7475 відвідувачів онлайн
8 150 53

Зима почалася в Україні з 23 см снігу. Очікується погіршення погоди

Зима почалася в Україні з 23 см снігу. Очікується погіршення погоди

Сьогодні, 1 грудня, в більшості областей України спостерігається сніжна і морозна погода, на дорогах ожеледиця.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише УНІАН із посиланням на Укргідрометцентр.

Зокрема, в центральних, північних, східних і деяких південних областях - сніг, місцями сильний сніг; на заході України - без істотних опадів.

1 грудня в Україні, крім західних областей, погіршення погодних умов: помірний сніг, в Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Кіровоградській, Дніпропетровській, Полтавській, Черкаській, Харківській та Київській областях місцями сильний сніг (приріст сніжного покриву висотою 6-12 см); в Приазов'ї місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, в східних, Запорізькій і Херсонській областях місцями пориви вітру 15-20 м/сек. На дорогах більшості областей ожеледиця.

"На Київщині вранці сильний сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер східний помірний. На стаціонарних постах поліції поліцейські підтримують безпеку дорожнього руху та надають допомогу його учасникам. Для прибирання вулично-дорожньої мережі залучено 1079 одиниць снігоприбиральної техніки", - повідомляє прес-служба Патрульної поліції.

За даними метеорологів, висота снігового покриву сягає 23 сантиметрів.

