4207 відвідувачів онлайн

Україна робить величезний внесок у безпеку всієї Європи, - Порошенко

Україна робить величезний внесок у безпеку всієї Європи, - Порошенко

Росія перебуває у міжнародній ізоляції через свої агресивні дії проти України, і наші міжнародні партнери твердо підтримують нашу боротьбу за суверенітет і територіальну цілісність держави.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента, про це сказав глава держави Петро Порошенко в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

"Росія зараз перебуває у тотальній ізоляції. Це результат нашої спільної міжнародної координації. Але наголошую - свою країну ми будемо боронити самі", - підкреслив він.

Президент також зауважив, що рух України до членства в НАТО і ЄС та закріплення євроатлантичного вибору нашої держави в Конституції також мають важливе значення в питанні захисту країни від агресивних зазіхань Росії.

"Україна є активним гравцем у світі. Україна має надійних союзників, які допомагають робити реформи, які допомагають боронити суверенітет, ніхто з яких не погодився ні на шантаж, ні на підкуп Росії ні щодо визнання Криму, ні щодо невизнання агресії", - зазначив Президент.

За його словами, потужна світова позиція дозоляє нам не лише боронити державу, не лише захищати і будувати армію, не лише будувати українську національну ідентичність, у тому числі й через підтримку нашої мови, але й проводити надзвичайно, життєво важливі реформи, які нам конче потрібні.

"І сьогодні я можу просто наголосити, що успіх нашої міжнародної позиції є абсолютно очевидним. Сьогодні координація здійснюється абсолютно миттєво. Україна бере активну участь в усіх міжнародних форумах і ми сформували потужну світову коаліцію на підтримку України. Можу наголосити, що без цієї коаліції нам було би набагато важче. І це дуже важливий результат нашої роботи", - сказав Президент.

Водночас Глава держави наголосив, що головне зараз - не втратити темпи реформ. "Не зрадити країну і не побігти до Путіна з капітуляцією. Не втратити головне - Українську державу і всі напрацювання, які були всіма нами зроблені за останні 4,5 року. Дуже висока ціна за них заплачена", - зауважив він.

Порошенко підкреслив: "Єдність навколо України. І для мене, і для всіх українців зараз надзвичайно важливо, що ми навчилися - навчилися працювати з ЄС, навчилися спільно робити реформи, спільно будувати безпеку і оборону. Ми ж не з протягнутою рукою туди йдемо. Не може бути безпеки Європи без участі України. Україна робить величезний внесок у безпеку всієї Європи для того, щоб зупинити агресивну Росію. І тому, в тому числі, нас підтримують".

Він особливо підкреслив важливість зберігати єдність: "Навчитися забезпечити єдність українського народу. І тому я починаю і закінчую зі слів про єдність. Не дати жодного шансу Путіну розколоти наше суспільство - як ззовні, через отруту російської пропаганди, так і з середини - через п’яту колону, яка буде дуже маскуватися то під націоналістичними лозунгами, то під проросійськими".

