11738 відвідувачів онлайн
17 852 91

Константинополь вирішив розпустити Архієпископство РПЦ у Західній Європі

Константинополь вирішив розпустити Архієпископство РПЦ у Західній Європі

Таким чином було скасовано Патріарший Томос 1999 року.

Вселенський Патріархат вирішив розпустити Архієпископство Російської православної церкви в Західній Європі. Відповідне рішення ухвалив Священний Синод Вселенського Патріархату на Фанарі, пише Оrthodoxie, передає Цензор.НЕТ із посиланням на lb.ua.

Зазначається, що таким чином було скасовано Патріарший Томос 1999 року.

22 січня 1971 року Константинопольський патріархат відновив свою юрисдикцію над парафіями колишнього російського Західноєвропейського екзархату, перетворивши його на Російську православну архієпископію Західної Європи.

19 червня 1999 року Томосом Константинопольського патріарха Варфоломія I підтверджувалося перебування архієпископії під омофором Константинопольського патріарха і відновлювався її статус екзархату.

Топ коментарі
+60
це добре, все що пов"язано з росоією - повинно бути знищено!!!
показати весь коментар
28.11.2018 09:48 Відповісти
+52
Константинополь вирішив розпустити Архієпископство РПЦ у Західній Європі - Цензор.НЕТ 7771
показати весь коментар
28.11.2018 09:51 Відповісти
+38
Ну що,кацапня,хрестовий похід на Константинополь за вєру, #уйла і атєчество організовувати будете ... Із аскарбльонних іхтамнєтов ...
показати весь коментар
28.11.2018 09:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
це добре, все що пов"язано з росоією - повинно бути знищено!!!
показати весь коментар
28.11.2018 09:48 Відповісти
Константинополь вирішив розпустити Архієпископство РПЦ у Західній Європі - Цензор.НЕТ 4449
показати весь коментар
28.11.2018 09:56 Відповісти
Сверх супер высказывание величайшего философа времен ху@ла.
показати весь коментар
28.11.2018 14:08 Відповісти
апологет, однако
показати весь коментар
28.11.2018 17:06 Відповісти
чого?! знищення - теж різним буває - фізичним- це погано,
а от юридично, як в новині - це добре!!!
а про упц мп - як ви сказали це вірно - і це треба просувати серед вірян упц мп!
показати весь коментар
28.11.2018 10:00 Відповісти
Так и не будут теперь ходить! Кто же к сектантам захочет ходить молиться-это же богохульство! Надо ходить в Истинную Украинскую Церковь.
показати весь коментар
28.11.2018 10:06 Відповісти
ГУНДЯЕВ мыли веревку,сейчас ПЛЕШИВЫЙ АНТИХРИСТ тебе свечу в дупу вставит !!!!!
показати весь коментар
28.11.2018 11:19 Відповісти
Так может не веревку мьілить надо?
показати весь коментар
28.11.2018 12:44 Відповісти
так свечи с воска -больше ничего мылить не надо,токо веревку
показати весь коментар
28.11.2018 12:49 Відповісти
Мылить надо все !
показати весь коментар
28.11.2018 15:06 Відповісти
Не підуть до тих храмів одні, то можуть піти інші чисто з прагматичних міркувань: без великої черги обряд справити, свічку якусь без штовханини поставити тощо.
Чекати чогось кардинального не доводиться. Усе покаже час.
показати весь коментар
28.11.2018 10:48 Відповісти
С таким же успехом они могут поставить свечку в вокзальном сортире, если им не важен результат.
показати весь коментар
28.11.2018 12:56 Відповісти
Якщо під результатом мається на увазі реально отримане повідомлення з небес про правильно встановлену свічку і виконаний обряд або факт дійсно якогось чуда, яке збулося чи ось-ось збудеться, то, мабуть таки треба йти саме до такої церкви, яка функціонує під Вселенським патріархатом.
Якщо ні - то байдуже, яка церква. Багато хто ходить до них аби ходити.
показати весь коментар
28.11.2018 13:27 Відповісти
Не УПЦ МП, а рюцкая секта.
показати весь коментар
28.11.2018 12:49 Відповісти
Константинополь вирішив розпустити Архієпископство РПЦ у Західній Європі - Цензор.НЕТ 4744
показати весь коментар
28.11.2018 12:53 Відповісти
