3949 відвідувачів онлайн

"Необхідні дві речі", - Могеріні про введення нових санкцій ЄС проти РФ

"Необхідні дві речі", - Могеріні про введення нових санкцій ЄС проти РФ

За словами Могеріні, для санкцій необхідні тверде правове підґрунтя та єдність усіх 28 країн-членів ЄС.

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні заявляє, що в Євросоюзі тривають дискусії стосовно можливості запровадження санкцій проти Росії через акт агресії проти України в районі Керченської протоки. Про це Могеріні сказала під час прес-підходу в Брюсселі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Ви знаєте, що завжди є необхідними дві речі для запровадження додаткових санкцій або в питанні санкцій загалом у Євросоюзі. У першу чергу, це тверде правове підґрунтя на основі інформації, якою можуть обмінюватись усі країни-члени, та єдність усіх 28 країн Євросоюзу", - зауважила вона, відповідаючи на запитання про можливість запровадження нових санкцій проти Росії.

За словами Могеріні, у ЄС тривають дискусії.

"Зараз для мене зарано говорити щось із цього приводу", - додала вона.

Нагадаємо, ВМС ЗС України 25 листопада повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт.

При цьому ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

Водночас у ФСБ Росії заявляють, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".

Пізніше ВМС України повідомили, що катери ФСБ РФ вогнем на ураження пошкодили МБАК "Бердянськ", є поранений. А потім заявили про захоплення всіх 3 кораблів спецпризначенцями РФ і шести поранених.

26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

30 листопада моряків перевезли в Москву: 21 українця доставили в московське СІЗО "Лефортово", 3 поранених - у "Матроську тишу".

Топ коментарі
+8
Хватит жевать сопли, надо было рашу сразу остановить при попытке захвата Крыма, объединив усилия Европы и США. Или хотя бы сейчас остановить агрессора и вернуть Украине ее границы. Иначе военщина гопника будет усиливаться. Неужели не видно?
показати весь коментар
05.12.2018 13:33 Відповісти
+5
Грузия и т.д тоже ничему не научили.
показати весь коментар
05.12.2018 13:34 Відповісти
+5
одно государство напало на другое нарушив при этом все договора, а у них "продолжаются дискуссии относительно возможности введения санкций......" это дно, днище эвропейского единства.....
показати весь коментар
05.12.2018 13:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хватит жевать сопли, надо было рашу сразу остановить при попытке захвата Крыма, объединив усилия Европы и США. Или хотя бы сейчас остановить агрессора и вернуть Украине ее границы. Иначе военщина гопника будет усиливаться. Неужели не видно?
показати весь коментар
05.12.2018 13:33 Відповісти
Грузия и т.д тоже ничему не научили.
показати весь коментар
05.12.2018 13:34 Відповісти
Необходима всего одна вещь - чтобы Европа перестала бояться.
показати весь коментар
05.12.2018 13:35 Відповісти
Не можу дивитися на цих високооплачуваних євровиродків-нероб, що постійно щось плямкають.
показати весь коментар
05.12.2018 13:35 Відповісти
"Вы знаете, что всегда необходимы две вещи для введения дополнительных санкций... В первую очередь, это твердое правовое основание.... и единство всех 28 стран Евросоюза",
...
По словам Могерини, в ЕС продолжаются дискуссии. Сейчас для меня рановато говорить что-то по этому поводу", - добавила она.Источник: https://censor.net/n3100711...................

