6555 відвідувачів онлайн

Спостерігачі спецмісії ОБСЄ знову зафіксували застосування лазерної зброї на Донбасі

Спостерігачі спецмісії ОБСЄ знову зафіксували застосування лазерної зброї на Донбасі

На передових позиціях з боку тимчасово окупованого Донбасу зафіксовано застосування лазерної зброї.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це повідомила прес-служба спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

"Вдень 2 грудня, перебуваючи на передовій позиції ЗСУ на північ від моста в Станиці Луганській, спостерігачі знову бачили лазерний промінь синього кольору приблизно за 800 метрів на південь", - зазначили в прес-службі.

Раніше, 4 жовтня, здійснюючи нагляд поблизу передової позиції ЗСУ приблизно за 300 м на північ від моста в Станиці Луганській, протягом орієнтовно 10 хвилин команда СММ бачила синє світло, яке спалахувало щокілька секунд приблизно за 800 м на південь.

Топ коментарі
+9
Опять шахтеры в шахте нашли???? Скоро и самолеты там найдут!
показати весь коментар
04.12.2018 11:27 Відповісти
+9
Как известно из геологии самолетсодержащие пласты находятся немного глубже, под лазеро- и градосодержащими пластами.
показати весь коментар
04.12.2018 11:40 Відповісти
+6
Бо змінився керівник ОБСЄ.
показати весь коментар
04.12.2018 11:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Опять шахтеры в шахте нашли???? Скоро и самолеты там найдут!
показати весь коментар
04.12.2018 11:27 Відповісти
Как известно из геологии самолетсодержащие пласты находятся немного глубже, под лазеро- и градосодержащими пластами.
показати весь коментар
04.12.2018 11:40 Відповісти
Они свободно продаются, придурки такими пилотов ослепляют.
Спостерігачі спецмісії ОБСЄ знову зафіксували застосування лазерної зброї на Донбасі - Цензор.НЕТ 4158
показати весь коментар
04.12.2018 12:49 Відповісти
а от антиресно, если пойти простейшим эксперементальным путём, не дожидаясь мощный теоретических разработок вчоных, а взять изготовить уголковый отражатель и спровоцировать нападение, какой будет результат? ) спецы в этом деле на форуме есть?
показати весь коментар
04.12.2018 11:28 Відповісти
Дайош отражатель в кожний окоп!
показати весь коментар
04.12.2018 11:33 Відповісти
Проще в ответку садонуть с миномётов.
показати весь коментар
04.12.2018 11:33 Відповісти
Но, низя- безальтернативное перемирие и ОБСЕ неоценит.
показати весь коментар
04.12.2018 11:34 Відповісти
Сегодня учебный день, не знал?
показати весь коментар
04.12.2018 11:34 Відповісти
Строжайше запрещено указывать студенту когда у него учебный день!
показати весь коментар
04.12.2018 11:37 Відповісти
Россияне сразу завопят о применении Украиной лазерного оружия, а слепое ОБСЕ резко прозреет и зафиксирует. При этом, российскую установку они не заметят.
показати весь коментар
04.12.2018 11:55 Відповісти
Дык вроде и без спецов понятно, что точно отразить луч обратно в нападавшего можно, только если заранее знать, откуда он будет стрелять. При этом установить отражатель надо с исключительной точностью: одна угловая минута на 500 метров, скажем, даст расхождение порядка 15 см.
показати весь коментар
04.12.2018 12:31 Відповісти
это понятна. потому и вопрос. может мона шото типо "фазированной решётки" т.с. по простенькому забалабесить. ясный пентиум, шо контр меры уже сконструированны, но прикольнутся над ополченцами, - а почему бы и нет. а если повезёт - то шоб и мгновенная "алаверды" сразу пришла ))
показати весь коментар
04.12.2018 12:37 Відповісти
Наблюдатели спецмиссии ОБСЕ снова зафиксировали применение лазерного оружия на Донбассе - Цензор.НЕТ 8188
показати весь коментар
04.12.2018 11:32 Відповісти
Какое глазастое ОБСЕ вдруг стало... Теперь и не подкапаешься)))
показати весь коментар
04.12.2018 11:34 Відповісти
Бо змінився керівник ОБСЄ.
показати весь коментар
04.12.2018 11:41 Відповісти
слепого сменили на глухого или на хромого?
показати весь коментар
07.05.2019 08:23 Відповісти
Лазерный луч случайно спаял сетчатку глаз у слепого ОБСЕ и оно прозрело?
показати весь коментар
04.12.2018 11:36 Відповісти
Поговірку " На кожний болт з хитрою лівою різьбою завжди знайдеться своя крута гайка" ще ніхто не відмінив..😃😃😃
показати весь коментар
04.12.2018 11:38 Відповісти
Лазерное огружие єто прицел? или чтото другое?
показати весь коментар
04.12.2018 11:41 Відповісти
Может прицел, может дальномер.
показати весь коментар
04.12.2018 11:45 Відповісти
но разве прицел и дальномер являются оружием?
показати весь коментар
04.12.2018 11:51 Відповісти
по глазам наблюдателей,
пакостят
показати весь коментар
04.12.2018 12:37 Відповісти
но этот лазер не причиняет смерть и по этой причине не может являтся оружием...
показати весь коментар
04.12.2018 12:59 Відповісти
Цей лазер викликає втрату зору людини, а тому це така сама зброя, як і всі інші. У нас вже кілька прикордонників втратили зір.
показати весь коментар
04.12.2018 13:28 Відповісти
то есть лазер ничего не прожигает и не поджигает?
показати весь коментар
04.12.2018 15:48 Відповісти
Та неееее.То шахтеры из бластера треннируются по воробьям.
показати весь коментар
04.12.2018 11:53 Відповісти
Синий лазер конечно опасен, читал, у них еще черные лазеры приготовленны.
показати весь коментар
04.12.2018 12:04 Відповісти
Это может быть обыкновенная лазерная указка с Али. Впрочем, сейчас в продаже попадаются очень мощные указки - до десятков ватт. Такие могут быть опасны для зрения даже на больших расстояниях.
показати весь коментар
04.12.2018 12:33 Відповісти
русский мир, законы не писаны
показати весь коментар
04.12.2018 12:39 Відповісти
Цей лазер встановлений на шасі автомобіля.
показати весь коментар
04.12.2018 13:29 Відповісти
Нашли гиперболоид инженера Гарина. Что этим лазером можно сделать? Только ослепить. Они свободно продаются.Спостерігачі спецмісії ОБСЄ знову зафіксували застосування лазерної зброї на Донбасі - Цензор.НЕТ 2460
показати весь коментар
04.12.2018 13:03 Відповісти
давно пора це бидло москальське потравити заріном чи зоманом і сказати "ахер його знає етанеми".запаси в нас є .але "яєць" немає...
показати весь коментар
04.12.2018 13:33 Відповісти
В 70-х роках в кожному мотострілецькому полку був взвод оснащений лазерами для осліплення навідників, механіків водіїв, снайперів і т.д. В подальшому вони були розформовані, а прибори були передані в артдивізіони, як далекоміри.
показати весь коментар
04.12.2018 15:09 Відповісти
Да шо это? Снайпера якого нема шоб знять? Прямо ей богу!!
показати весь коментар
04.12.2018 15:38 Відповісти
А распятого мальчика они там не увидели?
показати весь коментар
04.12.2018 23:20 Відповісти