10552 відвідувача онлайн

Новим підозрюваним у вбивстві Гандзюк є Левін (Москаленко), - Найєм

Новим підозрюваним у вбивстві Гандзюк є Левін (Москаленко), - Найєм

Народний депутат України Мустафа Найєм оприлюднив інформацію про те, що у справі вбивства Катерини Гандзюк з'явився новий підозрюваний.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у своєму блозі.

Найєм зазначив: "Новий підозрюваний у справі про вбивство Катерини Гандзюк - це Олексій Левін. Справжнє прізвище - Москаленко, уродженець м. Херсон, 41 рік. Член відомого в області ОЗУ Москаль, раніше засуджений за серію вбивств разом зі своїм батьком (теж Олексієм Москаленком). вийшов на свободу в червні 2016 року за т.зв. "законом Савченко".

Але. Крім іншого, новий підозрюваний є ще й помічником депутата обласної ради Миколи Ставицького, близького до голови облради Владислава Мангера. Він неодноразово був у офісі в організатора вбивства Ігоря Павловського; і за непідтвердженою інформацією, саме він на машині Миколи Ставицького приїжджав до Павловського, коли з'ясувалося, що поліція затримала виконавців.

Я сподіваюся, всі розуміють, що повірити ніби ця людина могла сама прийняти рішення про вбивство співробітника міської адміністрації, замовити його, заплатити гроші буде складно. Тим більше, з огляду на те, що за дивним збігом обставин, член банди кілерів не опинився серед перших підозрюваних у справі і якимось чином встиг сховатися від правоохоронних органів через кілька днів після вбивства.

До речі, за деякою інформацією, зараз Олексій Москаленко-Левін насолоджується погодою в Домініканській республіці, а його батько спокійно перебуває в місті й активно залучений у вирубку лісу".

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, генпрокурор Юрій Луценко у вівторок, 4 грудня заявив, що у справі про вбивство Катерини Гандзюк оголошено підозру раніше судимому громадянину на прізвище Левін. Луценко зазначив, що Левін, за версією слідства, є ключовою фігурою в скоєнні злочину. Що стосується замовника вбивства, генпрокурор повідомив, що версій у слідства багато, і більшість із них зводиться до конкретних осіб, однак назвати прізвища він пообіцяв лише тоді, коли буде підготовлено і оголошено підозру.

Нагадаємо, 31 липня, на в.о. керуючого справами виконавчого комітету, радника херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку. Невідомий облив її сірчаною кислотою.

3 серпня голова МВС Арсен Аваков повідомив, що поліція затримала підозрюваного в замаху на вбивство Гандзюк.

6 серпня нардеп від фракції "Народний фронт" Антон Геращенко повідомив, що підозрюваним є "Новіков Микола Миколайович, 1978 року народження, уродженець міста Херсон, раніше судимий за ст. "Крадіжка" та за незаконне поводження зі зброєю, який є членом одного зі злочинних угруповань Херсонщини". За його словами, мотивом злочину могла бути критика Гандзюк "на адресу чиновників і окремих осіб".

22 серпня підозрюваного в нападі на Гандзюк Миколу Новікова відпустили з-під варти.

Як повідомили у поліції, нападом на Гандзюк керував ветеран АТО, який використовував своїх товаришів по службі.

4 листопада Гандзюк померла в лікарні.

Верховна Рада 6 листопада затвердила створення Тимчасової слідчої комісії ВР для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