А теперь они получают официальны статус жопарха. Теперь они жопархат.
показати весь коментар
28.11.2018 09:48 Відповісти
Давно пора
показати весь коментар
28.11.2018 09:50 Відповісти
Константинополь вирішив розпустити Архієпископство РПЦ у Західній Європі - Цензор.НЕТ 7771
показати весь коментар
28.11.2018 09:51 Відповісти
Ну що,кацапня,хрестовий похід на Константинополь за вєру, #уйла і атєчество організовувати будете ... Із аскарбльонних іхтамнєтов ...
показати весь коментар
28.11.2018 09:53 Відповісти
турки через проливы не пустЮт...
показати весь коментар
28.11.2018 10:02 Відповісти
Щось не видно тут запаребриків. Ось вам ціна вашого НамКришу. Далі буде.
показати весь коментар
28.11.2018 09:54 Відповісти
рпц остаточно оформлюється як мокшанська секта. Це добре.
показати весь коментар
28.11.2018 09:55 Відповісти
Яка ж сумна новина
показати весь коментар
28.11.2018 09:55 Відповісти
та стерпит канешна ,новых фублей на ней напечатают многа-многа
показати весь коментар
28.11.2018 10:05 Відповісти
Вы о чем?
показати весь коментар
28.11.2018 10:07 Відповісти
Тарас Антонов, это вы вспомнили умняки Сталина по поводу "дивизий Ватикана"? В 1953 упырь Йося всё быстро "понял", дойдёт и до вас в своё время...
показати весь коментар
28.11.2018 10:24 Відповісти
енота запускайте))
показати весь коментар
28.11.2018 09:55 Відповісти
Константинополь вирішив розпустити Архієпископство РПЦ у Західній Європі - Цензор.НЕТ 3214
показати весь коментар
28.11.2018 10:16 Відповісти
ахаха - хорошая новость
долой гундяйство!!!
показати весь коментар
28.11.2018 09:56 Відповісти
Рассадник криворукой гэбни прикрыли?? ох яке лихо ..
показати весь коментар
28.11.2018 09:57 Відповісти
Допистелись
показати весь коментар
28.11.2018 09:58 Відповісти
Наступление на Мавзолейное быдлокопытное быдло идет по всем фронтам...
показати весь коментар
28.11.2018 09:58 Відповісти
щелкнул по носу рпц....
показати весь коментар
28.11.2018 09:58 Відповісти
Совпадєніє.....!?
показати весь коментар
28.11.2018 09:59 Відповісти
Эльвира ********** готовит устранение Путлера.
Андрей Тюняев.Ютьюб.
показати весь коментар
28.11.2018 10:00 Відповісти
Тюняев шизофреник, конспиролог и академик самого себя. У него сфера над землей в виде фужера и вокруг все роботы.
показати весь коментар
28.11.2018 10:39 Відповісти
Никто не может служить двум господам: ибо или одного будет ненавидеть, а другого любить; или одному станет усердствовать, а о другом нерадеть. Не можете служить Богу и маммоне.
Мф. 6:24
показати весь коментар
28.11.2018 10:00 Відповісти
мокшанский бох в мавзалее лежит как живой.Теперь кацапы могут ему молиться или гундяю.с ****** или петуху с навоза слепленного. Вариантов теперь у них много!
показати весь коментар
28.11.2018 10:09 Відповісти
Гундяеяй в 2016 году проигнорировал Всеправославный Собор на Крите,а русская пропаганда критский Собор назвал "Волчим"на всеуслышание.Изыди Гундяев Поганый.Этот текст можно читать, как рэп и даже подтанцовывать: "Ух-ха, ух-ха, ух-ха, казачок!"Бгг. Раньше гундяевскому попу давали рупь, а теперь в морду дадут))Четыреста раз салом по гундяевской морде.
показати весь коментар
28.11.2018 10:00 Відповісти
русафооообия!!!
Константинополь вирішив розпустити Архієпископство РПЦ у Західній Європі - Цензор.НЕТ 4245. путенпамаги!!!
показати весь коментар
28.11.2018 10:01 Відповісти
Це чмо десь із Кропивницького. Зрадив своїх дідів, прадідів. На тому світі вони його підсрачниками будуть проводжати в пекло.
показати весь коментар
28.11.2018 14:11 Відповісти
Таке что може бути тільки з Кіровограда!
показати весь коментар
28.11.2018 14:55 Відповісти
Казламордые с христианством не имеют ничего общего. Христианство это человеколюбие, смирение и т.д. А кацапов это орда, сатанисты
показати весь коментар
28.11.2018 10:01 Відповісти
