7620 відвідувачів онлайн

Україна хоче посилення санкцій проти РФ, - Єльченко

Україна хоче посилення санкцій проти РФ, - Єльченко

Розширивши санкції проти Росії, міжнародна спільнота примусить Кремль замислитися над наслідками своїх протиправних дій.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, таку думку висловив Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко під час брифінгу в Нью-Йорку.

"Ми хотіли б посилення санкцій, оскільки санкції - це єдиний реальний засіб, здатний змусити росіян бодай задуматися над своєю поведінкою. Санкції - кусаються, попри те, що говорить уряд РФ", - сказав Єльченко.

На його переконання, дію західних обмежувальних заходів необхідно поширити на залучених до провокацій у Керченській протоці осіб.

"Ми б хотіли більшої кількості персональних санкцій, замороження рахунків росіян, залучених до недільного інциденту", - уточнив дипломат.

При цьому він наголосив, що Україна не має наміру карати санкціями пересічних росіян, а націлена саме на керівництво держави. "Ми цілимося не в російський народ, а в керівництво держави, у тих, хто віддає накази таранити українські човни, вдиратися до Донбасу й Криму. Ми мітимо в уряд Росії, а не російський народ", - зазначив Єльченко.

Як повідомлялося, ВМС ЗС України 25 листопада повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт.

Водночас ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

Своєю чергою у ФСБ Росії заявляють, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".

ВМС України оприлюднили правовий коментар, вказуючи, що відповідно до статей 17, 38 Конвенції ООН із морського права (далі - Конвенція ООН) та статті 2 Договору між Україною та Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря і Керченської протоки (далі - Договір), військові кораблі України користуються свободою судноплавства в Керченській протоці та Азовському морі, отже вони можуть здійснювати прохід через Керченську протоку в будь-який час за умови дотримання безпеки судноплавства.

На засіданні РНБО ухвалено рішення рекомендувати ввести в Україні воєнний стан терміном на два місяці. Народні депутати підтримали доповнений законопроект, що передбачає введення воєнного стану на 30 днів у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.