Топ коментарі
+18
Вскоре выяснится, что убийство заказали и организовали помощники депутатов. Они же создали и возглавили целый спрут коррупционных схем. А собственно депутаты никакого отношения к помощникам не имели и вообще были не в курсе.
показати весь коментар
04.12.2018 19:13 Відповісти
+10
Он в этот "поздный час" уже в ауте от алкоголя.
показати весь коментар
04.12.2018 19:14 Відповісти
+7
Луценко об этом заявил еще днем в Одессе.
показати весь коментар
04.12.2018 19:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Где Юрик ? Почему молчит ?
показати весь коментар
04.12.2018 19:05 Відповісти
Он в этот "поздный час" уже в ауте от алкоголя.
показати весь коментар
04.12.2018 19:14 Відповісти
Не-е,он готовится на Сейшелы,на Новый год
показати весь коментар
04.12.2018 19:16 Відповісти
Одно другому не мешает. Его даже в "коме" туда доставят.
показати весь коментар
04.12.2018 19:26 Відповісти
Вы время видели,оно уже вторую бутылку откупоривает
показати весь коментар
04.12.2018 19:17 Відповісти
Тссс, голубок воркует. .
Новым подозреваемым в убийстве Гандзюк является Левин (Москаленко), - Найем - Цензор.НЕТ 6581
показати весь коментар
04.12.2018 19:31 Відповісти
наем пиарится?эту информацию уже обнародывал генпрокурор
показати весь коментар
04.12.2018 19:08 Відповісти
Югик знал что наем сольет поэтому сыграл на опережение
показати весь коментар
04.12.2018 19:11 Відповісти
Иди ты с своим Наемом мимо гражданин...
показати весь коментар
04.12.2018 19:28 Відповісти
а як же таємниця слідства?
показати весь коментар
04.12.2018 19:10 Відповісти
Луценко об этом заявил еще днем в Одессе.
показати весь коментар
04.12.2018 19:11 Відповісти
Вскоре выяснится, что убийство заказали и организовали помощники депутатов. Они же создали и возглавили целый спрут коррупционных схем. А собственно депутаты никакого отношения к помощникам не имели и вообще были не в курсе.
показати весь коментар
04.12.2018 19:13 Відповісти
А к этому всё и идёт. Блок панамских патриотов здесь КАК ВСЕГДА НИ ПРИЧЁМ. Хоть одна фамилия в ходе следствия из этой банды выплывала?
показати весь коментар
04.12.2018 19:35 Відповісти
Заявления заявления... Херсон небольшой город уже давно все кому знает что заказчик Мангер. Это откровенная тварь, которая регулярно спонсирует местных боксерчиков. Как и Ганзюк он родом из БЮТ, они давно друг друга знали.Каким то чудом оно (мангер) влезлов председатели облсовета. При этом скрытый но не очень сепар. Все поянтно. А они пиарястя на перегонки. Ну ладно найем очередной карлик цинично рвущийся к власти, но Юрик же был когда настоящий революционер, настоящий человек, а щас черт знает что. .
показати весь коментар
04.12.2018 19:18 Відповісти
Є лише один голова ТСК і лише він один може робити заяви від імені комісії... Мустафа нехай йде лісом😕😕😕
показати весь коментар
04.12.2018 19:19 Відповісти
Ты уже проспался?
показати весь коментар
04.12.2018 19:29 Відповісти
Не повіриш, тєжко працював. А не повіриш - передзвони мені на тел. 044 256 93 33 😃
показати весь коментар
04.12.2018 19:34 Відповісти
Позвоныв бы , але в мене телефона нема.
показати весь коментар
04.12.2018 19:42 Відповісти
Дивно, а моя інформація каже протилежне...😃
показати весь коментар
04.12.2018 20:05 Відповісти
Юга падає все нижче і нижче.
Перше питання: чому вони звинувачують лише кримінальників зі стажем? Яким боком вони до громадської активістки?
Подруге - чому генпрокуратура стукає собі в груди, коли головний обвинувачений вже втік за кордон? І чи не пошлють Югу нафіг з його запитом у міжрозшук, коли він принесе до офісу інтерполу свою фігню на цього Лєвіна?
Потретє - невіглас і манкурт без юридичної освіти, що заштовханий, як кум, в кресло генпрокурора, мав би вивчити, хочаб, що українською нема "пожиттєвого ув'язнення", але є "ДОВІЧНЕ"!!!!!!!