Топ коментарі
+26
Зима началась в Украине с 23 см снега. Ожидается ухудшение погоды - Цензор.НЕТ 1325
показати весь коментар
01.12.2018 10:59 Відповісти
+15
За "на" здесь бьют "по".
показати весь коментар
01.12.2018 10:47 Відповісти
+13
За "на", багато вже лежить "в", але до них це не доходить, раска федераска, більше немає що добавити
показати весь коментар
01.12.2018 10:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Как то неожиданно 1-го декабря....
показати весь коментар
01.12.2018 10:45 Відповісти
Хороша, годна зима
Головне не задумуватись, що після різдва прийдуть рахунки за комуналку за грудень
показати весь коментар
01.12.2018 11:49 Відповісти
За "на" здесь бьют "по".
показати весь коментар
01.12.2018 10:47 Відповісти
ти вже навчений )))))
показати весь коментар
01.12.2018 12:01 Відповісти
За "на", багато вже лежить "в", але до них це не доходить, раска федераска, більше немає що добавити
показати весь коментар
01.12.2018 10:51 Відповісти
тут и попасля кацапчик.
показати весь коментар
01.12.2018 10:55 Відповісти
"на" кажуть під.арки - правильно говорити "в"
показати весь коментар
01.12.2018 12:55 Відповісти
Внезапно, нежданно-негаданно, в первый день зимы выпал снег...
показати весь коментар
01.12.2018 10:46 Відповісти
Пора поднимать цену на газ.
показати весь коментар
01.12.2018 10:47 Відповісти
Кабмин над этим уже работает.
Это второе условие стенд-бай после бюджета-2019.
показати весь коментар
01.12.2018 10:49 Відповісти
Отставить 23 снега! Это неприемлемо.
показати весь коментар
01.12.2018 10:48 Відповісти
Досіть скігліти, беріть в руки лопату і розгрібайте кучугури
показати весь коментар
01.12.2018 11:50 Відповісти
Прошлая зима у меня прошла без единой капли даже дождя. Ну и ниже +28 я не упомню, даже ночью. Похоже, что эта зима будет такая же.
показати весь коментар
01.12.2018 10:55 Відповісти
изветно что лучше
показати весь коментар
01.12.2018 10:56 Відповісти
Та всё было нормально, пока 1 февраля не скис кондиционер... Ну и... стало дюже кошмарно. Как щас будет- неведомо.
показати весь коментар
01.12.2018 10:59 Відповісти
грустное зрелище вызывают грязные от песка египетские дома, без дождя.
показати весь коментар
01.12.2018 11:00 Відповісти
Ну, тут картинка иная, если в крупных городах, которых всего два, и то- в центре, а по окраинам- жутковастенько.
показати весь коментар
01.12.2018 11:02 Відповісти
Гана на Екваторі, там дощів в надлишку
показати весь коментар
01.12.2018 11:53 Відповісти
Это где ?
показати весь коментар
01.12.2018 11:00 Відповісти
Это Республика Гана.
показати весь коментар
01.12.2018 11:00 Відповісти
спс
показати весь коментар
01.12.2018 11:02 Відповісти
Тебе там теплее, чем нам.
Привет, Андрей!
7 футов!
показати весь коментар
01.12.2018 11:16 Відповісти
Снова услышим скулеж о неподготовленности к зиме и коварстве ее своим неожиданным приходом. Криволапы и тугодумы олигархической власти окажутся правы,а мы опять будем мучатся от их глупых действий...
показати весь коментар
01.12.2018 10:58 Відповісти
Зима началась в Украине с 23 см снега. Ожидается ухудшение погоды - Цензор.НЕТ 1325
показати весь коментар
01.12.2018 10:59 Відповісти
Ему нужно рассказть анекдот, про грузина Аваз.
показати весь коментар
01.12.2018 11:20 Відповісти
показати весь коментар
01.12.2018 11:19 Відповісти
Напевно вперше з Гигом цілком згоден...
показати весь коментар
01.12.2018 11:26 Відповісти
так как же тут лайки ставят??? на этот пост +100500!
показати весь коментар
01.12.2018 11:43 Відповісти
((((( это не УКРАИНСКАЯ еда !!!! 1000% москальская (((((
показати весь коментар
01.12.2018 14:10 Відповісти
Та ну. Кацапы самогон не гонят.
показати весь коментар
01.12.2018 14:20 Відповісти
в Києві - 10 --12 см снігу - віталька домовився))), щоби в суботу випав)
може до понеділка розтане/ПРИБЕРУТЬ!!!
показати весь коментар
01.12.2018 11:02 Відповісти
Жду Сибирский мороз под 60 градусов с 1982 года,а он остался где то в Оймяконе
показати весь коментар
01.12.2018 11:06 Відповісти
Пока -- на халяву. У китайцев еще руки не дошли.
показати весь коментар
01.12.2018 11:22 Відповісти
Зима почалася в Україні з 23 см снігу. Очікується погіршення погоди - Цензор.НЕТ 1023
показати весь коментар
01.12.2018 11:21 Відповісти
Зима почалася в Україні з 23 см снігу. Очікується погіршення погоди - Цензор.НЕТ 9345
показати весь коментар
01.12.2018 11:22 Відповісти
Зима почалася в Україні з 23 см снігу. Очікується погіршення погоди - Цензор.НЕТ 985
показати весь коментар
01.12.2018 11:35 Відповісти
Почему снег зимой -это ухудшение погоды ? Это же ЗИМА...а снег идёт,а снег идёт...
показати весь коментар
01.12.2018 11:39 Відповісти
_Снег - улучшение? Ухудшение потому, что человек оценивает погоду по воздействию на организм. Мороз, снег - враждебная человеку погода. Плохая.
показати весь коментар
01.12.2018 12:06 Відповісти
А как же - "Мороз и солнце,день чудесный !..." ?
А лыжи,а коньки,а санки ,а... Новый год ???
показати весь коментар
01.12.2018 12:15 Відповісти
_А это кажется хорошо тем, кто выходит на мороз побаловаться часок-другой. И в совсем другом свете враждебная стихия видится тем, кто проводит на морозе часов 10 или вообще вынужден бороться за выживание, иначе замёрзнет. Насмерть.
показати весь коментар
01.12.2018 12:40 Відповісти
Джека Лондона читала. Конечно же,Вы правы.
показати весь коментар
01.12.2018 12:44 Відповісти
Самое главное сейчас это парковать свои машины на дороге где снегоуборочные машины будут ехать, где стал там и оставил машину. А потом визжать что нельзя проехать или пройти.
показати весь коментар
01.12.2018 12:15 Відповісти
Нормальна погода, абсолютно. Просто в нас не дуже ******* чистити дороги, а так все влаштовує. Сніжок, морозець, не сиро.
показати весь коментар
01.12.2018 12:28 Відповісти
Яким чином "На стаціонарних постах поліції поліцейські підтримують безпеку дорожнього руху ..... https://www.facebook.com/patrolpolice.gov.ua/photos/a.1611991419069386/2191650737770115/?type=3&theater повідомляє прес-служба Патрульної поліції. Джерело: https://censor.net/ua/n3100065".
Крім Росії таких постів я ніде не зустрічав. Одного разу в Україні їх вже позакривали. Ніяк не можемо позбутись совкової спадщини.
Причина може бути одна: половина машин розбитих, не їздять і не ремонтують, а поліцейських потрібно десь пристроїти, не вулиці ж їм підмітати, тому і відправили на пости. Це так званий резерв поліцейської держави.
показати весь коментар
01.12.2018 13:56 Відповісти
ЦЕНЬЗОР , зима в Украине начинается не с САНТИМЕТРОВ , а с 15 НОЯБРЯ ((((((!!!!
показати весь коментар
01.12.2018 14:07 Відповісти
Зима почалася в Україні з 23 см снігу. Очікується погіршення погоди - Цензор.НЕТ 764 с Поздравляю любителей горных лыж с новым сезоном!
показати весь коментар
01.12.2018 21:30 Відповісти