Долар дорожчає через психологічний тиск, - Нацбанк

Ситуація на готівковому валютному ринку на сьогодні є результатом зумовленого останніми новинами психологічного чинника. Про це повідомляє прес-служба Національного банку, інформує Цензор.НЕТ.
"Для забезпечення стабільності на валютному ринку НБУ продовжує уважно стежити за його станом і в разі необхідності виходитиме з інтервенціями для згладжування надмірних курсових коливань. Національний банк має для цього достатньо ресурсів - обсяг міжнародних резервів на сьогодні сягає 17,8 млрд доларів", - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, Нацбанк продовжує дотримуватися політики гнучкого курсоутворення, за якого курс гривні визначає ринок.
"Ситуація на готівковому валютному ринку на сьогодні є результатом зумовленого останніми новинами психологічного чинника", - заявили в НБУ.
"Ми очікуємо, що після послаблення його тиску конкуренція серед учасників ринку зумовить зменшення маржі на проведення операцій з обміну валюти, і курс гривні на готівковому ринку знову повернеться до ринкового рівня, визначеного фундаментальними чинниками", - зазначила прес-служба регулятора.
Нагадаємо, 28 листопада котирування гривні до долара на міжбанку станом на 12:05 встановилися на рівні 28,27 - 28,3 гривні за долар.

Шо ж он такой нервный? Бо зеленый, да?
Это же вовсе не потому, что диабетная свинья ввела ВП, спугнув последних рисковых инвесторов, обрубив тем самым поток валюты в страну.