показати весь коментар
04.12.2018 19:20 Відповісти
кто-то когда-то анализировал какое количество криминалитета является помощниками депутатов? Это пипец
показати весь коментар
04.12.2018 19:28 Відповісти
З радянських часів криміналітет був соціально близький до комуністів, а в 80-х взагалі злився з партноменклатурою. Через них радянські чиновники почали прихватизовувати підприємства та тримати під контролем населення в 90-х.
показати весь коментар
05.12.2018 09:12 Відповісти
мне кажется (вернее - я уверен) что до окончания следствия..всякие там предположения и умозаключения надо держать при себе
никто не отменял тайну следствия и презумпцию невиновности
пока собирают факты и доказательства, отрабатывают версии и подозреваемых, пока не начался суд... все домыслы и вымыслы только помогают преступнику и не более того
показати весь коментар
04.12.2018 19:28 Відповісти
Так клоун в ГПУ - специально наверно
показати весь коментар
04.12.2018 19:29 Відповісти
Если всё делать молча, а точнее не делать и молчать, то даже видимости работы не будет! Поэтому и кричат, спонтом что то делают....
показати весь коментар
04.12.2018 20:19 Відповісти
Убийстмом считается выстрыл в затылок БОРИСУ НЕМЦОМУ,это типа отравили неизвестныи ПУТЛЕР аыстрелил Мильдонием за 3 месяца до СМЕРТИ...
Эо типа в дом в ВОЛДОНОСКЕ должнен взораатцця 14...но взровался 117
показати весь коментар
04.12.2018 19:29 Відповісти
Нет никакого закона "Савченко",есть недоделанный закон по которому своих бандюганов выпустили на свободу.
показати весь коментар
04.12.2018 19:54 Відповісти
Это раскрыл лично Найем!И тут говорящая елда впереди паровоза отметился!куда же без х..плета,и пи..бола?Отметился..
показати весь коментар
04.12.2018 20:01 Відповісти
Цензорята, хто у вас так тексти по дебільному пише? Аж очам боляче читати такі виверти.
показати весь коментар
04.12.2018 20:27 Відповісти
Некогда разбираться.Всех на дно!
Новым подозреваемым в убийстве Гандзюк является Левин (Москаленко), - Найем - Цензор.НЕТ 759
показати весь коментар
04.12.2018 20:35 Відповісти
підіралисьдо Паламарчука і вирішили все злити на криміналітет.Москаленко мабуть вже і касу получив.Візьме все на себе.А за років чотири вийде з тюрми.І всі в шоколаді!!!Бо не може бути заказчиком депутат від БПП)))І вибори скоро наносі
показати весь коментар
04.12.2018 20:53 Відповісти
Це звичайна практика в пост-радянських країнах та в Латинській Америці, Африці, деяких східних країнах...
показати весь коментар
05.12.2018 09:14 Відповісти
Знову брехня від генплокулола. Підозрюваним "призначили" того, кого в країні немає, з нахабним натяком "не повертайся". Це все щоб не чіпати депутан з БПП і кримінал, що з ними, колишніми (...чи?) ригами пов'язаний.
показати весь коментар
04.12.2018 23:50 Відповісти
Вот Я только что подумал, а почему такие новости слабо коментируются и почему мне тоже не хотелось этого делать? А все из-за того что так все это за@бало, что бандюки убивают неудобных, вырезают леса, загаживают землю на которой не планируют дальше жить и все это остается безнаказанно. Примеров так много, что даже комментировать это нехочется, вссеравно ничего не изменится . Покрайней мере плохо видно, чтоб что-то менялось.
показати весь коментар
05.12.2018 00:47 Відповісти
москалів за-до-хрєна розвелося...
показати весь коментар
05.12.2018 02:20 Відповісти
***** звичайно винний, але не він один.
показати весь коментар
05.12.2018 09:16 Відповісти
Це так пускати попугаїв до кримінального провадження. Воно, цей Наєм, знову розтеребінив про падозрюваного зі своїми висновками, щоб звязки могли втекти. А хто його уповноважив це робити? А з іншої сторони, якщо він такий всемогутній і хрюкнув про це, то мабуть завтра їх осрбисто затримає.
показати весь коментар
05.12.2018 10:00 Відповісти