згадала своє комсомольське-штазі минуле та почергово то в вувузел дме, то відсмокчує шкіряно-нафтогазову флейту *****! Та лише стурбованість демонструє... Клімакс турбує? Чи разєйськи *********** загризають? Чи її турбує, що на Німеччині шпилів не менше ніж у туманному Альбіоні? А може таки молодісь згадала, коли німецькі дівчата самі спокушали солдатів СА з ГСВГ, а тоді бігли у поліцію та кричали про згвалтування?! Та поки що Анжелка лише дає *****!
показати весь коментар
27.11.2018 10:55 Відповісти
Операция "Лолита" хряка не спасет.
показати весь коментар
26.11.2018 15:44 Відповісти
Ну, так рАссия и есть "гарант", или к ней уже обращалась?
показати весь коментар
26.11.2018 15:46 Відповісти
НИ КАКОГО ОПРАВДАНИЯ!!!!
Но "Северный поток 2 строить будем".
Долг платежом красен. Москва вырастила нашего фюрера Гитлера, а мы вырастим их фюрера Путина.
показати весь коментар
26.11.2018 15:55 Відповісти
Москва Гитлера вырастила в благодарность за выращивание Германией чЛенина. Теперь немцы ***** взращивают?
показати весь коментар
27.11.2018 11:00 Відповісти
100%.
показати весь коментар
27.11.2018 11:24 Відповісти
Это гвоздь в крышку гроба потокам мимо Украины. ********* теперь недоговороспособна и любые ее договора и гарантии ничего не стоят. Теперь никакая Меркель не сможет сказать, что владимир ей пообещал не прекращать транзит через нашу трубу и Трамп раздавит санкциями тех кто влез в тему северного потока.
И это только начало
показати весь коментар
26.11.2018 15:57 Відповісти
Знову озабоченні
показати весь коментар
26.11.2018 16:03 Відповісти
Геї... чи як там їх по-нашому?
показати весь коментар
26.11.2018 19:12 Відповісти
а кроме осуждения будет реальная помощь
показати весь коментар
26.11.2018 16:06 Відповісти
Никогда еще Германия не качала из трубы росиийский газ с таким негодованием!
показати весь коментар
26.11.2018 16:19 Відповісти
Перед тим, як бризкати слиною щось в бік Європи, в Україні треба припинити робити ось це, цитата із "epravda.com.ua":
-------------
у 2017 році імпорт російських товарів виріс на 40% (з 5,1 млрд доларів до 7,2 млрд доларів).

Найбільшу частку в ньому займають нафту, добрива і чорні метали.

Крім того, в минулому році на 161% зросли вартісні поставки залізничних локомотивів і на 191% - свинцю з Росії. Імпорт мінеральних продуктів зріс на 42,9%.

Експорт товарів з України в Росію в 2017 році в порівнянні з 2016 роком зріс на 10% (з 3,5 млрд доларів до 3,9 млрд доларів).

У минулому році Україна більше продавала мінеральної та хімічної продукції, машин і обладнання. Також з України вирушило на 163% більше жирів рослинного і тваринного походження.
----------------
показати весь коментар
26.11.2018 16:36 Відповісти
Когда к Вам нагрянут кацапы и Вам придется кровью брызгать, Вы и вспомнить не успеете, как про нашу слюну шутили.
показати весь коментар
26.11.2018 17:17 Відповісти
Вони вже нагрянули і вбили понад 10 тисяч людей. А влада з ними торгує. Невже хтось повірить, що це не влада закуповує там нафту і добрива мільйонами тон, а "пересічні громадяни"?
показати весь коментар
26.11.2018 17:38 Відповісти
Ви літак свого президента вже отримали, чи все ще слиною бризкаєте? Чи то не Ваш президент, а Ви там в Польщі героїчну оборону на далеких підступах тримаєте?
показати весь коментар
26.11.2018 17:46 Відповісти
Ти чудово знаєш, що я громадянин України. Але я відповім.
Ти мелеш хєрню. Бо забрати у ворога власний літак - це те саме, що забрати у ворога власний Крим і Донецьк. Але це далеко не те саме, що продовжувати торгувати з ворогом через кордон з Харківською, Сумською чи Чернігівською областю, в той час, як через кордон з Донецькою і Луганською областями ворог одночасно везе танки, снаряди і ракети.
показати весь коментар
26.11.2018 17:56 Відповісти
Я досьє на форумчан не збираю. Якщо Вам цікаво - я ще до 2014 нічого з російських товарів не купував. Якщо у Вас претензії до тих, хто веде торгівлю з РФ - адресуйте їх їм.
А от Ваш палкий захист бездіяльності Європи викликає подив. Щоб не сказати більше.
показати весь коментар
26.11.2018 18:07 Відповісти
Я публікую цю цитату сьогодні третій раз. Напевно, забанять у зв'язку з військовим станом. Але може ти встигнеш прочитати.
-------------
показати весь коментар
26.11.2018 18:14 Відповісти
Ща немчура всё бросит и в преддверии зимы откажется от российского газа, затем от рынка сбыта своего автопрома и т.д., и т.п. А ещё остановят строительство «Северного потока-2». Это не просто очень большие деньги, это охрененно большие деньги. Учитывая вышеизложенное, на немчуру, скорей всего, расчитывать не стоит.
показати весь коментар
26.11.2018 16:40 Відповісти