Топ коментарі
+8
Я работаю на УЗ и вижу сколько кацапских грузовых вагонов тут катается. Уголь вообще составами прут. Отсюда вопрос. Как страна, во всю торгующая с агрессором может хотеть, чтоб другие вводили санкции???
показати весь коментар
27.11.2018 08:46 Відповісти
+7
Санкции ЕС если и будут то минимальные, допустим против командования ФСБ, другое непонятно почему власти Украины сами не введут санкции показав пример а просят это зделать других.
показати весь коментар
27.11.2018 08:30 Відповісти
+7
може, для початку, в Україні навести порядок з кацапським бізнесом....
показати весь коментар
27.11.2018 08:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Санкции ЕС если и будут то минимальные, допустим против командования ФСБ, другое непонятно почему власти Украины сами не введут санкции показав пример а просят это зделать других.
показати весь коментар
27.11.2018 08:30 Відповісти
вообще-то ввели. но зрадофилам как-то неприятно об этом вспоминать...
показати весь коментар
27.11.2018 08:31 Відповісти
може, для початку, в Україні навести порядок з кацапським бізнесом....
показати весь коментар
27.11.2018 08:31 Відповісти
в смысле "сраной метлой"?
показати весь коментар
27.11.2018 08:32 Відповісти
кацапський тютюновий Мегаполіс просто змінив назву і продовжує монопольно торгувати по всій Україні тютюновими виробами..... А мегаполіс - це одне з підприємств фсбшного меркурія(для прикладу співвласник Меркурія , є власником заводу ім.Дєгтярьова)
показати весь коментар
27.11.2018 08:39 Відповісти
С этой многоходовочки как спаршивой овцы хоть шерсти клок
показати весь коментар
27.11.2018 08:32 Відповісти
КАКОЙ результат дали существующие санкции? В чем положительный эффект для Украины?
показати весь коментар
27.11.2018 08:34 Відповісти
Вдумайтесь. Этот человек был назначенцем Януковича в ключевую для него страну, в которую он в результате и сдрыснул. Был официальным представителем Януковича в Кацапии, слушал ***** на официальных приемах и пил шимпанськэ за его здоровье с Лошадью на приемах в Наркомате иностранных дел Козломордии. И лидеры и дипломаты мира это прекрасно знают! Что они думают об Украине и требовании санкций, звучащих от этого человека?
показати весь коментар
27.11.2018 08:36 Відповісти
Южмаш саьжал РАБссию ракетами разных типов в ССре дохлом.Сеглдня на РАБссии падает ВСЁ подряд,даже плавДОк сделанный в Швеции для дохлого совка и тот упал,правда без космонавтов.
Лима Рогозин позавчера предал РАБссию..
70 % военнокосмической отрасли РАБссии это ХЛАМ Спасибо Димон
показати весь коментар
27.11.2018 08:37 Відповісти
Дипломаты Украины за 5 лет опустили РАБссию Плешивого Педофила ниже погреба,и это правильно....,на втором месте Сашка Глебыч Невзоров....
показати весь коментар
27.11.2018 08:39 Відповісти
Україна хоче посилення санкцій проти РФ, - Єльченко - Цензор.НЕТ 9902
показати весь коментар
27.11.2018 08:42 Відповісти
А также чтобы ее корабли любые свободно плавали через керченский пролив туда сюда, сколько влезет.
показати весь коментар
27.11.2018 08:42 Відповісти
корабли ходят, а не плавают... плавает дерьмо
показати весь коментар
27.11.2018 08:53 Відповісти
+ буду теперь правильно
показати весь коментар
27.11.2018 09:29 Відповісти
странно, но стреляли простые кацапы, отвечать должны все, если головы не работают.А для высшего состава должна быть ГААГА.
показати весь коментар
27.11.2018 08:45 Відповісти
Я работаю на УЗ и вижу сколько кацапских грузовых вагонов тут катается. Уголь вообще составами прут. Отсюда вопрос. Как страна, во всю торгующая с агрессором может хотеть, чтоб другие вводили санкции???
показати весь коментар
27.11.2018 08:46 Відповісти
ну это понятно - а по углю это точно к Насинню...
показати весь коментар
27.11.2018 09:05 Відповісти
а до каких пор Украина будет торговать с кацапией?!
показати весь коментар
27.11.2018 08:47 Відповісти
Україна хоче посилення санкцій проти РФ, - Єльченко - Цензор.НЕТ 2445
показати весь коментар
27.11.2018 08:47 Відповісти
ЧУШЬ это ("усиление санкций")! ТОРГОВЛЯ С ВРАГОМ ПРЕСТУПНА и БЕСПРИНЦИПНА (когда одних убивают, другие навариваются финансируя или снабжая УБИЙЦ). Люди ВЫ ДУРАКИ, если не понимаете такие простые истины и СОУЧАСТВУЕТЕ в этом, если терпите такую вопиющую БЕСПРИНЦИПНОСТЬ! Если не ВОЙНА, тогда полный БОЙКОТ и БЛОКАДА (в том числе тех стран, которые нарушают этот БОЙКОТ и БЛОКАДУ)!
