5436 відвідувачів онлайн
1 108 21

Гройсман розпочав візит до Німеччини

Гройсман розпочав візит до Німеччини

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розпочав робочий візит до Німеччини, де проведе переговори з канцлером ФРН Ангелою Меркель.

Про це написав В.Гройсан к Твіттері, передає Цензор.НЕТ.

"Розпочинаю візит до Німеччини. Матиму велику кількість зустрічей на найвищому рівні. Моя мета - донести до керівництва нашого найбільшого в Європі партнера поточну ситуацію в Україні і нашу позицію щодо викликів, які несе російська агресія проти України", - розповів він.

"Перші перемовини з Віце-канцлером - міністром фінансів ФРН Олафом Шольцем. Завдяки фінансовій підтримці Уряду Німеччини ми реалізуємо широкий спектр проектів - від відновлення Донбасу до реформи держслужби і подальшої децентралізації. За 9 місяців року наш товарообіг з Німеччиною склав близько 6 млрд дол., причому експорт зріс більш ніж на 20%. Питома вага ФРН у зовнішньоторговельному обороті України з країнами ЄС перевищує 17%", - додав він.

Як повідомлялося, канцлер Німеччини Ангела Меркель 29 листопада проведе в Берліні переговори з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом

Гройсман розпочав візит до Німеччини 01

Гройсман розпочав візит до Німеччини 02

Топ коментарі
+3
Уявіть скільки Гройсман може з'їсти та випити. Краще не запрошуйте його
показати весь коментар
28.11.2018 16:21 Відповісти
+3
РАССКАЖЕТ БЮРГЕРАМ КАК НАДО НОЧЬЮ БЮДЖЕТ ПРИНИМАТЬ, ТАК ЧТО БЫ ВСЕМ ДОСТАЛОСЬ, ИЗ ПРИНИМАЮЩИХ КОНЕЧНО. И МНОГО ЕЩЕ ЧЕГО МОЖЕТ ПОВЕДАТЬ....
А так смысл траты денег налогоплательщиков на турне в Германию какой???
показати весь коментар
28.11.2018 16:41 Відповісти
+3
А как же военное положение? Или он у Пети отпросился? Поймёт ли ЕС такие визиты премьера во время ВП ? Или всё-таки в самоволке?
показати весь коментар
28.11.2018 16:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
заходи ко мне с ней и я расскажу фрау покруче премьера.
показати весь коментар
28.11.2018 16:18 Відповісти
Уявіть скільки Гройсман може з'їсти та випити. Краще не запрошуйте його
показати весь коментар
28.11.2018 16:21 Відповісти
а представьте сколько я простой человек могу сказать Фрау с точки зрения жителя Евросоюза, рожденной в Украине! А пожрать, лишь бы польза была!
показати весь коментар
28.11.2018 16:23 Відповісти
Це у тому випадку, якщо він вміє слухати та чути. Він розуміє німецькою: яйця, млеко, шнапс... або огірки та шотландське віскі.
показати весь коментар
28.11.2018 16:31 Відповісти
Подивіться роботи турецького фотографа, який бачить різне життя.
https://glavcom.ua/scotch/foto/propast-mezhdu-dvumya-mirami-glazami-tureckogo-fotografa-548233/g492781.html
показати весь коментар
28.11.2018 16:35 Відповісти
ТАМ У РО З Е Н Б Л Я ТА ДОМИК
показати весь коментар
28.11.2018 19:45 Відповісти
МЕРКЕЛЬ БУДЕТ В УЖАСЕ ОТ ТУПОСТИ
показати весь коментар
28.11.2018 19:50 Відповісти
показати весь коментар
28.11.2018 16:24 Відповісти
Я покажу как надо ...осуществлять визит в Германию !
показати весь коментар
28.11.2018 16:25 Відповісти
Гройсман розпочав візит до Німеччини - Цензор.НЕТ 5041
показати весь коментар
28.11.2018 16:28 Відповісти
Хоть немножко отдохнём от базарного рехформатора ...
показати весь коментар
28.11.2018 16:38 Відповісти
показати весь коментар
28.11.2018 16:41 Відповісти
Так сейчас он не нужен, вся власть у военных. Пусть покатается, посмотрит как надо руководить страной, а не базаром.
показати весь коментар
28.11.2018 20:58 Відповісти
Цікаво... в країні військовий стан, що передбачає купу роботи, а перше лице уряду полетіло у гості, щось там доносить.
показати весь коментар
28.11.2018 16:44 Відповісти
Ну , хорошо , хоть не на Мальдивы !
показати весь коментар
28.11.2018 16:52 Відповісти
В бундесі теж є де відпочити.
показати весь коментар
28.11.2018 17:06 Відповісти
Предлагаешь открыть Бухенвальд ?
показати весь коментар
28.11.2018 17:16 Відповісти
Чому б і ні. Гросіку не помішає таки лікувальний заклад. Майже як в Шаріте.
показати весь коментар
28.11.2018 17:33 Відповісти
Не все у нас так райдужно з німцями. Дві виходить що не зовсім дружні Україні країни Євросоюзу не підтримали ініціативу Австрії щодо введення посилених санкцій проти фашистського Кремля. Франція і Німеччина ганебно послалися лише на посилення дипломатії між постраждалої Україною та її лютим кривавим ворогом проклятим окупантом суверенної української землі Криму і Донбасу фашистської паРашою - Росією. Такі антиукраїнські заяви які підтримують агресора, вони зовсім не здивували український народ так як ці країни посилено спонсорують окупаційні війни цієї терористичної кацапської держави. Німеччина і Франція купують у кремля енергетичних копалин на міліарди доларів та будують гігантські газапроводи. Ну а газ і нафта це майже єдиний стратегічний експортний товар ворожої Україні паРаші і виручені від їх продажу на мільярди доларів средства вона використовує в фінансуванні своїх кривавих окупаційних війнах проти України, Сирії, Грузії, Молдови ... і багатьох країн світу. Виходить що Німеччина і Франція негласно злочинно фінансують розв'язані Росією її криваві загарбницькі війни.
показати весь коментар
28.11.2018 16:58 Відповісти
ну не с пустыми же руками к фрау ехать (хотя.... натура еврейская...)
"Киев вечерний" или торт Киевский... или трусельманы "неделька радугой" (в свое время не проданные)?
показати весь коментар
28.11.2018 17:02 Відповісти