У столиці подорожчав газ: "Київгаз" оприлюднив нові тарифи для киян

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське", про це йдеться в повідомленні "Київгазу".
"З 1 листопада 2018 року по 31 грудня 2019 ціна на природний газ, який використовується населенням, встановлена в розмірі 8,54892 грн/кубометр", - йдеться в повідомленні.
У разі відсутності газових лічильників норма споживання газу в квартирі з гарячим водопостачанням та газовою плитою становитиме 3,3 кубометри на людину; без гарячого водопостачання — 5,4 кубометри; з плитою і газовим водонагрівачем — 10,5 кубометрів на людину.
Зазначається, якщо у квартирі крім газової плити встановлено інші газові прилади, їхні граничні обсяги споживання природного газу мають бути додатково враховані при визначенні загального обсягу споживання.
У компанії додали, що ціну на газ для населення з 1 листопада 2018 року встановлено постановою Кабінету міністрів від 19 жовтня.
Нагадаємо, що на засіданні уряду 19 жовтня ухвалили рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5%. Відтак, з 1 листопада вартість газу для населення становитиме 8550 гривень за тисячу кубометрів.
Загалом, ціни на газ для населення зростатимуть у три етапи та з 2020 року підвищаться до 12,3 тисяч гривень за тисячу кубометрів.
Підвищення цін на газ для населення до ринкового рівня є ключовою вимогою Міжнародного валютного фонду для продовження співпраці з Україною.
Нагадаємо, що черговий транш МВФ необхідний для підтримання фінансової стабільності України та уникнення настання технічного дефолту — ситуації, коли Україна не зможе розрахуватись за кредитними зобов’язаннями.
Також повідомлялось, що тарифи на опалення мають зрости з 1 грудня або 1 січня, залежно від того, як швидко їх перерахує НКРЕКП та місцеві органи влади.
Помогаем маме Андрюше Кобелёва! Вовремя оплачиваем счета!