11021 відвідувач онлайн

"Крим - це Україна, кримські води - це Україна", - посол Великої Британії Гоф

Про це заявила Надзвичайний і Повноважний посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф під час II Міжнародної конференції з морської безпеки в Києві, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Ми будемо працювати для розвитку українських ВМС, і треба чітко зазначити, що Чорне та інші моря мають передбачати використання їх різними державами, і ми знаємо наслідки порушень таких норм. Наразі ми маємо критичний момент. Ми мусимо зрозуміти, з чим має справу Україна, які загрози перед нею стоять — загрози територіальної цілісності. І ми маємо разом спрацювати, щоб домогтися дотримання міжнародного права. І насамкінець хочу заявити: Крим — це Україна, кримські води – це Україна", — підкреслила посол Британії.

За її словами, Велика Британія засуджує російську агресію у Керченській протоці.

Посол заявила, що своїми діями Росія порушила територіальну цілісність і суверенітет України, свої зобов'язання відповідно до Конвенції ООН, а також договір 2003 року між Україною та Росією про співробітництво у використанні Азовського моря та Керченської протоки.

Гоф також висловила сподівання, що РФ якнайшвидше звільнить захоплених українських моряків.

"Ми переймаємося благополуччям українських моряків і прагнемо, щоб вони якомога швидше були звільнені. Сподіваємось, що Росія так вчинить", — зазначила Гоф.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану строком на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану прийнято в зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці. В результаті незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців.

Топ коментарі
+20
я так понимаю, что фуйла спасёт только то, что этой зимой этот мост нафиг снесёт льдом...
показати весь коментар
29.11.2018 13:44 Відповісти
+18
Запам'ятай, кацапчику: у нас на звуки "чё" і "дьік" стріляють без попередження. Мекай далі.
показати весь коментар
29.11.2018 14:02 Відповісти
+16
В Мариуполе надо делать базу по стандарту нато и присылать туда натовских инструкторов побольше
показати весь коментар
29.11.2018 13:49 Відповісти

Завантаження...