хорошо то как,да кацапня?теперь надо шаманство по новой возрождать .опять же ввп подымется-бубнов много придется выпустить
показати весь коментар
28.11.2018 10:03 Відповісти
им не привыкать и них есть "дежурня вера" - комунизьмь! и членин в мавзолее лежит.... вата находу переобуется....
показати весь коментар
28.11.2018 10:13 Відповісти
Так оно уже давно возрождено. Рашафюрер своего Гундяя только доит на ту деньгу, что пока капала с приходов Украины и Западной Европы. А советы получать и причащаться прется на Алтай к личному шаману
показати весь коментар
28.11.2018 15:17 Відповісти
Только одна Церковь наносит серъезные и чувствительные удары по руснявым - рассаднику мирового терроризма!!
показати весь коментар
28.11.2018 10:03 Відповісти
Распущенные эти масковские попы уже давно, гомики в рясах. Теперь их не распустили, а просто разогнали то кодло
показати весь коментар
28.11.2018 10:04 Відповісти
да, теперь гебне будет намного сложней собирать информацию
показати весь коментар
28.11.2018 10:04 Відповісти
Да, РПЦ и всякие ихние типа,,культурные центры,, - не что иное, как резидентура ФСБ
показати весь коментар
28.11.2018 15:19 Відповісти
Вот и ладненько...)))
показати весь коментар
28.11.2018 10:08 Відповісти
Гнати в три шиї московських попів з парафій Західної Європи,вони всі офіцери ФСБ в рясах з конкретними завданнями від свого Х-ла.
показати весь коментар
28.11.2018 10:09 Відповісти
Продолжаем пальцы веером, козломордые...
показати весь коментар
28.11.2018 10:10 Відповісти
Да у них эти пальцы срослись - копыта получились.
показати весь коментар
28.11.2018 11:25 Відповісти
Кацапський ***********😁
показати весь коментар
28.11.2018 10:12 Відповісти
"Саюс ріжіх распущін!" )))))
Наступним кроком має стати скасування угод цивілізованих країн з московією про визнання кордонів московії. Поза як, де-факто, їх і без того мало хто визнає, з огляду на "стурбованість" за героїчне захоплення українського буксира.
показати весь коментар
28.11.2018 10:14 Відповісти
Осталось отлучить от церкви РПЦ.
показати весь коментар
28.11.2018 10:14 Відповісти
если для кацапов в целом это плохо, то значит для всех цивилизованных стран - хорошо, хотя я в их сектанских епископствах и прочих омофорах не разбираюсь совсем.
показати весь коментар
28.11.2018 10:17 Відповісти
Константинополь вирішив розпустити Архієпископство РПЦ у Західній Європі - Цензор.НЕТ 6912
показати весь коментар
28.11.2018 10:17 Відповісти
https://gordonua.com/news/worldnews/nevzorov-esli-v-rpc-budut-hamit-konstantinopolyu-dalshe-moskovskoe-patriarshestvo-budet-uprazdneno-kak-takovoe-488893.html Невзоров: Если в РПЦ будут хамить Константинополю дальше, московское патриаршество будет упразднено как таковое
показати весь коментар
28.11.2018 10:22 Відповісти
сначала кирюха гундяев стал пылетряхом, потом ********* гундяевым,
тяперичя оно просто гэбнявая кремлять
показати весь коментар
28.11.2018 10:24 Відповісти
бизнес .
показати весь коментар
28.11.2018 10:24 Відповісти
а нам потрібно бути уважними ....щоб біля Почаєвської лаври не зявилися зелені чоловічки...
показати весь коментар
28.11.2018 10:27 Відповісти
На данный момент это просто заявления, и по Украине в том числе. Константинополь сказал - Московского патриархата в Украине больше нет, Московский патриархат сказал - а мы тут есть, и пока они тут есть, таки они тут есть, сколько бы решений Константинополь не принимал. Это как бесконечные решения - Крым это Украина. А Россия говорит, что Крым это Россия, и таки она контролирует его. Так что все эти решения - это хорошо, но - Московского патриархата в Украине не будет не тогда, когда будет принято очередное решение Константинополя, что его в Украине нет, а тогда, когда его реально в Украине не будет. Пока же МП в Украине фактически есть, МП в Украине фактически есть. Вот такая реальность.

