10204 відвідувача онлайн
3 057 42

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про заборону символіки "Беркута"

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про заборону символіки

Законопроект внесли народний депутат від "Самопомочі" Олена Сотник і нардеп від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм.

У понеділок, 3 грудня на розгляд комітетів Верховної Ради направлено законопроект, що передбачає заборону пропаганди колишнього спецпідрозділу міліції "Беркут" і його символіки. Документ був зареєстрований 30 листопада, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на офіційний портал парламенту.

Законопроект внесли народний депутат від "Самопомочі" Олена Сотник і нардеп від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм.

"Підрозділи міліції "Беркут" активно застосовувалися владою - як центральною, так і місцевою - для досягнення особистих політичних або бізнес-інтересів. Існувала практика використання "Беркута" для придушення мітингів і демонстрацій. При цьому застосування сили проти громадян часто було непропорційним і жорстоким", - сказано в пояснювальній записці.

У ній зазначається, що найбільшого розмаху протиправна діяльність "Беркута" досягла під час Євромайдану і Революції гідності.

Найєм у Facebook написав про символіку "Беркута", що "всьому цьому місце в музеях і на виставках".

"Можна скільки завгодно довго нести квіти до пам'ятників, виступати з полум'яними промовами, але є впертий факт, який неможливо приховати: співробітники "Беркута" досі працюють у лавах Національної поліції. І це наша ганьба. Якби я був генеральним прокурором, головою МВС або навіть ГБР, я б зробив усе, щоби "Беркут" і все, що з ним пов'язане, загубилися в історії", - заявив нардеп.

Раніше керівник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк повідомив, що у справах про 73 вбивства на Майдані підозри повідомили 56 особам.

Також у ГПУ розповіли, що розслідують 4700 злочинів проти учасників Майдану, більшість із цих справ розкрито.

15 листопада в Генпрокуратурі повідомили, що правоохоронці затримали снайпера, підозрюваного у вбивстві одного учасника Майдану 20 лютого 2014. За словами адвоката, снайпер підозрюється саме у вбивстві Майданівця Олександра Храпаченка.

Всі злочини, вчинені під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику "Справу Майдану", яка налічує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників і 13 силовиків).

Топ коментарі
+19
Скоти!
5! років пройшло а ні 1 тварина із тої мусарської банди за убивства на Майдані не покарана
показати весь коментар
03.12.2018 21:16 Відповісти
+19
Потужно.. І в той же час більше 30-ти підозрюваних в побитті людей на Майдані беркутівців звільнені від кримінальної відповідальності тому, що закінчився термін притягнення їх до відповідальності.. Нам напередодні виборів пропонують купитися на емоції, а не на результат виконання петьою петіної передвиборчої програми "Жити по-новому!"..
показати весь коментар
03.12.2018 21:22 Відповісти
+18
Беркутню переаттестовали в реФФормированную полицию, выдали новые машины и форму, а виновата осталась птичка на эмблеме
показати весь коментар
03.12.2018 21:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Прекрасно!!!А то с гордой птицы сделали говно
показати весь коментар
03.12.2018 21:13 Відповісти
Гордая и верная птица - лебедь. А то так, стервятник.
показати весь коментар
04.12.2018 01:08 Відповісти
Скоти!
5! років пройшло а ні 1 тварина із тої мусарської банди за убивства на Майдані не покарана
показати весь коментар
03.12.2018 21:16 Відповісти
Беркутню переаттестовали в реФФормированную полицию, выдали новые машины и форму, а виновата осталась птичка на эмблеме
показати весь коментар
03.12.2018 21:17 Відповісти
И самое смешное что этот же Найем и был членом комиссии по реформированию полиции... И тогда что то он молчат про "Беркут")
показати весь коментар
03.12.2018 21:21 Відповісти
В Верховной Раде зарегистрирован законопроект о запрете символики "Беркута" - Цензор.НЕТ 3890
показати весь коментар
03.12.2018 21:22 Відповісти
Потужно.. І в той же час більше 30-ти підозрюваних в побитті людей на Майдані беркутівців звільнені від кримінальної відповідальності тому, що закінчився термін притягнення їх до відповідальності.. Нам напередодні виборів пропонують купитися на емоції, а не на результат виконання петьою петіної передвиборчої програми "Жити по-новому!"..
показати весь коментар
03.12.2018 21:22 Відповісти
Чтобы было понятно о чём речь:
Запретили Партию Регионов! Помним, да?
А куда делись все члены этой партии? То-то же!
Так вот и с этими беркутовцами, ровно такая же история...
показати весь коментар
03.12.2018 21:25 Відповісти
Им нужно было вообще запретить находиться в ВР в роли депутатов, они преступники и партия войны вместе со своими ордловцами.
показати весь коментар
03.12.2018 21:39 Відповісти
В Верховной Раде зарегистрирован законопроект о запрете символики "Беркута" - Цензор.НЕТ 7715
показати весь коментар
03.12.2018 21:25 Відповісти
А Партию рыгионов разрешили
показати весь коментар
03.12.2018 21:28 Відповісти
Просто беркут переименовали, а так осталось все по прежнему.

