9275 відвідувачів онлайн

Оборонно-промисловий комплекс України перевели на особливий режим, - Порошенко

Оборонно-промисловий комплекс України перевели на особливий режим, - Порошенко

Посилено охорону атомних і гідроелектростанцій, підприємств хімічної промисловості та портів.

Оборонно-промисловий комплекс України за дорученням Президента перевели на особливий режим роботи. Про це сам Петро Порошенко заявив 1 грудня під час передачі військовим нового озброєння, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське телебачення".

"За моїм дорученням віддано накази про переведення оборонно-промислового комплексу на особливий режим роботи", - сказав Порошенко.

Також посилили охорону об'єктів критичної інфраструктури, зокрема атомних і гідроелектростанцій, підприємств хімічної промисловості і портів України в Чорному та Азовському морях.

Президент повідомив, що ще посилять протиповітряну оборону, щоб убезпечити державні об'єкти, промислові райони, адміністративні центри та угруповання військ. Також за його дорученням проводять передислокацію військових підрозділів - "відповідно до стратегічного плану застосування Збройних сил України".

Порошенко наголосив, що воєнний стан є превентивним заходом, у продовженні якого, за його сподіваннями, не буде потреби.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану прийнято через акт агресії Росії проти України в Керченській протоці. Унаслідок незаконних дій російських силовиків захоплено три кораблі ВМС України, в полоні опинились 24 українські військовослужбовці.

Топ коментарі
+23
Потужно.. Тепер колони танків будуть сходити щохвилини з конвейєрів Укроборонпрому, "Молоти " перестануть вибухати та вбивати обслугу, арсенали наповняться новітніми ************ та перестануть вибухати.. І все це - завдяки потужним звершенням "сивочолого гетьмана" та його ініціативі по введенню ВС в Україні наприкінці п'ятого року початку агресії проти України..
показати весь коментар
01.12.2018 15:18 Відповісти
+18
В режим "Призрак" ? А как же режим "греби-выгребай ? Или это тоже самое ?
показати весь коментар
01.12.2018 15:15 Відповісти
+18
Хто такі ВСІ? Петьолюбів з кожним днем стає все менше - навіть вони розуміють, що у петі та для петі - всьо.. А через чотири тижні ми запитаємо і петю, і його прихильників тут на форумі :" А навіщо будо вводити ВС на п'ятому році війни?", та які результати принесло Україні введення ВС?
показати весь коментар
01.12.2018 15:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
а когда активы страны агрессора национализируют?
А когда УКРТЕЛЕКОМ в УСЛОВИЯХ ВОЙНЫ перейдет на СЛУЖБУ ГОСУДАРСТВУ?
показати весь коментар
01.12.2018 17:00 Відповісти
Який такий особливий режим? Вінниця, військове положення. Психіатрична лікарня обласна. Ніодного вказівника, де знаходиться сховище. При вході у відділення 17 та 6 на принтері роздруковано: ключі від сховища знаходиться на сестринському посту відділення 17. Відділення завжди закрите, потрібно дзвонити у дзвінок, щоб прийшла тьотя з ключами. Я сумніваюся, що персонал навчаний про дії в надзвичайних ситуаціях, цивільна оборона написана так, для галочки, аби було. По місту Ніодного вказівника, де знаходиться сховище, ніяких рекомендацій, як поводити себе в надзвичайних ситуаціях. Для того, щоб посіяти паніку, достатньо запустити якогось фейка у соцмережу, через дві години всі будуть на вухах. Достатньо знести одну високовольтну опору, щоб знеструмити все місто, достатньо знести чотири опори електротранспорту, щоб все місто ходило пішки, достатньо в одному місці біля шляхопроводу зробити будь-яку диверсію, щоб відрізати півміста. Так для чого цей особливий режим? Так, для галочки і купи непотрібних та незрозумілих командобумаг від чиновників, якими можна підтирати дупу. Потрібна система цивільної оборони по типу як в Японії стосовно землетрусів, коли кожен знає що робити і як робити, а не займатись наказопісянням.
показати весь коментар
01.12.2018 17:01 Відповісти
Сейчас главная задача у народа Украины не "военное положение", а не дать ворам-коррупционернам после 31 марта 2019 года безнаказанно накивать пятами!
https://censor.net/comments/locate/3100089/019215df-7830-7252-9c4f-************
показати весь коментар
01.12.2018 17:14 Відповісти
Может, ещё склады боеприпасов начнут охранять? А вдруг?!
показати весь коментар
01.12.2018 17:24 Відповісти
ой, какие мы оптимисты!!
показати весь коментар
01.12.2018 17:40 Відповісти
нечего охранять, все разокрали уже
показати весь коментар
01.12.2018 18:10 Відповісти
Особый режим разворовывания.
показати весь коментар
01.12.2018 17:34 Відповісти
Ну все,
ждем рюкзаки не по 2800 грн как предыдущие имени авакова.
а...
по 28 000 грн !!!!!!!

Ну и ишо двигатели для танков ускоренно будут закупаться ленкузней и киевским танковым заводом уже не через 8 фирм-прокладок,,
а через 18.

ну и на панаму пайдет больше в 18 раз укргривен.

ну и мальдивские каникулы будут не 7 а 14 дней.

и-и-и-...
внимание.....
штаб АТО переезжает ...
переезжает штаб АТО.....

НА МАЛЬДИВЫЫЫЫЫ!!!!!!!!!!
Урра-а-а!!!!!
выгода ??
будет создано общественное мнэние, что генералы уместе с мальдивским маршалом
работают днем и ночью.... и без отпуска!!!!!!!!

автоматом задница в кресле, а ноги в мальдивском акияне.
показати весь коментар
01.12.2018 17:46 Відповісти
Радісними ахами та охами кремлівських ботів - задоволений!😁😁😁😁

Все буде УКРАЇНА!

СЛАВА НАЦІЇ !
показати весь коментар
01.12.2018 18:20 Відповісти
Смерть ворогам,смерть росії !
показати весь коментар
01.12.2018 18:27 Відповісти
Смерть казламордым уродам!
показати весь коментар
01.12.2018 19:35 Відповісти
Оборонно-промышленный комплекс Украины перевели в особый режим,

Под лозунгом - все деньги - ПеПо!
показати весь коментар
01.12.2018 18:56 Відповісти
🍌..😁😁😁
показати весь коментар
01.12.2018 20:07 Відповісти
Тут некоторые "закидают" Петру Алексеичу, что военное положение нужно было вводить намного раньше. При чём, делают это в грубой издевательской манере. А я так не считаю. Если бы военное положение было объявлено раньше, то Путин тогда мог ввести войска в Украину без существенных потерь для себя. Сейчас, видимо, изменилась ситуация. ВСУ, худо\бедно, но уже в состоянии серьёзно сопротивляться. Так что, за борьбу с коррупцией нашему президенту нужно поставить три с большим минусом, а вот за решение внешнеполитических проблем ставить оценки не берусь.
показати весь коментар
01.12.2018 20:46 Відповісти
Ну шо там? Вже перевірили? Гггг. Істочніки срани.уа і мостової завжди смердять гівном

https://twitter.com/zn_ua/status/1052340745682788352 ZN.UA Зеркало не

https://twitter.com/zn_ua ZN.UA Зеркало недели‏Подлинная учетная запись @zn_ua

Аудиторы, приближенные к команде Дональда Трампа, президента США, прибыли в Киев с целью провести тщательную проверку финансовых потоков в оборонно-промышленном комплексе Украины