Вот когда будут кроме слов будут действия, тогда другое дело.
показати весь коментар
28.11.2018 10:27 Відповісти
Т.е уничтожение архиепископства рпц в Европе - это не действие?))) Так и ватники, как вижу в Украине еще есть, пока. Действия будут
показати весь коментар
28.11.2018 10:31 Відповісти
и таки она контролирует его

Ну, бомжи завалившиеся жить на чужую дачу тоже типа контролируют её. Но от этого дача их собственностью не станет.
показати весь коментар
28.11.2018 13:59 Відповісти
Константинополь вирішив розпустити Архієпископство РПЦ у Західній Європі - Цензор.НЕТ 2038
показати весь коментар
28.11.2018 10:28 Відповісти
Ну вот и ладненько. рпц вернулось в свое привычное состояние - изолированной от внешнего мира секты).
показати весь коментар
28.11.2018 10:29 Відповісти
Коли похід проти москальської нехристі?
Константинополь вирішив розпустити Архієпископство РПЦ у Західній Європі - Цензор.НЕТ 4758
показати весь коментар
28.11.2018 10:41 Відповісти
Отличная новость.
показати весь коментар
28.11.2018 10:45 Відповісти
Ликвидация россии идет полным ходо и по всем направлениям...
показати весь коментар
28.11.2018 10:50 Відповісти
Гонють мацковских попов отовсюду, аки бешенных псов.
показати весь коментар
28.11.2018 10:57 Відповісти
И одним махом все православные Западной Европы лишились Вселенского благословения, если будут продолжать посещать филиалы РПЦ в Лондоне, Париже, Гааге, Цюрихе и Брюсселе. Кирюшка, нужно думать бестолковкой перед тем, как запрещать пастве молиться в святых Богоугодных местах. Даже скунс, брызнув вонючей струёй, сбегает в кусты, а не продолжает пучить глазки и дуть щечки, утверждая, что весь мир вокруг неправильно пахнет. ))) А ты?
показати весь коментар
28.11.2018 11:15 Відповісти
///
На данный момент эта Архиепископия РПЦ имеет 65 приходов, 32 общины, 11 действующих церквей, 2 монастыря, 7 скитов - во Франции (40 приходов), Бельгии, Нидерландах, Великобритании, Германии, Норвегии, Швеции, Дании, Италии и Испании.
показати весь коментар
28.11.2018 11:46 Відповісти
Ну и где этот вчерашний Фома неверущий, Старий Кiнь?)
показати весь коментар
28.11.2018 11:56 Відповісти
Йде зачистка Західної Європи від гебіської нечесті.
показати весь коментар
28.11.2018 11:57 Відповісти
Благая весть.
показати весь коментар
28.11.2018 12:06 Відповісти
Наступним має бути рішення про автоматичний перевід всіх віруючих у українську автокефальну...Так і записати - перегнати це стадо вірних з одного пасовиська на інше...
показати весь коментар
28.11.2018 12:22 Відповісти
Догавкалися москалики...
показати весь коментар
28.11.2018 12:24 Відповісти
ЭТО СВЯТОЕ РЕШЕНИЕ !!!
показати весь коментар
28.11.2018 12:32 Відповісти
Как сказал Невзоров,если гундяев будет дальше хамить,то Варфоломей отменит патриаршество в россии и приходы рпц войдут в Великую украинскую православную церковь.
показати весь коментар
28.11.2018 12:35 Відповісти
Ой пойду гляну шо там на свинособачьих сайтах делается...)))
показати весь коментар
28.11.2018 12:37 Відповісти
Как в Константинополе представляют механизм лишения Томоса? Приедут и заколотят храмы? Отберут иконы и утварь? Распропагандируют? Да ********** всё равно куда ходить на инструктажи и где бесогонить! Для них не изменится ровным счетом ничего.
показати весь коментар
28.11.2018 13:01 Відповісти
Недавно, 24.11.2018 року зустрічався з родичами. І ось одна молода далека родичка начала займатися пропогандою. Вона всім почала говорити, що ходити треба в церкву московського патріархату, що тільки там є Божа благодать. Її ніхто не підтримав і вона відійшла дуже зла від нас і більше не підхлдила. Серед нас були віруючі, але були і не дуже обізнані в цьому питання, та слово москва уже всім коробить. А ось недавно ще був випадок уже в Києві, про це є вірш мого знайомого. Доповню, що ці небожники почали велику пропаганду серед населення. А де наші органи?

КИЇВСЬКА ЛАВРА
У жовтні в Києві були
Із Миколаєва знайомі,
Та в Лавру якось забрели
Де є святині всім відомі.

До них бабуся підійшла,
Що в храмах тих працює
Зраділа, що своїх знайшла
Мов з нечистю бідна воює.

Просила їй допомогти
Цю лавру з нею захищати
Залишити ікони та хрести
Велить таке Росія-мати.

Від кого Лавру захищати?
Відповіли мої знайомі.
Знов печенігів вичищати,
Які ще їм з історії знайомі?

Господь та батюшка хотів
Щоб захищали всі набожні.
Але вам чорт на спину сів,
Кричала бабка, ще й безбожні.

З московії агресія у Лаврі тій
Що українці давно збудували,
На нашій, на землі святій
Хіба, щоб з РПЦ там панували?

Геть з України москалі !!!
Без вас тут буде мир і спокій.
Ви завжди з бісом і є злі
Та вижимали з нас всі соки.
15.11.2018Анатолій Березенський
показати весь коментар
28.11.2018 14:26 Відповісти
России не место в цивилизованном мире. Да и, вообще, в мире.
показати весь коментар
28.11.2018 14:48 Відповісти
черговий ятаган в ж**опу кацапсинів )))
показати весь коментар
28.11.2018 18:56 Відповісти
кацапи - приготуватись до шаблюки !!
показати весь коментар
28.11.2018 18:57 Відповісти