показати весь коментар
27.11.2018 08:49 Відповісти
Потому РАБссия и напала на украинские корабли с буксиром?ты когда думать научишься?
показати весь коментар
27.11.2018 08:55 Відповісти
Пойди в ближайший Эпицентр или Эльдорадо и посмотри там где сделаны товары. Практически всё из рашки. Даже китайские товары от кацапских дистрибьюторов.
показати весь коментар
27.11.2018 09:07 Відповісти
с умение думать, мыслить и анализировать у меня все в порядке ("красный диплом" физмата не просто так получил), вы прежде, чем обвинять других в глупости про себя не забывайте
показати весь коментар
27.11.2018 09:35 Відповісти
а на корре шо, лишили кремлеботов возможности заработать на кусок хлеба? - автроизация невозможна!
показати весь коментар
27.11.2018 08:49 Відповісти
Сайт тот для долбодятлов РАБссии,типа быдлокопытные там свои треннинги проводят Почему подлодка Курск и плавДок РАБссии не утонули
показати весь коментар
27.11.2018 09:00 Відповісти
это да, но с другой стороны, всегда приятно вставить пару пистонов зазевавшемуся аленю
показати весь коментар
27.11.2018 09:44 Відповісти
Торговля Украина-ЕС Возросла до 42 %,потому быдлокопытная РАБссия и хочет закрыть торговые порты Мариуполя и Бердянска,логика подсказывает,что Быдло Мавзолейное обиделось на Рината Ахметова
показати весь коментар
27.11.2018 08:52 Відповісти
Ну, то начните вводить санкции в Украине. Ведите санкции против кацапских банков и торговых сетей, пусть кацапы побегают по миру со своими товарами. На сегодня Украина самый большой потребитель товаров из эрефии. По-сути, мы спасаем их от санкций наложеных цивилизованым миром. Даже китайские товары поступают в Украину через рашку.
показати весь коментар
27.11.2018 09:02 Відповісти
оно конечно, пусть военное положение, лишь бы не трогать каацапский бизнес в Украине.
показати весь коментар
27.11.2018 09:08 Відповісти
Если мордор не задумался о последствиях своих действий до сегодняшнего дня - не думаю, что дополнительные санкции сильно изменят их точку зрения. Не тот случай. Вводить санкции конечно нужно, чтобы перекрыть им вентиль поступления валюты, но надеятся, что это изменит их видение ситуации по меньшей мере глупо. Да и западные партнеры не очень горят желанием санкции ужесточать. Как там, кста северный поток 2?
показати весь коментар
27.11.2018 09:09 Відповісти
Cлухала вчора виступ пана Єльченко на РБ ООН - беззубо, без підкреслення, англійська поганенька, вілео не показали, переговори окупантів не включили...Невже в Україні немає патріотів з гарною освітою, з гарною англійською?За державу соромно...
показати весь коментар
27.11.2018 09:21 Відповісти
Патриоты не имеют доверия у чиновников и родственных связей.
показати весь коментар
27.11.2018 09:31 Відповісти
Мабуть немає. Всі патріоти палять шини паеред АП і разом з ху*лом "мочать" президента України. Вчора у ВР був бенефіс "патріотів" . Один з вилами друга з косою..
показати весь коментар
27.11.2018 10:50 Відповісти
"англійська поганенька" - він же ж працював раніше послом у мацкві, отже російська - його перша іноземна. англійська явно друга
показати весь коментар
27.11.2018 11:07 Відповісти
А по темі статті - Україна ВИМАГАЄ посилення санкцій!
Та поставте ж когось молодого, бадьорого, патріотичного в те ООН!
показати весь коментар
27.11.2018 09:25 Відповісти
поставят как всегда удобного. Для начало нужно во власть поставить бодреньких и патриотичных.
показати весь коментар
27.11.2018 09:32 Відповісти
DASKA Act (S. 3336) будет принят. Только в нем одном достаточно ссанкций, чтоб потопить рашу.
K coжалению, новый cocтав Конгресса заработает только 3 января 2019, придется подождать.
показати весь коментар
27.11.2018 09:54 Відповісти
Я б теж хотів. Треба працювати в цьому напрямку..
показати весь коментар
27.11.2018 10:48 Відповісти
Ага, санкции ......Госдеп призывает Путина и Порошенко начать прямые переговоры из-за ситуации в Керченском проливе. Только и всего.
Хотя какие могут быть переговоры с агрессором?! Путин давно уже перешел все границы, на каждом шагу нарушает международное право. Можно подумать что если с ним поговорить, то он перестанет это делать.

Очередное лицемерие от Запада.
показати весь коментар
27.11.2018 10:53 Відповісти