створіть ще "європейську армію", про яку розказують Макрон з фрау, щоб коли агресор і ваші судна затопить, то замість адекватної відповіді ви з колегами-представниками з 28 країн збиралися в об,єднаному штабі і неділями дискутували як давати ***** відсіч, а може і не давати взагалі.
показати весь коментар
05.12.2018 13:38 Відповісти
сестра полторака. оба шото ищут.
показати весь коментар
05.12.2018 13:38 Відповісти
одно государство напало на другое нарушив при этом все договора, а у них "продолжаются дискуссии относительно возможности введения санкций......" это дно, днище эвропейского единства.....
показати весь коментар
05.12.2018 13:38 Відповісти
Если бы Украина не восстала военным путем, Европу бы уже разбомбили из всех видов оружия, как наши корабли.
показати весь коментар
05.12.2018 13:40 Відповісти
Так щит Европы, лучшая армия на континенте
показати весь коментар
05.12.2018 14:03 Відповісти
как хорошо что РФ не граничит с европой, только через Украину нужно пройти, из варяг в греки
показати весь коментар
05.12.2018 15:16 Відповісти
Бьют по левой щеке - подставь правую... Думаете, это христианство? Нет, это правило раба, которое навязывает ему хозяин-захватчик.
показати весь коментар
05.12.2018 13:46 Відповісти
Зуб за зуб, око за око. Кожен обирає що йому потрібно.
показати весь коментар
05.12.2018 13:49 Відповісти
бьют по левой щеке - подставь правую...руку, левой рукой под дых, а правым коленкой по яйцам
показати весь коментар
05.12.2018 13:51 Відповісти
Сегодня РАБссии некогда,Ингушетию мочат в сортире уже 10 день
показати весь коментар
05.12.2018 13:46 Відповісти
Надо одна вещь и всё, что бы рф открыто напала на какую то страну ес, тогда все сопли пропадут, но путин хоть и безбашенный но не дурак, на такое не пойдёт, будет вечно дестабилизировать скрытно.
показати весь коментар
05.12.2018 13:47 Відповісти
Нужна лишь одна вещь - действие самой Украины. Без балабольства и очищенная от кишащих рашистских шпионов.
показати весь коментар
05.12.2018 13:47 Відповісти
а ты опять во врагах запутался,кто где сидит .тема про могерини и возможные санкции ес против раисси.а не то что ты подумал
показати весь коментар
05.12.2018 13:56 Відповісти
Съехала...
показати весь коментар
05.12.2018 13:49 Відповісти
Чтобы 2 раза победить Чечению РАБссии понадобилось 10 лет,это СССр дохляк побеждал Афганистан те же 10 лет..вояки хреновы...
показати весь коментар
05.12.2018 13:49 Відповісти
Если не ввести новые санкции, то экономика рабссии быстро загнется. Это путинг о пользе санкций говорил.
показати весь коментар
05.12.2018 13:49 Відповісти
По-видимому, Европе и США надоели "гибридные" бездействия.
показати весь коментар
05.12.2018 13:54 Відповісти
США и Европа сейчас такие же разные, как США и СССР, так что не все так однозначно.
показати весь коментар
05.12.2018 14:03 Відповісти
"Необхідні дві речі", - Могеріні про введення нових санкцій ЄС проти РФ - Цензор.НЕТ 1464
показати весь коментар
05.12.2018 14:01 Відповісти
Необхідно тільки ваше бажання.Бо "старушка"-Европа так і не зрозуміла,що політика умиротворення агресора до добра її не доведе.Ну нічому історія "старушку" не навчила..."История ничему не учит,а только наказывает за незнание уроков"...(с)
показати весь коментар
05.12.2018 14:08 Відповісти
Идет пятый год войны и что у нас произведена национализация парашенских банков или предприятий или не поставляется титановая руда в парашу или закрыты представительства параши в Одессе и Харькове или ещё что-то существенное в этом роде ? Хрен то ! А мы недовольны что Европа не как надо вводит санкции....Сами жуём сопли во главе с гарантом и хотим что-то от других .
показати весь коментар
05.12.2018 14:18 Відповісти
А на каком основании проводить национализацию?
показати весь коментар
05.12.2018 15:04 Відповісти
Иди на!
показати весь коментар
05.12.2018 21:12 Відповісти
Ясно. Мыслей у Вас, похоже, хватает только на "все отнять и поделить".
показати весь коментар
06.12.2018 10:39 Відповісти