В Верховной Раде зарегистрирован законопроект о запрете символики "Беркута" - Цензор.НЕТ 4678
показати весь коментар
03.12.2018 21:38 Відповісти
Ну так хтось же має бариг захищати.
показати весь коментар
04.12.2018 00:00 Відповісти
Ну, конечно же, конечно! Именно это сейчас и надо! Я всегда с подозрением относился к беркутам. Летает, летает над тобой... Кто его знает, что у него на уме! Сиганёт сейчас вниз и попробуй от него отбиться! В крайнем случае нагадит на лысину. Верная задумка! Надо бы перешерстить энциклопедии и справочники и заретушировать подлых птиц. И Красную книгу подкорректировать.
показати весь коментар
03.12.2018 21:55 Відповісти
Вот это и есть эффективность потрошиной ВР.
показати весь коментар
03.12.2018 21:57 Відповісти
По словам адвоката, снайпер подозревается именно в убийстве майдановца Александра Храпаченко. Источник: https://censor.net/n3100379

Немаловажная деталь - Александра Храпаченко был убит в спину!
показати весь коментар
03.12.2018 22:04 Відповісти
*Александр
показати весь коментар
03.12.2018 22:06 Відповісти
Ковыряние в носу и залипание в телефоне во время сессии ВР ни чуть не хуже подобных законопроектов. Одним словом дурью маются господа депутаты.
показати весь коментар
03.12.2018 22:04 Відповісти
а что делать депутанам - они ни начто не влияют
показати весь коментар
04.12.2018 10:30 Відповісти
Пипец законотворцы занюханые...Даже самый отбитый бывший беркутовец,хрен наденет на себя символику беркутовцев на территории Украины!Когда эти деятели внесут закон о пожизненном заключении и полной конфискации имущества у всех коррупционеров и их семеек?!За подобные безпонтовые законы,этих "законопроэктировщиков" самих сажать надо!Забебали приблуды продажные.Из разряда,чтобы такого сделать,чтобы ни чего не делать!
показати весь коментар
03.12.2018 22:07 Відповісти
Канешна это очень важно, тарифы и вся прочая ерунда подождет!
показати весь коментар
03.12.2018 22:48 Відповісти
"Беркут" потрібно було ще в 2014р. оголосити злочинною організацією(як свого часу СС) з усіма наслідками,які з цьоговипливають.Й не треба було б поштучно визначати вину кожного її члена.Був в "Беркуті"--злочинець апріорі.Там таких в дійсноті--99 відсотків.
показати весь коментар
03.12.2018 22:51 Відповісти
Беркут - банда самая настоящая, бандиты в законе...
показати весь коментар
03.12.2018 23:29 Відповісти
та все менты банда - то особая банда
показати весь коментар
04.12.2018 10:26 Відповісти
Украину охватила волна не нужных телодвижений. Переименование городов, улиц, Ленин-членин-****** под запретом. (дал Украине государственность, прирезал левобережье) Что плохого успел сделать? Украину (УССР) утвердил в 1922, умер в 1924, что успел такого натворить для Украины плохого, будучи в анабиозе? Я крайне не поклонник Ленина, но смысл не понятен, Бандера ничего не присоединил к Украине, но он герой.
Неужели в Украине мало проблем? Вот это все напоминает Сервантеса, -бой с ветряными мельницами.
показати весь коментар
03.12.2018 23:49 Відповісти
Массами управляют через пропаганду, другого способа уходить от ответа за собственные провалы не существует.
показати весь коментар
04.12.2018 07:26 Відповісти
кацап под санкции
показати весь коментар
04.12.2018 10:25 Відповісти
РБ уже может лет десять под санкциями, может больше.
показати весь коментар
04.12.2018 13:51 Відповісти
смысл его то все равно нет
показати весь коментар
03.12.2018 23:57 Відповісти
Краіна вже загинається від корупціі,ще трішки і передсмертні конвуль сіі почнуться а ці ідіоти не можуть знайти собі путнього застосування
показати весь коментар
04.12.2018 03:25 Відповісти
это очень важно. важнее некуда. и пусть все шакалы из "беркута" продолжают свою "патриотическую" службу, только теперь уже па-навому, это совсем не главное. главное символику запретить, а шакалы еще могут пригодиться.
показати весь коментар
04.12.2018 08:37 Відповісти
ого 5 лет не прошло!!!
показати весь коментар
04.12.2018 10:24 Відповісти
Лучше запретите самих беркутовцев! Кого из них посадили? Многие до сих пор служат, так даже Аваков говорил.
показати весь коментар
04.12.2018 12:52 Відповісти
И что это даст? Ну уволят всех, а дальше?
показати весь коментар
04.12.2018 13:38 Відповісти
Я поражаюсь тупизне людей. В стране кризис, украинские моряки сидят в Москве, уровень коррупции зашкаливает, выплаты по кредитам страны превышают все возможные пределы... но нет важнее проблемы, чем бывшие беркута, которые служат в полиции и их символика. И решение какое - запретить и уволить. А если завтра ВСУ получат приказ майдан разгонять, вы тоже будете символику запрещать и всех увольнять? Или все-таки включите мозги и поймете, что надо законы принмать, которые бы сделали невозможным противоправное использование силовиков? Но не, это слишком сложно для стада баранов, которое разводит потомственный пуштунский баранопас. Только не задавайте потом опять вопросы, почему тот анус в котором находится страна, становится все глубже.
показати весь коментар
04.12.2018 13:45 Відповісти
"Актуальний" і "своєчасний" законопроект.
показати весь коментар
04.12.2018 18:23 Відповісти
Неужели все, кто служил в Беркуте, являются сволочами???
Такую птицу опозорили.
показати весь коментар
04.12.2018 21:18 Відповісти
http://memorybook.org.ua/units/berkut.htm Книга памяти АТО

Как біть с ними?
показати весь коментар
04.12.2018 23:35 Відповісти