10652 відвідувача онлайн

Червоний Хрест відправив на окупований Донбас 196 тонн гуманітарної допомоги

Червоний Хрест відправив на окупований Донбас 196 тонн гуманітарної допомоги

Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області продовольчі та гігієнічні набори.

На окупований проросійськими бойовиками Донбас надіслали понад 196 тонн гуманітарної допомоги. Про це повідомили в Держприкордонслужбі України, інформує Цензор.НЕТ.

10 вантажівок від Місії міжнародного комітету Червоного Хреста попрямували на виїзд до тимчасово окупованої території України через КПВВ "Новотроїцьке".

"Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області продовольчі та гігієнічні набори, а також лікарські препарати", - зазначили в ДПСУ.

Раніше Червоний Хрест відправив на окуповані території Донбасу понад 500 тонн гуманітарного вантажу. До цього Червоний Хрест відправив на непідконтрольну частину Донбасу 15 вантажних автомобілів із гуманітарною допомогою.

Топ коментарі
+7
Дело хорошее.......но скорее всего ,что всё достанется зверькам-сепарам.
показати весь коментар
01.12.2018 14:52 Відповісти
+7
зачем? зачем прикармливать бродячую дамбасню?
показати весь коментар
01.12.2018 14:53 Відповісти
+6
Розтащать та будуть перепродавати в три дорога. Ті кому ця допомога потрібна нічого не отримують.

Там треба спочатку навести порядок.
показати весь коментар
01.12.2018 14:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Розтащать та будуть перепродавати в три дорога. Ті кому ця допомога потрібна нічого не отримують.

Там треба спочатку навести порядок.
показати весь коментар
01.12.2018 14:52 Відповісти
Спочатку в головах лад най наведуть
показати весь коментар
01.12.2018 14:55 Відповісти
Почему же "растащат"? Нападут на грузовики, схватят товар и убегут? Э, нет. Груз официально будет размещен на складах террористов = результат договоренности красного креста и террористов.
показати весь коментар
01.12.2018 23:12 Відповісти
Дело хорошее.......но скорее всего ,что всё достанется зверькам-сепарам.
показати весь коментар
01.12.2018 14:52 Відповісти
зачем? зачем прикармливать бродячую дамбасню?
показати весь коментар
01.12.2018 14:53 Відповісти
Їм ще пояснять, що це допомога Росії.
показати весь коментар
01.12.2018 14:56 Відповісти
Червоний Хрест відправив на окупований Донбас 196 тонн гуманітарної допомоги - Цензор.НЕТ 2809
показати весь коментар
01.12.2018 16:31 Відповісти
З кацапських най жеруть
показати весь коментар
01.12.2018 14:57 Відповісти
Там точно все такие?Нафиг тогда воюют и гибнут люди?Если за пустые территории,то кем будут заселять,если смертность превышает рождаемость,а отток людей из страеы ежегодно исчесляется уже сотнями тысяч?
показати весь коментар
01.12.2018 15:17 Відповісти
Воюют, что бы террористы дальше не пошли. а так даунбасс никому не нужен.
показати весь коментар
01.12.2018 23:17 Відповісти
196 тонн снігу, щоб не мерз.
показати весь коментар
01.12.2018 14:57 Відповісти
жрите свинособаки, за наших моряков - хорошие собачки!...
так держать!...
показати весь коментар
01.12.2018 14:57 Відповісти
І ахметка, додатково отримує із бюджету України, "дотацію" за електроенергію, неху...во сєпари там себе чухають, скажу я вам, дві пенсії, гумдопомога, газ, вода, електроенергія за копійки.
показати весь коментар
01.12.2018 14:57 Відповісти
Это уже помощь терроризму
показати весь коментар
01.12.2018 14:57 Відповісти
Тоже верно . Хороший сепар - дохлый сепар ( читай как сдохший с голода )
показати весь коментар
01.12.2018 15:01 Відповісти
гуманитарным организациям можно помогать только гражданскому населению, не в форме.... поэтому нашим военным им помогать нельзя, под страхом отзыва средств грантодателю...
а "сепарне", посрезавшей нашивки, пожалуйста - ВОТ ГДЕ ГИБРИДНОСТЬ...
показати весь коментар
01.12.2018 17:36 Відповісти
А в оккупированную мародерами Украину ?
показати весь коментар
01.12.2018 15:04 Відповісти
Хотелось бы поподробнее узнать о непосредственных представителях Красного Креста? Зачастили что-то даунбасню подкармливать? А с нашей стороны у линии разграничения людей жалеть не надо? А не "контрабас" ли это часом под прикрытием гуманности?
показати весь коментар
01.12.2018 15:05 Відповісти
Добре, що хоч вже цього разу Червоний Хрест не забув разом з засобами гігієни і ліками передати даунбасянам і лугондонам презервативи і крисиного яду...😃😃😃
показати весь коментар
01.12.2018 15:07 Відповісти
Все эти левацкие организации (Amn.Intern., Human Rights) давно куплены Росией. Давно пора послать всех этих "союзников", а на самом деле, партнёров Путина, куда подальше. Надеюсь, после прихода украинской власти в Украине, так и будет сделано.
показати весь коментар
01.12.2018 15:28 Відповісти
На рынках Лугандонии поступление нового товара...
показати весь коментар
01.12.2018 15:39 Відповісти
Ну и какая падла это пропускает ?
показати весь коментар
01.12.2018 15:44 Відповісти
Как бы у "кормильцев" несварение желудка не случилось от такого изобилия гуманитарки! Надо заботиться о НАШИХ гражданах, а не о той шобле, которая прославляет руцкий мир и выбирает на фейковых выборах не курощипов, так финансовых аферистов.
показати весь коментар
01.12.2018 16:00 Відповісти
а там хучь кунтрулирують хто жрёть эту помочь,КОМУ ЕЁ ПОСЫЛАЮТЬ??? жополизам пушилина?
показати весь коментар
01.12.2018 17:18 Відповісти
"Новичок" їм треба. Недавно дивись по ящіку пропускний пункт, показували кармиьцев. Так вони в один голос кричали що війни немає, кацапів там немає, їдуть в Україну за гршима і продуктами. Украинцьі их обстреливают! На питання, чи отримують там, то пом'явшись одна недоособина відповіла - та так капейки...