Топ коментарі
+6
Очень верно сказал! Пятая колонна прекрасно умеет маскироваться. При любой власти она в шоколаде. При Кучме и Медведчуке - она в СДПУ(о), при Ющенко - она перекрашивается в патриота. Приходит Овощ и тут снова все гуд. Пятая колонна ходит в министрах. Поперли Овоща - значит нужно нацепить вышиванку и снова поменять цвет своей хамелеонской шкуры
показати весь коментар
04.12.2018 08:02 Відповісти
+4
Про вклад в оффшоры,поверю...
показати весь коментар
04.12.2018 08:00 Відповісти
+4
Какой глупый , неинтересный и бесталанный человек ! Одна брехня.И ничего больше. Вот чего он в жизни добился ? Лепит сраные конфеты из пальмового масла,пользуясь отсутствием конкуренции. Это по сути яд. Съешь больше одной - забьешь желудок. - Лепит гавнобогданы,опять же пользуясь тем же. Неужели неинтересно ворочая таким баблом,модернизировать их до уровня мерсов и бмв ? - Да нет у него к тому способностей и желания. Воровать - это его.
показати весь коментар
04.12.2018 08:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
По постоянно прирастающему количеству санкций, наложенных на запоребрик, и по отказу мировых лидеров разговаривать с лидерами запоребрика судить надо.
У мышебратьев в союзниках сейчах ошметки Сирии, Иран, и Венесуэла, не считая ЦАР и прочих людоедов.
показати весь коментар
04.12.2018 08:09 Відповісти
https://real-vin.com/poroshenko-pomog-denisovoj-kotoraja-poterjala-soznanie-v-prjamom-jefire-video Почему они при нем все падают?
показати весь коментар
04.12.2018 07:42 Відповісти
Про вклад в оффшоры,поверю...
показати весь коментар
04.12.2018 08:00 Відповісти
Очень верно сказал! Пятая колонна прекрасно умеет маскироваться. При любой власти она в шоколаде. При Кучме и Медведчуке - она в СДПУ(о), при Ющенко - она перекрашивается в патриота. Приходит Овощ и тут снова все гуд. Пятая колонна ходит в министрах. Поперли Овоща - значит нужно нацепить вышиванку и снова поменять цвет своей хамелеонской шкуры
показати весь коментар
04.12.2018 08:02 Відповісти
Какой глупый , неинтересный и бесталанный человек ! Одна брехня.И ничего больше. Вот чего он в жизни добился ? Лепит сраные конфеты из пальмового масла,пользуясь отсутствием конкуренции. Это по сути яд. Съешь больше одной - забьешь желудок. - Лепит гавнобогданы,опять же пользуясь тем же. Неужели неинтересно ворочая таким баблом,модернизировать их до уровня мерсов и бмв ? - Да нет у него к тому способностей и желания. Воровать - это его.
показати весь коментар
04.12.2018 08:06 Відповісти
у вас цель побольше рашку попиарить ?
сегодня уже открыто палитесь, а как дышал...
показати весь коментар
04.12.2018 08:40 Відповісти
Это результат общей международной координации,-сказал порошенко и сделал паузу, типа догадайтесь сами, кто здесь и есть самый главный координатор всех европ , штатов и австралий.
показати весь коментар
04.12.2018 08:11 Відповісти
"Мы будем защищаться от РФ сами..." - позвольте спросить, чем Порошенко собирается защищаться от более сильной ядерной державы? Противопоставить их условной тысяче танков триста своих? В случае наступления армии РФ, Украина гарантированно получит вторые Круты, не более. Агрессию может предотвратить только собственное оружие стратегического неядерного сдерживания, но четыре года профуканы и спущены в унитаз. Ни одного испытательного пуска не произведено. Более того, вокруг ПО "Южмаш" началась подозрительная возня с переподчинением и отрывом от КБ "Южного". Не выделено достаточное бюджетное финансирование НИОКР по программе "Ракетный щит Украины", куратором которой является одиозный Пастор.
Картина маслом?!
показати весь коментар
04.12.2018 08:12 Відповісти
О ядерном оружии можно забыть, слишком мощный раздражитель для запада и США. Хватит с них и рф.
показати весь коментар
04.12.2018 10:24 Відповісти
Солдат Швейк, лечись оподельдоком и не тупи :ракетное оружие стратегического НЕЯДЕРНОГО сдерживания. Усек?!
показати весь коментар
04.12.2018 10:42 Відповісти
Я лечусь, а тебе уже поздно, стратег куев. До мацквы долететь стратегическое оружие не нужно.
показати весь коментар
04.12.2018 11:04 Відповісти
Солдат Швейк, не болтай ерундой! У Украины нет средств доставки не то, что до Москвы, а даже до сраного Крыма.
показати весь коментар
04.12.2018 11:43 Відповісти
Ну Європа ж з тобою розраховується кредитами,допомогами,і все це не в країну,а на твої рахунки. Тому ти такий радісний.
показати весь коментар
04.12.2018 08:59 Відповісти
Здається став заговорюватися, другий раз таку єресь несе. Єропейські лідери вже уникають зустрічей з ним, видно не озброєним оком. В лексиконі два слова-санкції та дайте грошей.
показати весь коментар
04.12.2018 09:19 Відповісти
Приоритет - "Дайте грошей".
показати весь коментар
04.12.2018 09:29 Відповісти
а що по суті за 4 роки зроблено-?!!! Отримали безвіз, більше стали коштів повертати в місцеві бюджети, збільшили кількість особового складу армії - оце по суті і все....Інші так звані реформи - це дуріловка для електорату, бо вони не мають реальних зрушень в покращенні життя людей.
показати весь коментар
04.12.2018 09:23 Відповісти
Зарабатывая деньги врагу, прокачивая его газ? Покупая у него солярку, сжиженный газ, удобрения... И ожидая, ну когда же "развалятся" от санкций!!!
показати весь коментар
04.12.2018 09:28 Відповісти
Україна робить величезний внесок у безпеку всієї Європи, - Порошенко - Цензор.НЕТ 2282
показати весь коментар
04.12.2018 09:34 Відповісти
Неплохо бы услышать это от самой Европы, такому петуху как петя кукушка не нужна, он и сам себя нахваливает.
показати весь коментар
04.12.2018 10:20 Відповісти